Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 04:28:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 11 част  (Прочетена 152701 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юни 18, 2010, 21:33:50 »

Аз си купих вчера (мислех да не е оттука, че не мога да си откарам багажите) книга за гостите. Много е семпла и изчистена. Мисля си само, че трябва да махна бялата сатенена панделка и на нейно място да сложа розова, заради цветовата гама на сватбата или да я остава, но да купя розови камъчета само за акцент, без да я претрупвам, но трябва да има нещо розово със сигурност.Може и розово и кафяво, аз имам такава панделка. Ще помисля.
Вътре ще сложа наша снимка на първа страница, следващите страница са с полета - съотвено : дата, име и адрес на гостите, които ще пишат.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #361 -: юни 18, 2010, 21:41:17 »

tweety bird много е нежна  и стилна сватбената Ви книга!!!
Може би много лек акцент с розови камъчета би паснал идеално good
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юни 18, 2010, 21:47:18 »

а някой да знае за Пловдив? или поне друг сайт, в който ги има и мога да си ги поръчам онлайн?



Сещам се за един склад с/у у-ще Пеньо Пенев има голяма висока сграда и долу има голям склад май се казваше Шейкър там има всичко и правят всякакви надписи,щампи и печати. имаше и още един Пловдивски сайт дето правят тениски даже често ни пускаха по кутиите реклами но съм я загубила,като се сетя сайта ще го напиша и него. girl_wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юни 18, 2010, 23:48:30 »

lionelsa, bubu_123, благодаря ви за мнението, мисля да постъпя точно така, ще им сложа само по една бяла панделка.

Току що приключих с късметчетата ни - много си ги харесвам, малки и зелени като жабчета (снимки в галерията)!  tease
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юни 19, 2010, 00:16:27 »

Ariel и аз не бих ги украсявала, единственото нещо, което бих направила е да сложа обаче същия зелен цвят на свещите. Просто да се слеят цветовете, не знам, така ми се струва по-изчистено и изискано.
Доколкото разбирам имаш зеления цвят за сватбата:
ето нещо и за теб
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: юни 20, 2010, 00:34:01 »

tweety bird, благодаря ти за мнението! Ами за панделката, за съжаление не успях да намеря в същия цвят като свещите, ако успея да намеря мисля да сложа, защото си права, ще се слеят цветовете много хубаво.

Благодаря за идейката за зелена декорация. Всъщност снимката, която си публикувала се доближава много до това, което ние сме избрали за украса в ресторанта, почти позна!  blum

Междувременно приключих с украсата на чашите ни, който иска може да погледне.  smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юни 20, 2010, 17:02:12 »

Ariel, нещата са супер! Браво на теб!
Късметчетата ти са много оригинални с този тюл с велурените елементи!
Само едно предложение от моя страна – защо не пробваш да сложиш на свещите същата светлозелена панделка, каквато си ползвала за чашите? Струва ми се, че по-добре ще се връзват нещата едно с друго. А контраста със самите свещи пак ще го имаш, мисля, защото те са по-наситено зелени.
Това само като идея.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 21, 2010, 00:24:58 »

asseto, много ти благодаря миличка!  Sunshine За свещите си права, това е единственото нещо, което ми бърка под лъжичката...  GROAN Лошото е, че нямам достатъчно от тази панделка и за свещите и за чашите, май ще се наложи да купя нова, та да е еднаква.

Иначе със свещите имам още един проблем - не знам дали са от капещите, а не ми се иска да ги паля. Какво да им сложа, което да е част от украсата, което да поема восъка без да ни капе по дрехите и в същото време да е красиво? Ако някой има идея, моля да помогне!  scratch one-s head
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: юни 21, 2010, 10:00:14 »

Относно свещите – защо не си купиш още една такава отнякъде, нали не са точно сватбени, та не вярвам да има проблем да купиш единична бройка. Съответно можеш да пробваш дали ще капят.
Обаче не ми хрумва какво точно можеш да им сложиш, което хем да изглежда добре, хем да поема восъка.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 21, 2010, 10:10:46 »

Ariel, от картон или плат можеш да си направиш държачи. Може да наподобява дръжката на сабя или да е просто цилиндър. Украси ги с цветя и така ще капе на украсата, а не на ръката ти. Може и по-голяма панделка да сложиш и да капе в-у нея, а ръката ти да е разположена под панделката.

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/trinity_vn/neshtica+za+svatbata/040920091088.jpg.html?action=gallery

Няма свещ, която да гори и да не се стича. Все пак няма да я държите 5 сек, а минути наред.
« Последна редакция: юни 21, 2010, 10:13:38 от lionelsa » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 21, 2010, 10:28:36 »

в събота бях кума на католическа сватба и там кумовете вържат свещите през цялото време, уж бяха сватбени, капеха през цялото време и ме изгориха цялата, добре, че поне роклята и обувките си не накапах, не знам дали има некапещи, но ако има, вземете такива задължително
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 21, 2010, 15:58:00 »

asseto, lionelsa, roumyana, благодаря ви за съветите!

lionelsa, такива не бях виждала, много са хитри!
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #372 -: юни 21, 2010, 21:15:05 »

Ariel - много ми допадат свещите ти, чиста и оригинална визия без стандартните понатруфени елементи!
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юни 24, 2010, 07:31:57 »

Аз до колкото разбрах - кумата  smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юни 24, 2010, 07:35:01 »

Мила anelcka80, благодаря ти!  give_rose
Обаче аз не си зададох ясно въпроса.
Не кой ги закича - по този въпрос аз доколкото знам по традиция е свекървата, но може и булката.  pardon
Аз не разбрах кои са хората, които се закичат с бутониери?
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines