Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:19:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 11 част  (Прочетена 153091 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #75 -: февруари 23, 2010, 17:15:04 »

anelcka80, много са хубави!  Bravo Това долу семенца от лавандула ли са?
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 23, 2010, 17:52:01 »

Това са сухи цветове от лавандула.....Благодаря! give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 23, 2010, 18:25:24 »

anelcka80, СВЕЩИТЕ СА УНИКАЛНИ!!!  yahoo  Bravo
МОЛЯ ТЕ, сподели откъде са!  tease   Love girl
« Последна редакция: февруари 23, 2010, 18:27:05 от lunno momiche » Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 23, 2010, 18:48:57 »

Момичета сама съм ги правила. Обикновена бяла свещ облепена с изрязан от мен орнамент от парафин и пооткасени с лавандула и специален цвят на водна основа...... кеф ми е да се занимавам. Wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 23, 2010, 18:51:28 »

anelcka80, свещите изглеждат адски професионално! Евала за времето, желанието и търпението да се занимаваш сама!  Bravo Аз за съжаление нямам нито едно от трите!
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 23, 2010, 21:35:03 »

anelcka80 ,чудесни са свещите,направо не мога да повярвам,че сама си ги правила Bravo.
Много се радвам,че ви харесват късметчетата.Още вчера пробвах с по-малко жито,но бонбонките все отиват в средата на късметчето и около тях остава житото,и пак не се виждат crazy.Пробвах и само с бонбони,без жито,то те на цвят са като торбичката и изобщо не си личи girl_impossible.И след известно колебание си останаха в този вариант.Благодаря ви за мненията give_rose
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 23, 2010, 21:47:03 »

eva_87 много са добре тъка, много нежно изглждат! Замислила ли си се за сушени парфюмирани цветчета, като розови листа примерно.......смятам че няма да изглежда зле.... give_rose
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #82 -: февруари 24, 2010, 09:30:30 »

Момичета, ето какъв въпрос ме мъчи. След смяната на ресторанта решихме да направим венчавката в лятната градина на сегашния, уелкъм дринка в зимната и останалото вече да си е вътре. Обаче, какво да правя с късметчетата? Преди щяхме да ги хвърляме след църквата, а сега не знам. Мисля да наредим столове за гостите и като по филмите с пътечка между тях, но като свърши церемонията как ще стане номерът с "наредете се да си ловите късметчета". Някоя от вас да е правила подобно нещо?

Евентуално обмислях, че може след ритането на менчето и т.н. да има нещо подобно на ловенето на букет и жартиер, но с късметчета и за всички гости. Не мога да реша. А пък не ми се иска да "станат зян" толкова много късметчета.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 24, 2010, 10:08:53 »

Su_to, ако наредиш по описания от теб начин столовете и по средата остане пътека, то след ритуала може да се хванете с маладоженеца за ръце и да минете по пътеката между всички гости, които предполагам ще са на крака и ще ви ръкопляскат. А след вас кумовете или шафертите да хвърлят късметчета към гоститие.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 24, 2010, 10:25:49 »

И ние така направихме с късметите - след изнесения ритуал, преди снимките с гостите - получава се добре.
А след църквата, поне според мен няма как, защото там младоженците излизат преди гостите. Ние там направихме поздравленията  good
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 24, 2010, 11:43:02 »

Момичета, имам нужда от малко помощ...моята колежка ще сключва брак (само подпис), но въпреки всичко си има своите дреболии. Аз и предложих да и направим букета в кварталния цветарски магазин, защото наистина жената работи чудесно, аз имам пртенции, че мога да и го аранжирам, но проблема е че не прави...абе искам да и сложим и цветя в косата, в тон с букета, но не знам как се закачат... понеже сама ще си прави косата, искам да попитам дали просто трябва да се мъчим с фибите, или има нещо удобно за закрепване, както например при бутониерите и къде мога да си взема...за София. Извинявам се за несвързания разказ, благодаря предварително
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 24, 2010, 12:09:02 »

m_eleva и аз имах същия проблем-ще си слагам украса от пера. Виж това - този вид гребен, без украсата, залеппваш цветята с топъл силикон и готово


* !BmBt1qwB2k~$(KGrHqQOKjIEtlDYHf4IBLeFCHKb,Q~~_12.jpg (22.73 KB, 500x323 - видяно 245 пъти.)
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #87 -: февруари 24, 2010, 12:48:46 »

m_eleva19, зависи къде искате да е цветето. За сватбата на моя приятелка исках да съм с орхидея в косата и просто закрепих цвета за една кафява шнола, която придържаше косата ми назад. Прилагам снимки на подобна шнола и прическа.   


* A07RHABN03-2T.jpg (10.54 KB, 231x250 - видяно 2641 пъти.)
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #88 -: февруари 24, 2010, 12:49:10 »

Wink


* hairstyle2.jpg (54.42 KB, 350x350 - видяно 2692 пъти.)
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 24, 2010, 12:53:34 »

момичета, ви ще имате ли възглавничка за пръстение? Аз тук ударих на камък...... нищо не ми харесва...  исках сама да си шия, но май вече идеята за възглавница не ми допада. Нещо като истинска цвете в което да са пръстените ми допада повече ..... или нещо такова....  побърках се вече crazy
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines