Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 10:26:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 11 част  (Прочетена 152828 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 13, 2010, 17:39:46 »

Момичета, искам да ви попитам - как вървят цените на свещите, понеже съм си харесала едни от 30-40 лв. два модела, но ми се струва адски скъпо за свещи, пък не съм разглеждала и ми е нужна информация.  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 13, 2010, 18:43:44 »

lunno momiche, ние нашите ги взехме за 7, но те са съвсем стандартни бели свещи с малко брокат.В галерията ми ги има.30-40 лв ми се струват прекалено много за свещи . Oh my ...
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 13, 2010, 18:49:12 »

Dallila, свещите ви са хубави!  good
Нали, и на мен ми се струва прекалено висока цена за свещи, затова попитах, нищо, че са адски хубави, много е...  sad
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: май 13, 2010, 19:02:03 »

Лунно момиче, нашите са евтинки - 8лв са двете, доста семпли, на цвят са екрю, с много нежна декорация в основата. Нагоре са изчистени. Лично на мен това са свещите, които най-много ми допадат. Аз бягах от броката и финтифлюшките, но и не исках да са съвсем постни, затова в момента, в който видях тези, разбрах, че са нашите. Имам снимки в галерията, но не знам до колко се виждат орнаментите, защото са опаковани в целуфан и тиксо. Иначе са словенски, водят се некапещи.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #274 -: май 13, 2010, 19:05:21 »

Може ли един глупав въпрос?  blush Чета за ритуалните свещи, а всъщност и идея си нямам от къде  се купуват. Може ли да ми кажете къде в София мога да намеря такива?
Активен
samannta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #275 -: май 13, 2010, 19:08:10 »

lunno momiche можеш ли да публикуваш някой друг линк за свещи защото сега и аз почвам да търся.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: май 13, 2010, 19:10:05 »

Благодаря ви на инфото, момичетата!  give_rose give_rose give_rose
Искам да се присъединя към питането на michelle - къде има свещи в София - предполагам, че едни от местата са Сватбен център София и булченските магазини по Пиротска... или бъркам?  pardon

Тези, които харесах са на ателие "Глори", но сайтът е в процес на изработка.
Който се интересува да прати имейл - ще му пратя моделите, понеже направих запитване и ми изпратиха каталог.
samannta, ако искаш да ги разгледаш - прати на лични имейл.   girl_wink
« Последна редакция: май 13, 2010, 19:13:56 от lunno momiche » Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: май 13, 2010, 20:36:23 »

Момичета, предполагам във всеки сватбен салон има свещи и чаши - аз поне там гледах. Отделно, чашите в гурме хауз са много красиви. Свещите ги избрах във Варна, а чашите са от София. Все от сватбени салони  good
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: май 13, 2010, 21:29:17 »

Lunno momiche, и на мен толкова пари за свещи ми се виждат много  nea Ние нашите ги взехме ей така между другото, докато бяхме в Сватбения център по някаква друга работа. Честно казано точно за свещите изобщо не се вълнувах какви ще са. Тези, които взехме, са съвсем обикновени и струват, ако не се лъжа 10 лв. Иначе във всеки сватбен магазин, в който съм влизала, съм виждала свещи, така че едва ли ще се затрудните с намирането  Wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: май 13, 2010, 22:43:04 »

Моите също не са от най-евтините - 28 лв, но принципно има два размера свещи. Едни стандартни и едни (каквито са нашите) - доста големи. Да не би затова да са скъпи, Лунно момиче?

Ако са от по-малките наистина излизат скъпо.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 13, 2010, 22:52:14 »

Във ФБ видях новия грим :bravo:Много добре ти стои.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: май 14, 2010, 02:20:36 »

diminioni много е лесно ето нагледно smile просто с игла

http://www.youtube.com/watch?v=TzCaRzGwM4E
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: май 14, 2010, 03:18:27 »

Момичета,  thank you за съветите и мнението!  give_rose give_rose give_rose
velvet, не зная размера на стандартните, но за тези знам, че са високи 50 см.  pardon
Принципно наистина са много красиви, ама цената...   girl_impossible
Активен
spicy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: май 14, 2010, 08:39:11 »

roxanne, тъкмо щях да те питам от къде си взела свещите и се оказа,че са от Варна  blush
Моя бъдещ мъж дейно учства в покупките за всяко едно нещо и никакви свещи не му харесват...видях се в чудо  nea а тези твоите са страхотни  good няма начин да не му харесат такива...само от къде ще ги намеря не знам  blush
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: май 15, 2010, 14:10:47 »

Момичета намира ли се цветен тюл по магазините, когато сте обикаляли. Аз се бях отказала от късметите, но сега май ще се наложи и тъй като съм заложила на цветова гама - розово и зелено ми се иска да ги комбинирам и при късметчетата и мисля, че ще стане доста симпатично. Не съм минавала още през никой магазин, че все нямам време и се опасявам, че едва ли има голямо разнообразие на цветове. Особено с моето ярко розово, вървящо към цикламено. Иначе ровейки се из ибей открих такива цветове, но като цени не знам дали са изгодни.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines