Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:28:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 11 част  (Прочетена 153125 пъти)
 
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 24, 2010, 13:00:40 »

Аз си мислех за обикновена кутийка от бижута (както ги продават евентуално от магазините за бижутерия)... Хич не ми се занимаваше да го мисля и това.
Но някой беше пуснал по-назад снимка на друг тип кутийка за бижута (от тези красивите, които човек с кеф си слага на тоалетката  smile ) и си мислех, че ако е по-семпла, вътре може да се сложи нещо тип икебанка като подложка. Ако се съчетае добре, според мен би стояло красиво. Или пък само икебанка, има много красиви идеи из мрежата, но все още не знам колко би ми излязло нещо такова.
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #91 -: февруари 24, 2010, 13:01:19 »

anelcka80, аз този вариант съм си харесала :


* mwa103587_wi08_pillow_xl.jpg (38.46 KB, 360x450 - видяно 266 пъти.)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 24, 2010, 13:01:53 »

anelcka80, варианти има много за замяна на възгалвничката. Лично на мен също не ми допадат.
Може да са в кутия, в-у цвете, в поднос, в кошничка или както ти си прецениш.....всичко е удачно, стига на теб да ти харесва.

А тук гледа ли идейки? http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=322.0
« Последна редакция: февруари 24, 2010, 13:06:30 от lionelsa » Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 24, 2010, 14:39:05 »

Момичета, реших, че ще си правя късметчетата сама.
Видях, че в Ейджиън Парадайс има квадрати и кръгове тюл и поръбена органза, но ми се струват големи размерите (25, 30 см) за едно късметче.
Вие откъде си купихте материалите за късметчетата? Плат на метър ли купихте или намерихте отнякъде нарязан? Ако е органза или нещо различно от тюл, не е ли задължително поръбването (с това вече сама май не ми се занимава)?

Четох назад в темите... - фаворите се оказват Джъмбо, Слънчогледите и всякакви малки магазинчета за мъниста, панделки и други джунджурии...  smile. Оттам ще търся шнурчета, панделки, мъниста и т.н., но най-голям проблем ми се струва платът/материалът за торбичката... Не искам да е лъскав...и тюл не ми се иска да е...
Кажете вие откъде набавихте вашите? smile.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 24, 2010, 16:36:03 »

Rainwoman, 25 см е добре. good

Моите материали са от магазин за платове и една кинкалерия. Бонбонките виж по-назад в темата за твоя град къде са опоменали момичетата. Аз моите ги взех от едно магазинче на Колхозния пазар (Варна).

Щом не искаш да е тюл, вземи си торбички. Във Варненската тема в тази връзка Mimka 25  е дала сайт, от където можеш да си поръчаш такива и става много сполучливо. За друго в момента не се сещам. Разгледай платовете и се конслтирай в магазина какво друго ще е подходящо.  good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 27, 2010, 22:11:57 »

Ние си имаме вече ритуални свещи, в галерията са smile Отначало ми се струваха доста големи, защото не са като повечето свещи, но като я взех в ръка беше друго. Самите свещи са бели (за жалост почти няма в екрю, но БЕЗ брокат, на каквито държах...), но сатена и дантелката долу са в екрю, а панделката в бордо.
« Последна редакция: февруари 27, 2010, 22:14:28 от velvet » Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 27, 2010, 22:44:46 »

velvet можеш да си купиш брокат и да го залепиш с С200 (тазредено с малко вода). Аз на моите свещи така им залепих лавандулата - лепилото става прозрачно като озсъхне.
Честито за свещтите give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 27, 2010, 23:15:55 »

Анелка, сега като си прочетох поста, разбирам, че не съм се изразила ясно blush Имах предвид, че нямаше в екрю и без брокат, каквито исках. Затова ги взех бели, без брокат smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 27, 2010, 23:21:44 »

ааааааааа и аз ги намирам по-хубави без брокат good......... ама си казах ако държиш на брокат, да помогна smile.... Много са хубави и честито още вднъж yahoo
« Последна редакция: май 16, 2010, 20:56:44 от fiibi_bg » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 28, 2010, 00:59:05 »

Аз искам да ви попитам дали знаете къде мога да нмеря такива декоративни столчета за свещи?  smile

lunno momiche, една съфорумка - Ralichka_ имаше такива подаръци за гостите, ако не се лъжа - потърси темата й в "Сватбата на..." и можеш да я питаш на лични откъде ги е поръчала.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 02, 2010, 10:38:51 »

Момичета ще откача от кеф.Бях си направила поръчка в Ракхива и Ейджиън Парадайс и ми дойдоха поръчките.Имам чувстото, че за това се кефя повече отколкото за роклята. biggrin
Харесала съм си едни късмети и ще се опитам да си направя подобни. Ето ги и тях.


* 010339156.jpg (54.12 KB, 640x427 - видяно 257 пъти.)
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 02, 2010, 15:57:26 »

Момичета ще откача от кеф.Бях си направила поръчка в Ракхива и Ейджиън Парадайс и ми дойдоха поръчките.Имам чувстото, че за това се кефя повече отколкото за роклята. biggrin
Харесала съм си едни късмети и ще се опитам да си направя подобни. Ето ги и тях.

много красиви изглеждат късметчетата...сигурна съм че ще се получат много добре...
а да те питам, тези малки бели розички успя ли да намериш..аз търся но доста безуспешно  nea
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 02, 2010, 16:06:08 »

Моите ще са оранжеви.От Ейджиън Парадайс ги поръчах.Както и калии и гербери.Има най-различни цветове и изглеждат добре. smile
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 02, 2010, 16:12:11 »

toni8301, аз днес трябва да си взема доставката от Aegean paradise. Също си поръчах розички, но от средния размер, защото ми трябват за бутониерки. Като ги видя, ще ти пиша дали да хубави  girl_wink
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #104 -: март 02, 2010, 16:44:28 »

Как виждате цените на продуктите на Ейджиън Парадайс?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines