Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 13:22:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Един спор във форума........  (Прочетена 7823 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« -: юни 30, 2007, 17:48:34 »

Явно никой не иска да помогне на момичето вече 7 дни. Така може би я наказвате да се обърне към поддържаните от вас "супер професионалисти", която обаче тя не харесва и може би с право. Помогнете й ! Не я изоставяйте въпреки, че не харесва Вашите снимки
« Последна редакция: юли 02, 2007, 02:03:54 от fiibi_bg » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 30, 2007, 18:32:11 »

И как да и помогнем, ако не знаем други освен линковете? Аз лично не знам друг!!!! мен ще ме снима един приятел, много добър любител-фотограф... Аз лично не съм голяма разбирачка, така че няма и да забележа ако ме е снимал 2 градуса накриво!!!!!!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 30, 2007, 18:32:20 »

Явно никой не иска да помогне на момичето вече 7 дни. Така може би я наказвате да се обърне към поддържаните от вас "супер професионалисти", която обаче тя не харесва и може би с право. Помогнете й ! Не я изоставяйте въпреки, че не харесва Вашите снимки

Това като порицание ли да го разбираме или как?!?! Лично ли я познаваш та знаеш помогнали ли сме и или не????
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #3 -: юни 30, 2007, 21:35:01 »

Приемете го като порицание. Не познавам никого
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 30, 2007, 21:45:18 »

Явно никой не иска да помогне на момичето вече 7 дни. Така може би я наказвате да се обърне към поддържаните от вас "супер професионалисти", която обаче тя не харесва и може би с право. Помогнете й ! Не я изоставяйте въпреки, че не харесва Вашите снимки

Ами ти като си толкова печен помогни й ти! Нали все го раздаваш разбирач!
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 30, 2007, 22:05:01 »

Приемете го като порицание. Не познавам никого


Като не познаваш никой не си прави заключения! От къде знаеш тогава че никой не и е помогнал????
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #6 -: юли 01, 2007, 08:17:26 »

Little_Sweet_Didka Prin4ipessa не бъдете толкова заядливи. Това, че някой мисли по-различно от другите не е повод за заяждане. Допуснете във форума и едно друго мнение.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 01, 2007, 10:11:47 »

Аз си мисля, че именно ти се заяждаш  nea ами представи си , че някой вече й е помогнал , но на лични.... или пък другия вариант - че просто някой не може да й помогне в случая ? Какъв се явяваш ти, за да порицаваш другите???? Като ще правиш забележки, първо помогни! Ние също можем да те попитаме : А ти защо не помогна на момичето, нали от всичко много разбираш?
Стана вече достатъчно  Offtopic  Аз съм сигурна, че някоя от нас е помогнала или ще помогне винаги, когато може!!!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #8 -: юли 01, 2007, 11:54:53 »

Мила Лена,
за съжаление не мога да ти помогна с точни координати, понеже не съм от софия, но мога да ти дам идея...Разбирам че мн държиш на професионални снимки, на които да не се забелязват никакви дефекти относно визията, мисията  и т.н.
По принцип не мисля че има фотограф който обработва снимка по снимка,....А и за 100-200-300 лева никой няма да се захване pardon...
Моя съвет е да се обърнеш към някои който има познати в нашите "шоу" среди /в софия мисля че няма да ти е трудно/ и да те свържат с фотограф, правил фотосесия на някоя "местна звезда"....и дообработил снимките с нужния софтуер Girl_sing
 Не искам да засегна никой, но моето мнение е, че сватбата е един прекрасен спомен за началото на един съвместен живот....а не медиийка изява....за домашен фотоалбум..колкото по естесвени...толкова по-красиви и неотразими pleasantry
Желая ти успех Good luck
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #9 -: юли 01, 2007, 13:18:17 »

Solecito във всички случаи разбирам повече от теб. Не е необходимо да бъдеш и толкова остра.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 01, 2007, 13:34:24 »

Little_Sweet_Didka Prin4ipessa не бъдете толкова заядливи. Това, че някой мисли по-различно от другите не е повод за заяждане. Допуснете във форума и едно друго мнение.

Solecito във всички случаи разбирам повече от теб. Не е необходимо да бъдеш и толкова остра.

Виж какво, единствения, който се заяжда тук си ти, защото както сам каза:"Приемете го като порицание" си е чиста форма заяждане според мен. Нали знаеш, че каквото повикало такова се обадило и щом ти ни предизвикваш и дразниш няма как да очакваш ние да сме мили с теб или да не реагираме остро. Освен това има достатъчно различни мнения във форума, така че не изкарвай нещата все едно че никой не допуска различни мнения. Права е solecito като казва, че нямаш право да критикуваш другите при положение, че сам не си помогнал по въпроса. Затова казах, че щом толкова много разбираш е най-добре ти да помогнеш на момичето.
Извинявам се на модераторите за този пореден Offtopic но това според мен наистина си е чиста проба заяждане и не мога да не реагирам емоционално. Mad girl
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 01, 2007, 20:21:59 »

Аз ще обединя спора ви в едно,за да намалим постовете а и не на всеки му се четат такива неща
Little_Sweet_Didka Prin4ipessa не бъдете толкова заядливи. Това, че някой мисли по-различно от другите не е повод за заяждане. Допуснете във форума и едно друго мнение.

Незнам дали сме "толкова" заядливи, но мисля че съм напълно в правото си да реагирам остро, поради простата причина, че на датата юни 24, 2007, 21:36:14 съм писала на лични на момичето и съм се опитала да и ПОМОГНА! Затова мисля че дължиш извинение!!!!!
Абе, я не му се връзвайте!!!!!!! писала жената 2 публикации и повече не е влязла във форума и я видя какво сме и пращали , я не.... А въпросния какъв се пада, че да ни упреква?
Направихте от мухата - слон ! Нещо ми се струвате изнервени. Като единствен може би представител на силния пол в този форум, и то що годе постоянен би трябвало да се отнасяте малко "по-нежно". Приемете и малко критика де! Не забравяйте, че сватбената двойка има и представител на противоположния пол. Ако по този начин се отнасяте към мъжете, то много лошо. Не бъдете толкова големи феминиски. Може би това е причината да няма почти никакви коментари от страна на представителите на силния пол. Форумът е за всички, без значение от пол, образование, социален статус и т.н. Превърнахте всичко в един кокошарник, а не трябва да е така.
Pachoran само едно ще кажа по повод на твоето изказване и мисля, че всички себеуважаващи се момичета в този форум ще ме подкрепят: СЛАВА БОГУ, че не всички мъже са заядливи и негативни като теб, защото ако беше така, нямаше да има никакви сватби и наистина всички жени щяхме да станем феминистки.
Моля за пореден път модераторите да ме извинят за  Offtopic, но изказванията на Pachoran граничат с абсолютно нахалство и арогантност.
Отказвам се от дискусията! Някои в тази тема се самозабравят.
Към fanimira! За мен ли става въпрос?
Да, женен съм ! Имам щастлив брак
АЗ предлагам да приключите този спор,защото тази тъй приятна тема освен ,че вече е разводнена е и неприятна за четене.
Чудесно, сега преставам да пиша защото и без това сме се отклонили страшно от темата!!! А кой  фотограф  би и препоръчал ти като "човек от бранша"?! И няма наши и ваши фотографи, всеки споделя мнение!!!!
« Последна редакция: юли 02, 2007, 02:01:21 от fiibi_bg » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #12 -: юли 01, 2007, 22:26:48 »

Ало-о-о-о! Модераторите ! Къде са ми отговорите ! В кошчето ! И защо ? Май преследвате лични интереси. Не може само ласкави мнения да се изразяват по отношение на Ваши бизнес познати. Срамна работа. Нещо рекламирах или нагрубих някого. Май не сте си на мястото. Преследвате други цели
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 01, 2007, 22:36:02 »

Ало-о-о-о! Модераторите ! Къде са ми отговорите ! В кошчето ! И защо ? Май преследвате лични интереси. Не може само ласкави мнения да се изразяват по отношение на Ваши бизнес познати. Срамна работа. Нещо рекламирах или нагрубих някого. Май не сте си на мястото. Преследвате други цели
Първо прегледай темата и след това коментиай! Всичко си е тук  good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 02, 2007, 02:06:04 »

Вече съвсем опорочихте всичко.В тази тема се карайте на воля.Преместих мненията в тази тема,защото едва ли някой ,който иска да прочете за планирането на сватбените снимки ще разбере нещо там.
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines