Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 12:31:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 11 част  (Прочетена 152881 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 03, 2010, 03:48:27 »

Момичета, мисля да си направим сами ботуниерките - много скъпо ми излизат иначе
Добре колко излизат най-евтините и най-скъпите бутониери в БГ? Аз ги правих сама, защото обичам да си играя с такива неща, но на мен даже правенето ми излиза много по-скъпо си мисля от готовите. За годеникът ми излиза към може би 7лв не знам точно.Не съм се интересувала как вървят цените там, но да ти кажа ако ти се отдава си е друго ти да си ги правиш. Удоволствие. Въпроса е , че аз направих около 170 за гостите и най-близките роднини по-скъпи като на годеника и пръстите ме боляха три дни после smile
« Последна редакция: май 03, 2010, 03:51:11 от tweety bird » Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 03, 2010, 03:54:01 »

Моля съдействайте с някоя снимчица - специално за гривните ...
ето ти и wrist corsages

http://images.google.bg/images?hl=bg&rlz=1T4SKPB_enUS310US310&resnum=0&q=wrist%20corsages&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 03, 2010, 07:16:23 »

бутониерите почват от стотинки до не знам и аз 10 лева сигурно, масовите са по лев, два, Туити, твоите са много хубави и не знам, колко биха се продавали, скъпо са ти излезнали, но са много хубави и поне са уникални smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 03, 2010, 19:13:05 »

Момичета, вижжте на какъв сайт попаднах. Много свежи идеи за ботуниерки.
http://www.flower-design.ch/index.cfm?fuseaction=flowerdesign.hochzeit&thema=anstecker
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 04, 2010, 02:01:44 »

бутониерите почват от стотинки до не знам и аз 10 лева сигурно, масовите са по лев, два, Туити, твоите са много хубави и не знам, колко биха се продавали, скъпо са ти излезнали, но са много хубави и поне са уникални smile
Благодаря, ти миличка...ами аз си купих калата гола и се почна едно въртене на тел, едни мъниста, едни листа, сатени, пълна лудница, така всичко поотделно съм купувала и правила, но го правих, защото исках да има частица от мен на сватбата. Така че точната цена не знам колко е ... smile
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 04, 2010, 11:04:12 »

me4enceto  и ние ще закичваме само родители, братя и сестри, шафери ,кумове и мойте баби и дядо ми .Наистина излиза скъпо ако се почнат всички да се закичват
Имам снимки в галерията на цветенцата за закичване на мъжете /който ми излезнаха 1,80/ бройката и на гривните за жените
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 07, 2010, 08:23:37 »

Колко кошнички са необходими за сватбата?
Аз се сещам за една, в която да бъдат късметчетата и бутониерите.
Необходими ли са още и за какво, ако са?
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: май 07, 2010, 10:57:28 »

Еми аз имам 3 - две за шаферките и една за кумата. Тази за кумата ще е с късметчета за след ритуалната, а друфите с жито, бонбонки и стотинки за след църквата.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: май 07, 2010, 11:00:17 »

Аз мислех да взема две - за късметчетата и отделно за житото със стотинките, но жената в магазина ми каза, че няма нужда, голям съм заплес  Wink За бутониерите не предвиждам кошничка. Но си взех една по-малка за халките. Сложила съм снимки в галерията.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 07, 2010, 11:18:32 »

Може би и още една за розов цвят за хвърляне...  good
Според мен това е много добра идея за бутониери:
http://www.youtube.com/watch?v=KSafZ2Se6bM&feature=related
Ще се опитам да направя такива. Стискайте ми палци. Wink
« Последна редакция: май 07, 2010, 11:37:17 от lunno momiche » Активен
diminioni
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #250 -: май 08, 2010, 22:04:14 »

Аз също съм решила сама да си правя ботуниерите и украсата и т.н. но във всички сайтове за направя на ботуниери не видях какво и къде им прикрепят ан цветчетата за да може да се закичват към дрехите- тоест откъде да се снабдя с подложки със игли за да се забучат цветчетата вътре? Незнам дали някой ще ме разбере какво питам , ама ....
Активен
spicy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 10, 2010, 11:41:10 »

Здравейте момичета  haw
Видях,че коментирате един перфоратор пеперуда от магазин "Слънчоглед" на който бях хвърлила око за направата на тейбълки  butterfly просто съм се влюбила в тази идея и страхотно ще ми пасне на цялата идея за сватбата...Проблема е,че перфораторът е продаден и няма изгледи скоро да се доставят нови количества  girl_impossible
Ще съм ви безкрайно задължена,ако някоя се съгласи да ми помогне!
 help help help
За да бъда конкретна това е линк към перфоратора-мечта : http://www.slanchogled.com/sunflower/Product.aspx?id=1495
Моля помагайте... god
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: май 10, 2010, 11:45:43 »

spicy, ако си от София - за перфоратори можеш да провериш и на един щанд за опаковане на подаръци в Скай Сити, точно срещу Фантастико. Имаха различни модели и рамери, дано имат налични пеперудки  good
Активен
spicy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 10, 2010, 12:03:12 »

Много благодаря за инфото  bigthanx Дано да имам късмет в Скай Сити, че преобърнах нета да намеря нещо подобно и нищо не открих...Хиляди целувки за идеята bubka  danceg
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: май 10, 2010, 12:10:28 »

Ето още един вариант:
http://cgi.ebay.co.uk/Orange-Scrapbook-Paper-Craft-Punch-Butterfly-Shaper-/390193279610?cmd=ViewItem&pt=UK_Crafts_Cardmaking_Scrapbooking_DieCutting_Punches_EH&hash=item5ad954f27a
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines