Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 22:27:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 11 част  (Прочетена 153077 пъти)
 
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 04, 2010, 19:42:35 »

Уау  Oh my ...
Роси невероятни са. Не знам какво би могла да сътвориш, ако не бяха и двете ти ръце леви girl_wink
Аз по хубави късметчета и бутониери не съм виждала Bravo
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 04, 2010, 21:41:03 »

Роси,това найстина се едни от най-красивите късметчета които съм виждала!Особено ми хареса идеята ти за птичката която си сложила good
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 04, 2010, 22:59:07 »

Много ви благодаря, момичета, за милите думи. Наистина не очаквах, че ще ви харесат. Даже много се чудих дали да ги публикувам.
Отново много благодарности, определено ме окуражихте  pullpigtails
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 05, 2010, 01:49:12 »

Rossito, много нестандартно и определено сполучливо решение да изпозлваш тези гълъбчета  Bravo

Ще споделиш ли с нас от къде се сдоби с тях?
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 05, 2010, 10:30:10 »

lionelsa , благодаря ти  girl_wink
Гълъбчетата купих от склад Нолина, Abii беше обяснила къде се намира в темата "Сватба във Варна - част 5" smile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #125 -: март 05, 2010, 11:29:25 »

Rossito страхотни са твоите късметчета много нежни и красиви Bravo
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 07, 2010, 06:07:27 »

Момичета, здравейте! Чета ви при всеки удобен момент, но нямам време да пиша, а и не живея в БГ. Имам един проблем, трудно ми е да организирам нещата оттук, но затова родителите ми и бъдещия ми съпруг ми помагат. Сватбатата ще е октомври във Велико Търново (и аз и той не сме оттам smile ) Въпросът е, че и от двата хотела не искат да ми пратят снимки с украсата,защото могло да се използвали идеите, а на мен така ми е трудно. sad Сватбата ще е в бяло, розово, и малко кафяво ).В лична галерия съм качила нещата, които съм купила, но които търпят промени. Ще се радвам на съвети. Искам да попитам булките , които са имали сватби в Интерхотела или Янтра да ми кажат дали знаят, дали имат сватбена украса в розово, бяло или розово, бяло и кафяво.
Толкова неща има тук,но няма как да ги пренеса до БГ всичките ...не знам как е в БГ , а докато си дойда няма да имам време да обикалям и пазарувам.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 07, 2010, 16:12:57 »

himka Нещо не мога да разбера ,какво значи ,че не можели да ти пратят снимки за да не им откраднат идеите за украса. Смешно е ! Те да не са открили топлата вода ,че чак ги е страх ? Според мен изобщо може и да няма такива снимки . Купила си страхотни неща !   good  Bravo Много е готина топката в розово .
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 07, 2010, 16:41:40 »

Nina Style, това уж са хубави хотели, би трябвало да имат снимки...помолила съм патето да иде тази седмица и да вземе някакви снимки...дано успее, въобще много ми е трудно всичко, но дано накрая сварши добре smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 07, 2010, 17:28:42 »

Nina Style, това уж са хубави хотели, би трябвало да имат снимки...помолила съм патето да иде тази седмица и да вземе някакви снимки...дано успее, въобще много ми е трудно всичко, но дано накрая сварши добре smile
Не се тревожи ще свърши добре ! С нещата, които си купила си сложила едно добро начало ! Ако хотелите са на ниво може и да не се нуждае ресторанта от кой знае колко украса , а това ще ти спести тревогите !  give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #130 -: март 11, 2010, 21:00:51 »

Едни симпатични опаковки за подаръчета :

Тук е показано как се правят :
http://suchprettythings.typepad.com/my_weblog/2010/02/mini-chocolate-bars.html
И едни сладки кошнички с бонбонки пак от същия сайт :

И как да си ги направите:
http://suchprettythings.typepad.com/my_weblog/2010/02/target-tuesday-old-fashioned-candy-cups.html
 smile
« Последна редакция: март 11, 2010, 21:14:08 от michelle » Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 12, 2010, 09:09:59 »

 michelle кошничките са много красиви и свежи в тези цветове  smile 
Момичета знаете ли дали някъде в Пловдив правят надписи върху панделка ? give_rose
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 13, 2010, 13:33:10 »

Здравейте, не знам дали тук е мястото да попитам за table cards. Някъде из форума бях чела за такива карти по масите, но не мога да открия. Също така бях видяла, че има и сайтове за free table cards. Ако някой знае, нека да ми пише.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 13, 2010, 21:39:58 »

Момичета, някъде бях чела, че броя на късметчетата/кошничките трябва да е нечетен и да отговаря на възрастта на булката, а ако тя е нечетен брой години, се добавя едно, за да станат нечетен брой.
Това спазва ли се в действителност или всеки си определя броя?  ohah
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 13, 2010, 22:31:37 »

По-назад в темата много си обсъждаше това.Попринцип трябва да са като годините на булката,но нечетен брой,ако ти е малко може годините на булката+годините на младоженеца.Ако и това не те устройва си прави колкото искаш,но нечетен брой.Някои хора го спазват това,но май повечето не.Аз например се съобразих с броят на гостите. pardon
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines