Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 07:20:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите - 3 част  (Прочетена 180561 пъти)
 
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: април 10, 2011, 17:29:45 »

Aйде и аз тук.
Поканата на родителите ще е придружена със снимки от най-важните моменти за нас.
А в поканата за гостите ще има стихотворение, което свекървата ми ще напише. Тя пише стихове. Мисля, че ще се трогне от вниманието.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: април 11, 2011, 08:45:11 »

Посумче, много оригинално, гостите със сигурност ще са очаровани heart Ще ми е любопитно да видя тези покани Wink
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #212 -: април 11, 2011, 10:45:09 »

Момичета  бяхме се спряли за текста на поканите на  нашите родители обаче сега вече съм сигурна какво ще напишем .Искам да го споделя с Вас и евентуално ако имате забележки да ми дадете съветче Wink))

Мамо и Татко


“.......... пораснах щастлива
разбрах що е вярност
любов и уют!”

искам да Ви благодаря,
че ме подкрепяхте в трудни за мен моменти
и в мигове на щастие и радост.
Благодаря Ви за всички положени грижи,
за безбройните безсънни нощи,за мъдрите Ви напътствия ,
за безрезервната подкрепа и за куража ,който сте ми давали в миговете на изпитания.
Благодаря Ви за грижите и вниманието с които
ме обгрижвахте и така до деня на моята Сватба!
В този ден аз ,освен Ваша дъщеря,ставам и Съпруга,
и ви моля все така да сте до мен ,
когато съм щастлива и когато тъжа ,
и да обичате и приемате моят съпруг като Ваш син!


Благодаря Ви от сърце и искам да Ви се извиня за всичко ,с което неволно Ви нараних!


Обичам Ви!

Заповядайте на нашия
и Ваш
празник!
[/b][/i]
« Последна редакция: април 11, 2011, 12:04:49 от Bibsi8792 » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: април 11, 2011, 18:17:09 »

Чудесно е, може ли да го открадна?
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #214 -: април 11, 2011, 20:29:28 »

Чудесно е, може ли да го открадна?

Разбира се smile
Мисля че родителите ни заслужават тези думи  yahoo
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: април 11, 2011, 21:10:28 »

Аз също измислих стихче за нашите покани! Много си го харесвам. Преди пишех доста хубави. Ще си го запазя в тайна обаче, защото съм много ревнива и маааалко стисната! sarcastic Написала съм си го с много любов и си е точно като за нас. Искам да измисля и за родителите, но още не съм се захванала. smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #216 -: април 11, 2011, 21:18:01 »

Аз също измислих стихче за нашите покани! Много си го харесвам. Преди пишех доста хубави. Ще си го запазя в тайна обаче, защото съм много ревнива и маааалко стисната! sarcastic Написала съм си го с много любов и си е точно като за нас. Искам да измисля и за родителите, но още не съм се захванала. smile
Ще успееш и за тях и вярвам че ше е много красиво и вълнуващо!!


Момичета помогнете ми за текста за поканите на кумовете!!Те вече приеха, но искаме да ги поканим официално, а нишо от това което намирам не ми харесва cray
« Последна редакция: април 11, 2011, 21:20:06 от Bibsi8792 » Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 12, 2011, 15:35:50 »


Момичета помогнете ми за текста за поканите на кумовете!!Те вече приеха, но искаме да ги поканим официално, а нишо от това което намирам не ми харесва cray


ние сме се спряли на следното:

Скъпа Таня
Имаме удоволствието да те поканим на сватбата ни и да те помолим да бъдеш наша кума. Вярваме, че отговорността, която ще поемеш по напътстването на семейния ни живот, е в твоите възможности и се надяваме да приемеш нашата покана.
Благодарим ти, че се съгласи да прекараш с нас най-важния ден от живота ни и да си съпричастна с нашите сватбени вълнения на 08 юли 2011 г.


С уважение: кандидат-семейството

и същото е и за кума ( при нас те не са двойка)
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #218 -: април 12, 2011, 16:07:21 »

ние сме се спряли на следното:

Скъпа Таня
Имаме удоволствието да те поканим на сватбата ни и да те помолим да бъдеш наша кума. Вярваме, че отговорността, която ще поемеш по напътстването на семейния ни живот, е в твоите възможности и се надяваме да приемеш нашата покана.
Благодарим ти, че се съгласи да прекараш с нас най-важния ден от живота ни и да си съпричастна с нашите сватбени вълнения на 08 юли 2011 г.


С уважение: кандидат-семейството



и същото е и за кума ( при нас те не са двойка)





Благодаряяяяяяяяяя след една малка промяна ще стане и нашата покана за нашите кумове smile
 yahoo
« Последна редакция: април 12, 2011, 16:27:29 от Bibsi8792 » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 12, 2011, 19:43:58 »

 Bibsi8792, благодаря ти! smile
plesure, имам една мъъъъничка забележчица, ако ми позволиш! "...и се надяваме да приемеш нашата покана." и "Благодарим ти, че се съгласи" малко си противоречат и според мен трябва да го има само едното. Иначе текста е страхотен - семпъл, но казва всичко! good
Активен
plesure
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: април 12, 2011, 20:43:47 »

plesure, имам една мъъъъничка забележчица, ако ми позволиш! "...и се надяваме да приемеш нашата покана." и "Благодарим ти, че се съгласи" малко си противоречат и според мен трябва да го има само едното. Иначе текста е страхотен - семпъл, но казва всичко! good

еее, супер smile мерси много, че обърна внимание на това. Добре, че не съм ги поръчала още smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 13, 2011, 18:52:28 »

Момичета и аз съм вече тук и си търся закачливи текстове за родителите и кумовете smile , но имам нужда от малко помощ give_rose
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: април 14, 2011, 21:34:07 »

Аз също измислих стихче за нашите покани! Много си го харесвам. Преди пишех доста хубави. Ще си го запазя в тайна обаче, защото съм много ревнива и маааалко стисната! sarcastic
Aз също не бих го споделила в нета. Все пак е писано за нас.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: април 14, 2011, 22:21:00 »

posum, именно! good Може би е тъпо, но не искам и друг да го ползва. Не че претендирам, че на някого ще му хареса, но все пак.. pardon
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #224 -: април 15, 2011, 07:32:09 »

И аз не споделих моето стихче, може би след време, когато вече събитието е отшумяло, да го предложа на някого, но сега предпочитам да си остане специално. Моето е за поканите за родителите и за сестра ми и най-добрите ми приятелки. Исках всеки от тях да се почувства специален и затова им измислих специални покани, но и аз като вас, бих искала те да си останат специални само за тях... Може би наистина е егоистично от наша страна, но...  mda
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines