Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 09:59:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 6 част  (Прочетена 173203 пъти)
 
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 31, 2010, 14:46:22 »

toni8301 свържи се с ритуала зала Девня. Ето това е телефона ан Община Девня 0519 97911. Чух, че те са започнали да правят изнесени ритуали, носят книгата без проблем и много по-евтино от Варна. Правели и народен ритуал, ако това те интересува  Wink
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #331 -: април 01, 2010, 08:09:02 »

Ако знаех това за изнесените ритуали по - рано... ама вече всичко е уредено. На нас май не ни останаха много неща , вече само дребните. Последният месец , т.е. април ще ни е най - натоварен ама какво да се прави. Младоженецът реши да тръгва от бащиния си дом , а не от нашият общ , в който живеем заедно. Така ми отпадат някои от задачките , които си бях поставила за посрещането в къщи. Все още нямаме хубави чинии , чаши , покривка за легло и още куп дреболии. Сега няма точно преди сватбата поне за тях да тичаме. Отделно пък хубавото от това е , че ще се оправям в нас си (не при нашите) , ние сме на 2 метра разстояние , така , че не е проблем. Фризьорката , гримьорката ще ме направят в нас , ще си пия кафенцето на спокойствие, ще се облека с помоща на сестра ми после и ще ида в нашите готова. Сега на дневен ред са медицинските , среща с ди джей и фото за последния напътствия. Това ще стане може би средата на април. Пак средата на април някоя събота ще идем да оправим медицинските. Решихме да идем в "Надежда".Вчера звънях там - излиза по 56лв на човек медицинското. Някой правил ли е там и как протича всичко? Една приятелка ми каза , че само даваш кръв и си готов . Не се бавят изобщо, след няколко часа били готови.
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: април 01, 2010, 08:20:15 »

Момичета, Аби,Asseto - благодаря ви много за идейте..днес ще си помисля и ще говоря още веднъж с моето мило и се надявам да измислим точно как да го направим...благодаря ви още веднъж за инфото!  gu6
Активен
@sTR@
Любопитен
*
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: април 01, 2010, 14:11:34 »

Пак средата на април някоя събота ще идем да оправим медицинските. Решихме да идем в "Надежда".Вчера звънях там - излиза по 56лв на човек медицинското. Някой правил ли е там и как протича всичко? Една приятелка ми каза , че само даваш кръв и си готов . Не се бавят изобщо, след няколко часа били готови.

red_roses, "прегледа" в "Надежда" е просто формалност - ние вчера ходихме там. Не ви трябва повече от час и половина за този ангажимент. Плюс това медицинските свидетелства важат 30 дни след датата на заверка, така че може да прецените колко по-рано да ги направите.
В рамките на 5 минути попълвате една декларация, че не сте имали някакви психични проблеми. Попълват се и имената и данните от личните карти на двата броя медицинско, които ви предоставят там. Естествено плащате и 110 лв. за двамата. Прегледа при лекарката отнема дори по-малко време - преслушва само дишането. След това отивате в лабораторията и в рамките на още 5 мин. ви бодат по един пръст, за да вземат 2-3 капки кръв smile И това са изследванията  pardon
Все пак ви съветвам да отидете преди обяд, защото точно след нашия "преглед" лекарката си тръгна (била до 13 ч. там) и не стана ясно дали на нейно място ще се появи друга.
Отивате да свършите някаква друга работа и след час някой от вас се връща да вземе медицинските свидетелства с един куп печати от различни лекари и заключението, че сте здрави и можете да сключите брак.  smile
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #334 -: април 01, 2010, 20:19:35 »

Abii, много благодаря  give_rose
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #335 -: април 02, 2010, 12:20:39 »

toni8301 свържи се с ритуала зала Девня.

Ритуалната зала в Девня е страхотна. След основен ремонт е и всичко е перфектно.  Ако ви е удобна - изберете я. Снимал съм в нея няколко пъти  и се получават много добре нещата.

Щастливи мигове на момичетата от Варна желая и Честито Възкресение Христово!
Активен
Jasi
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #336 -: април 03, 2010, 17:34:20 »

Здравейте! От доста време чета във форума и мисля, че е време и аз да напиша нещичко. Нашата сватба ще е на 11.07.2010. Ще бъде в ресторант Бриз 2. Много уютна и приятна атмосфера. Ако някоя от вас се колебае за ресторант, горещо го препоръчвам. 
Активен
coucoumelle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: април 04, 2010, 16:46:56 »

Миналата година бях на една сватба на Златни пясъци, в хотел Кристал. По принцип казаха, че нямат практика да организират сватби, но младоженците бяха познати на някой от хотела. Мога да ви кажа, че беше много хубаво. Ресторанта е доста голям за около 160-170 човека, а също имат и едно по-малко за около 60 - 70. И цените за нощувките бяха на преференциални цени, като за младоженците имаше изненади в стаята  danceg . Имам няколко снимки, който иска мога да му изпратя.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: април 06, 2010, 11:20:20 »

Здравейте,момичета не знам дали съм в подходящата тема  smile ,аз съм от Бургас и мисля през почивните дни т.е в събота да дойда до Варна,бихтели ме насочили в кои магазини и салони  за булченски рокли и аксесоари да отида...
Активен
kokotseva
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #339 -: април 06, 2010, 14:24:29 »

Здравейте,момичета не знам дали съм в подходящата тема  smile ,аз съм от Бургас и мисля през почивните дни т.е в събота да дойда до Варна,бихтели ме насочили в кои магазини и салони  за булченски рокли и аксесоари да отида...

здравей,
моята рокля я взех от ла споса, други салони не съм посещавала. иначе има много около ритуалната зала, която се намира на ул.Крали Марко. нека другите момичета кажат са останалите булченски салони. 
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: април 06, 2010, 17:18:49 »

Около Ритуална зала (ул. Крали Марко 3) има доста салони - Агресия, Алба, Чар, Емоция, Ванила, Мирела, Холидей, Десислава, Грънчаров и Син и други. Около чаталджа са Холидей Соня, Росица котюр и Casa Bianca. Това се сещам аз.

Обиколихме за халки днес, харесахме си няколко модела, но скъпо ми се вижда 50лв на грам. Най-странно ми е как на повечето места цената не зависи от сложността на изработка. По-евтино намерихме само до сладкарница Дилайт в двата златарски. Иначе модели много има, чак се объркахме от гледане.
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: април 06, 2010, 18:10:04 »

Благодаря ви,момичета не знам един ден дали ще ми стигне да обиколя всички магазини но се надявам повечето да ги посетя ще ви пиша да ви кажа какво е станало...  good
Активен
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: април 06, 2010, 19:10:00 »

Desi_Deskata и ние сме така с халките. Много модели и доста скъпа изработка. Казаха ми, че в Аспарухово грама е 38 лева, а златаря е добър, пак работи със същите каталози, но аз лично не съм проверила още. Иначе до дилайта наистина има избор и грама беше към 45, пак по-добре от 50  Oh my ...
Активен
Jasi
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #343 -: април 06, 2010, 22:18:21 »

Kokotseva  може ли да ми кажеш колко струваше твоята рокля. Аз много ги харесвам роклите на La Sposa , но мисля, че са много скъпи, а пък са толкова красиви ...... smile
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: април 06, 2010, 23:47:53 »

До Дилайта ни казаха 41лв за грам, а едно ателиенце в уличката дето има 30лв + около 100лв труд (в зависимост от модела)
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines