Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 03:37:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите - 3 част  (Прочетена 180381 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #60 -: май 10, 2010, 07:54:49 »

Определено за твоя модел покани текстът е много подходящ good Очакваме да покажеш една, когато са готови smile
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #61 -: май 11, 2010, 21:20:57 »

Картона е на лист 70/100 и си го рязах ръчно - малко беше мъка ама ...... от него излизат 9 бр лист А4 и цената на лист картон в София е от 2--4 лв - зависи точно твоят цвят къде ще го има. Има една фирма на Цариградско шосе 115 - до новият мол Карфур и една в Дружба /в печатница/ - срещу ДАРУ КАР и в мнг книжарници го продават но ценат е около 60 ст до 1 лв на лист А4.

Ако искаш мога да потърся и да ти дам точните адреси - едното е Елидис а другото Кариер

ох, забравих да кажа, че питам за пловдив  blush но все пак като ориентир за цените ще ми е полезна тази информация, мерси diminioni  give_rose
Активен
gurugeri
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


« Отговор #62 -: май 12, 2010, 12:17:58 »

И аз вече съм готова с оформлението на поканите, само остава да си купя хартия и да ги отпечатам. Качвам полуготовата покана в галерията. Това всъщност са 2 покани на 1 лист А4, само че едната в случая няма текст. Ще се навиват на свитък. Кажете колко грама трябва да е хартията, за да стане добре. Мисля да е перлена или кремава. И как ви се струва самата покана?
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #63 -: май 12, 2010, 13:46:47 »

Момичета, имам един въпрос. Много ли ще е грубо, ако напиша накрая на поканата:

За подаръци не му мислете и в плик ги поставете!

Ние не искаме подаръци, естествено само пари, но се чудя дали няма да е много грубо pardon
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 12, 2010, 13:59:48 »

Момичета, имам един въпрос. Много ли ще е грубо, ако напиша накрая на поканата:

За подаръци не му мислете и в плик ги поставете!

Ние не искаме подаръци, естествено само пари, но се чудя дали няма да е много грубо pardon

На мен не ми се струва много грубо, но ако ми позволиш да изразя мнение, може и "по-лекичко" да бъде представено. Имам една идея, но не знам дали имаш място на поканата:

Аз и (име младоженец) подаръци не желаем,
За кафе машини и тостери ние нехаем.
Но ако младото семейство искате да подкрепите,
Сумата в плик можете да дарите.
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #65 -: май 12, 2010, 14:20:55 »

На мен не ми се струва много грубо, но ако ми позволиш да изразя мнение, може и "по-лекичко" да бъде представено. Имам една идея, но не знам дали имаш място на поканата:

Аз и (име младоженец) подаръци не желаем,
За кафе машини и тостери ние нехаем.
Но ако младото семейство искате да подкрепите,
Сумата в плик можете да дарите.


 thank you Да, много ми харесва идеята ти, не е толкова груба като мята pardon А за място имам много, защото поканата ще ми е тип вестник, който е 2 пъти А4, така че място много yahoo
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 12, 2010, 14:26:15 »

Аз не подкрепям идеята да се пишат такива неща на поканите, но това разбира се е мое мнение  pardon Според мен повечето хора ще ви попитат какво искате за сватбата и тогава можете да им кажете, че предпочитате пари, без да е необходимо в самата покана да посочвате това. Все пак вие си преценявате  blum
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 12, 2010, 17:27:32 »

Аз подкрепям изцяло мнението на divanetata.  good
Активен
samannta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #68 -: май 16, 2010, 21:33:32 »

В първия момент като го прочетох ми хареса, но след това си представих че поканата е в ръцете ми връчена току що... и нещо...май може да мине и без този абзац, но вие си решавате, в крайна сметка това е вашият ден.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 17, 2010, 09:29:38 »

И аз съм на мнение, че не бива да слагате такъв текст в поканите. Колкото и "меко" да го напишете си е "натъртване", че искате да спечелите нещо от тях, а не че ще ви е приятно да са до вас в този ден nea
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 17, 2010, 09:34:05 »

В началото и аз мислех да напишем такова нещо на поканите, но после като се замислих и се поставих на мястото на гостите-ами наистина звучи много зле и се отказах.Вече, който пита какво предпочитаме, си му казваме.Това за мен е по-добрия вариант.
Активен
mal_genio
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 17, 2010, 09:57:33 »

Според мен е най-добре да има такъв текст. Иначе винаги ще има някой разбрал недоразбрал пък и по-добре ли звучи "Остави ли сме списък с подаръци в магазин еди кой си" или дори ако го няма този текст как да кажеш примерно на приятелите си, че ти трябва печка за вграждане да е еди какъв си цвят - на мен ще ми е мн кофти така! Миналата година ходих на две сватби и на двете беше уточнено в поканите, че имат нужда от пари и се чуствах доста по спокойна, че няма да мисля подаръци и да се окаже, че се повтарям с някой!
Ние също го включихме и беше нещо от сорта на "За подаръци не се хабете, а по някое левче за ремонтче ни дарете"!
Ама това си е мое мнение да не се зассяга никой!
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 17, 2010, 10:02:23 »

И аз няма да сложа подобен текст. Ние си живеем отдавна и наистина нямаме нужда от никакви конкретни подаръци, така че парите за нас са най-добрия вариант, понеже всичко друго ще ни е излишно. Но въпреки това подобен текст наистина няма място според мен в поканата. А и доста хора обикновено питат какво да ти подарят и тогава лесно може да кажеш, че си имаш всичко и от нищо конкретно нямаш нужда и така по един доста по-мек начин ще си кажеш какво ти трябва  Wink
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 17, 2010, 10:16:56 »

Аз пък го сложих този текст! Даже може да го видите на самата покана! Ние си познаваме гостите и знам, че не само никой няма да се обиди,но и предпочитат да е така! Ние определено нямаме нужда от нищо, а и всички знаят, че предпочитаме да си направим уникален меден месец!
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #74 -: май 17, 2010, 12:53:03 »

Вие ме разколебавате за този текст, но найстина ние сме в чисто ново жилище, обзавели сме се нпълно, всичко е ново и не е за смяна. Като ново жилище съм купила всякакви кристални сервизи, вази, аксесоари и всичко от което имаме нужда. Притеснява ме да не ни подарят подаръци, а част от гостите ще го направят. Ние искаме да си помогнем за сватбеното пътешествие, което е капарирано. Ще ходим първо да починем 10 дни в Търция и после 6 дни Париж и 6 дни Лондон. Та това са си 22 дни, за който ще ни трябват допълнително пари от тези, който имаме pardon А ние си капарирахме вече. Та с тия вази и сервизи няма да стигна до Лондон, ама като правя сметка без кръчмар така е sarcastic Затова не ми се рискува pardon
« Последна редакция: май 17, 2010, 12:55:07 от elica_arteks » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines