Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 02:17:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 191488 пъти)
 
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: март 30, 2010, 23:00:40 »

 
pisah ti na licni orhidee. za agenziata a ot tezi rokli sym cyvala samo Demetrius. Kraia na sedmicata ste razgledame v sofia i prez pocivnite dni v internet. mnogo mnogo informazia ima tyka lelee mnogo hora mnogo nesto
smile така е, много информация и човек се обърква.към какъв стил си се насочила.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: март 31, 2010, 00:34:47 »

Момичета, днес за пръв път чух за Justin Alexander  crazy Разгледах сайта и ми харесаха няколко модела. Забелязах обаче, че нямат магазин в БГ, а най - близките са в Солун и Измир. Някой може ли да даде повече информация относно качеството на роклите на този дизайнер и относно цените. Благодаря предварително  give_rose
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: март 31, 2010, 08:14:17 »

Момичета, днес за пръв път чух за Justin Alexander  crazy Разгледах сайта и ми харесаха няколко модела. Забелязах обаче, че нямат магазин в БГ, а най - близките са в Солун и Измир. Някой може ли да даде повече информация относно качеството на роклите на този дизайнер и относно цените. Благодаря предварително  give_rose
divanetata радвам се че ти е харесал, виждала съм негови рокли в магазин в германия, на мен ми харесаха много,но тогава не се интересувах от цената и въобще не обърнах внимание , но одеве погледвах в нета и видяп че почват от 600 паунда и нагоре.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: март 31, 2010, 10:35:29 »

Orchidee, мерси за инфоно  give_rose Аз все скъпи рокли си харесвам  angry
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #304 -: април 01, 2010, 15:10:30 »

Момичета не мога да се стърпя yahoo купих си рокля за гражданския брак и много и се радвам danceg сложих снимка в галерията ако искате да я видите chee
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #305 -: април 01, 2010, 15:51:51 »

Момичета не мога да се стърпя yahoo купих си рокля за гражданския брак и много и се радвам danceg сложих снимка в галерията ако искате да я видите chee
Страхотна е, честито, много стилна  good
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 01, 2010, 16:36:03 »

Dinna, роклята е много нежна и красива. Честито  give_rose
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #307 -: април 01, 2010, 22:53:31 »

Dinna,поздравления и от мен!Много е стилна роклята!Ако не е тайна,от къде я купи?
Активен
mimislantze
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


0


« Отговор #308 -: април 02, 2010, 10:17:19 »

Харесах си модел рокляяя!!!  Днес слетобет ще патуваме за София за празниците , а утре ще обикалям магазините с кака. искам да съм с червена рокля  blum   tease


* 0106.jpg (43.11 KB, 400x567 - видяно 276 пъти.)
Активен
Zafira
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #309 -: април 02, 2010, 10:17:46 »

Привет на всички! Аз съм нова тук и много се радвам, че ви има. Събрах много интересни идеи от форума. В предните постове видя, че 1 форумка си е харесала рокля от "Лита". Само да кажа, че те имат срок за изпълнение месец и половина. Съобразявайте с времето, което имате.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #310 -: април 02, 2010, 12:54:30 »

Bishkotski, Divanetata и Merylu много ви благодаря give_rose

Merylu не е тайна smile купих роклята от Coast www.coast-stores.com , аз живея в Ирландия, но те доставят и до България. Моята също я поръчах онлайн, тъй като нямаха размера ми в магазина.

Mimislantze ще си нестандартна булка good успех с търсенето да ни покажеш снимки после smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 03, 2010, 05:49:04 »

Здравейте, сладурки!
Имам един въпрос относно роклята. Не искам да качвам снимки на роклята с която искам да съм, заради патето smile може да влезе и да види, а не искам, все пак роклята не трябва да се вижда...та искам да ви попитам къде в БГ сте виждали подобни рокли...Искам да е с данделено бюстие...тип My Lady върховни рокли, но не знам дали ще успея да отскоча до Гърция...Искам да я ушият, едва ли ще я намеря в магазина готва и да си я купя ей така.... smile Ще ще съм с две рокли в ресторанта ще я сменя, но само полата дантеленото бюстие ще си седи...роклята ще бъде в много бледо розово, тъй като сватбата ще е в розово, бяло (може и сребърно, но не съм сигурна) или розово, бяло и кафяво...страхотна комбинация е. ето и снимките на примерни рокли


Активен
ilianka83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: април 03, 2010, 13:02:46 »

himka

доколкото ми е известно рокли от типа, който си си харесала се предлагат от представители на My lady и в БГ, не е нужно да ходиш до Гърция. Пробвай в бутика на Bridal fashion на ул. Оборище в София. Успех! good
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #313 -: април 03, 2010, 17:18:59 »

Здравейте момичета  smile
Най - накрая реших и аз да се престраша и да ви покажа моята рокля   give_rose
Ето я и нея, много си я харесвам отифдох за нещо семпло и се прибрах сас порачка на рокля, която никога не сам очаквала да ми хареса :

http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?keywordText=royal&keywordType=any&pageSize=15&page=1&style=S5056

Касмет на всички които още тарсят, чувството е неописуемо..... heart  yahoo
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 03, 2010, 19:41:03 »

VeniNY,роклята е страхотна,харесва ми,въпреки че аз съм отявлен фен на дантелата  girl_wink
Откъде я поръча,ако не е тайна?
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines