Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 14:41:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булченски рокли - 13 част "  (Прочетена 187959 пъти)
 
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 10, 2010, 19:34:47 »

Момичета, умишлено махнах роклята, че не искам половинката да я види случайно pleasantry
Утре ще я кача пак за малко за Биляна и Ева
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #31 -: февруари 10, 2010, 20:47:51 »

ааа добре, нямаш проблеми. Нали ни знаеш какви сме любопитки, а и още по-интересно ми стана от обясненията на момичетата и затова  give_rose dont worry, be happy
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #32 -: февруари 11, 2010, 10:31:33 »

Zori83 първо мерси че ми писа  give_rose  и най-важното невероятна рокля yahoo yahoo yahoo, честито  Bravo, много ми харесва, как нежно пада надолу и отгоре те описва много добре. Страхотна рокля наистина, поздравления за чудесния избор  give_rose
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 11, 2010, 11:54:09 »

Зори,и аз много ти благодаря за жеста!Роклата ти е прекрасна и наистина ти стои много добре.И панделката е чуесно допълнение!И аз моята рокля ще я променя малко и съм решила да има панделка Wink,но моята ще е на връзките от зад,най-доло.Още веднъж поздравления за добрият избор!
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 11, 2010, 12:36:24 »

Зори, честито и от мен smile! Прекрасна си, нежна и ефирна smile!
Аз утре ще меря пак и се надявам вече да избера нещо окончателно.. Стискайте палци smile!
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #35 -: февруари 11, 2010, 14:11:38 »

Rainwoman хайде ще стискам палци утре да ни се похвалиш, че си открила желаната рокля  good
 Offtopic Zori83 малко съм любопитна, какво ще е цветето- естествено или изкуствено  blush аз също се замислям за цвете (по възможност естествено) ли някаква нежна диадемка, само че незнам ако съм с къса рокля кое би подхождало повече  pardon
Активен
BuB4eto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59


„Истинската цена на любовта е любов“


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 11, 2010, 14:51:38 »

Здравейте и от мен  girl_wink
Аз също започвам със търсенето на рокля и естествено бих искала да е перфектна.
Вече съм си намислила каква да е, но...... незнам къде да я търся (имам предвид самата рокля).Всъщност мечтаната ми рокля я видях във фотоалбумите на сайта, на сем.Ангъчеви от гр.Пловдив.Невероятна сватба, всичко изглежда перфектно и идеално.
 Незнам дали е позволено да я слагам тук, но ако не е моля да я премахнат координаторите.
Ето я и нея:

http://album.svatbata.bg/stefiimiro


Ако Стефи (булката) влиза в този форум и ако няма нищо против ще се радвам да ми даде инфо от къде си е купила роклята.Невороятна е.Страшно много ми хареса.
И искам да се извиня, че поставям снимките й тук без да я попитам, но все пак снимките са прекрасни и си заслужат всички да ги видят.

Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 11, 2010, 23:19:09 »



http://album.svatbata.bg/stefiimiro


Ако Стефи (булката) влиза в този форум и ако няма нищо против ще се радвам да ми даде инфо от къде си е купила роклята.Невороятна е.Страшно много ми хареса.
И искам да се извиня, че поставям снимките й тук без да я попитам, но все пак снимките са прекрасни и си заслужат всички да ги видят.


и на мен роклята ми харесва страшно много! Ако  може информация..и аз ще се радвам!
Активен
tanyalv
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #38 -: февруари 14, 2010, 17:31:57 »

Здраейте,
И аз съм прясно сгодена yahoo и тепърва ми предстои търсенето на рокля..Ще съм Благодарна за всякаква информация.Чувала съм за Асеновград.Някой ако може да ми каже откаде е доволен,накаде да се ориентирам..
Съжелявам ако се повтарям...
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 14, 2010, 19:58:05 »

Здравейте и от мен  girl_wink
Аз също започвам със търсенето на рокля и естествено бих искала да е перфектна.
Вече съм си намислила каква да е, но...... незнам къде да я търся (имам предвид самата рокля).Всъщност мечтаната ми рокля я видях във фотоалбумите на сайта, на сем.Ангъчеви от гр.Пловдив.Невероятна сватба, всичко изглежда перфектно и идеално.
 Незнам дали е позволено да я слагам тук, но ако не е моля да я премахнат координаторите.
Ето я и нея:

http://album.svatbata.bg/stefiimiro


Ако Стефи (булката) влиза в този форум и ако няма нищо против ще се радвам да ми даде инфо от къде си е купила роклята.Невороятна е.Страшно много ми хареса.
И искам да се извиня, че поставям снимките й тук без да я попитам, но все пак снимките са прекрасни и си заслужат всички да ги видят.



роклята е от ателие Симон, на Гергана Симеонова, колекция 2008, модел 08А003, само мисля че горната дантела е малко по-различна.
провери тук  www.gsimeonova.com
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 15, 2010, 09:51:31 »

Здраейте,
И аз съм прясно сгодена yahoo и тепърва ми предстои търсенето на рокля..Ще съм Благодарна за всякаква информация.Чувала съм за Асеновград.Някой ако може да ми каже откаде е доволен,накаде да се ориентирам..
Съжелявам ако се повтарям...
има тема специлано за асеновград, там ще видиш мнения за различните салони, според мен си заслужава да видиш
 манийка, милена, алекснадра,сиана, версай,  соня стил и нели праматарова
Активен
tanyalv
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #41 -: февруари 15, 2010, 10:20:54 »

има тема специлано за асеновград, там ще видиш мнения за различните салони, според мен си заслужава да видиш
 манийка, милена, алекснадра,сиана, версай,  соня стил и нели праматарова
Благодаря give_rose ще погледна със сигорност.. good
Активен
baby_blond
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #42 -: февруари 15, 2010, 11:35:58 »

Ами дойде и моето време да се разпиша тук...Малко съвети ще са ми нужни. Аз съм си харесала рокля по интернет но ме е страх да я поръчам. Мислите ли ,че ще могат да ми я ушият и да изглежда така? Препоръчайте някоя шивачка.


* bulka.jpg (24.22 KB, 361x233 - видяно 4526 пъти.)
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 15, 2010, 13:20:49 »

 Роклята на Стефи наистина е много красива  smile
Аз в събота нямах нагласа да обикалям за рокля но с майка ми влезнахме в Princess в Пловдив само да проверим какво има  smile и взех че си харесах рокля такава каквато искам да бъде  yahoo
Мисля тези дни да проверя какво предлагат  и в Асеновград за да не се нахвърлям изведнъж на първата и да си я поръчам тогава вече  smile
Активен
damira
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #44 -: февруари 15, 2010, 22:52:19 »

Здравейте от и мен, след голямо обикаляне в петък и събота искам да споделя впечатления. От големите ми обиколки разбрах, че няма да шия, защото нищо не ми харесва пък и не ми се рискува при наличието на хубави и готови рокли. а и шивачите обещават едно, а после друго излиза. Аи те не правят с клиента подробен договор и да опишат кое как ще изглежда и какво ще се случи, ако не ми хареса после какво са сътворили.  Харесах си една рокля на Проновиас и една на White one. Ще видя коя от двете ще бъде, защото и двете ми стоят добре. А и цените са поносими - по 1700 лева и 1500 лева. преди да отида там си харесах и на Виргиния една рокля, но изработката не е същата като на предните две. Скоро ще пусна и снимки.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines