Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 12:35:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант!!!!! част 6  (Прочетена 223328 пъти)
 
danaq_lv
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #45 -: февруари 11, 2010, 23:12:29 »

Виждали ли сте някаде да се продават като гирлянди с перлички и цвтелета,или пепрудки в различни цветове,и имате ли идея за цената им?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 11, 2010, 23:57:44 »

Нещо такова ли имаш предвит ? http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.kuku-bg.com/images/items/small/WL55401P.jpg&imgrefurl=http://www.kuku-bg.com/product.php%3Fproduct%3D914&usg=__JbhzsCLkUcnyaDYa2JBYLpo9WtU=&h=276&w=300&sz=9&hl=bg&start=2&um=1&itbs=1&tbnid=tNHHmZsZs9xajM:&tbnh=107&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3D%25D0%25BF%25D0%25B0%25D1%2580%25D1%2582%25D0%25B8%2B%25D0%25B3%25D0%25B8%25D1%2580%25D0%25BB%25D1%258F%25D0%25BD%25D0%25B4%25D0%25B8%2B%25D0%25BD%25D0%25B0%2B%25D0%25B5%25D0%25B4%25D1%2580%25D0%25BE%26hl%3Dbg%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:bg:official%26hs%3DoE2%26sa%3DN%26um%3D1 В магазините за парти артикули ги има най различни .
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #47 -: февруари 12, 2010, 13:01:01 »

Здравейте!
Незнам дали въпроса ми е за тук, но съм решила да измайсторя украсата за моята сватба сама, разбира се и с помощта на съфорумки от Варна blum Видях, че освен тюл и органза, в сайтовете за опаковки се предлага и физелин. Някой знае ли какво е това и за какво се използва?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 12, 2010, 13:40:14 »

  Здравей  mimka25! Използва се основно за опаковане на цветя . Намира приложение и в доста други неща.  Като например да се опаковат подаръци за гости . Малка свещ опакована с панделка . За панделка на стол не е много подходящо ,защото не е толкова здраво за да се стегне здраво самата панделка .  good Ето тук има в различни цветове ! http://rakhiva.com/bg/catalog/1758fdd7e0baf14130b3ec2d4f375228
« Последна редакция: февруари 12, 2010, 13:43:26 от NINA STYLE » Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #49 -: февруари 12, 2010, 13:41:16 »

Ами физелина е нещо средно между хартия и плат, не знам как да ти го обясня точно, трябва да го пипнеш за да разбереш. Има различни цветове, има и фигурални, и със златни и сребърни нишки, леко прозира тук-там, интересно е. Може да го използваш като цветна лента която да минава през масите на гостите примерно вместо плат, не  е скъп и после с чисто сърце можеш да го изхвърлиш вместо да се чудиш какво да ги правиш тези платове после (след като ще си правиш украсата сама разбира се).
Danaq такива гирлянди за които говориш съм виждала в Бриколажа, но са доста скъпички - към 7-8лв за 2 метра дължина (въженце с 5 цветчета и 5 перли). Аз си ги правя сама с всякакви материали, включително перца и кристали, примерно на сребърна тънка тел. Ако ти се занимава и са ти сръчни ръчичките можеш да си ги направиш сама, тъкмо ще ти отговарят напълно на темата и цветовете!
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #50 -: февруари 12, 2010, 13:49:39 »

Много Ви благодаря give_rose
NINA STYLE, аз точно в същия сайт се ровех, има доста интересни неща. Само да си уточня цветовата гама за сватбата smile
Денито , аз точно за това искам да го поръчам този физелин. ако сватбата ми е в оранжевата гама, ще сложа една лента през средата на масата и ще развихря фантазия girl_wink
А столовете, предполагам със сатенени калъфи се обличат?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 12, 2010, 14:03:23 »

mimka25 Столовете се обилчат в сатенени калъфи или други . Не е задължително ,може и само с панделка . Ако са хубави и всички еднакви може да си го спестите . Аз харесвам облечени ,защото променят цялата визия на р-та .  За лента в средата на масата става ,но ще трябва да е права, good а не набрана . Защото тази материя която си избрала не може да стой набрана .
Активен
violet princess
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Няма невъзможни неща!


« Отговор #52 -: февруари 13, 2010, 00:01:55 »

И на мен мисля, че ще са ми множко паричките и за калъфи за столове, мисля да сложим само панделки - ако столовете не са лоши, така ще си станат супер. А за сватбената маса най-много си харесах това: http://www.svatba-bg.com/gallery/wedding-agency-decorations-lilavo.html

само още не знам дали ще може да се направи в ресторанта, който харесах.


* svatba-svatbeni-agencii-dekoracia-001.jpg (68.89 KB, 200x139 - видяно 3613 пъти.)
Активен
danaq_lv
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #53 -: февруари 13, 2010, 19:18:42 »

Ами физелина е нещо средно между хартия и плат, не знам как да ти го обясня точно, трябва да го пипнеш за да разбереш. Има различни цветове, има и фигурални, и със златни и сребърни нишки, леко прозира тук-там, интересно е. Може да го използваш като цветна лента която да минава през масите на гостите примерно вместо плат, не  е скъп и после с чисто сърце можеш да го изхвърлиш вместо да се чудиш какво да ги правиш тези платове после (след като ще си правиш украсата сама разбира се).
Danaq такива гирлянди за които говориш съм виждала в Бриколажа, но са доста скъпички - към 7-8лв за 2 метра дължина (въженце с 5 цветчета и 5 перли). Аз си ги правя сама с всякакви материали, включително перца и кристали, примерно на сребърна тънка тел. Ако ти се занимава и са ти сръчни ръчичките можеш да си ги направиш сама, тъкмо ще ти отговарят напълно на темата и цветовете!
ахам,благодаря...умувах дали няма да ми излезе по евтино да си ги купя,но явно не,защото от агенцията ми предлагат 50 броя за 150 лв.Толкова съм объркана вече....а си мислех че всичко съм измислила,впоследвстие идеите започнаха да ми се променят....немога да спя.....сега съм решила че по евтино ще ми излезе да си ущия сама калъфите за столовете,т.е майками да ги ушие де............
Активен
violet princess
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Няма невъзможни неща!


« Отговор #54 -: февруари 13, 2010, 20:44:36 »

Е как ще ти излезне по-евтино, ако ти ги ушият. На мен ми ги дават за 3 лева на стол като ги слагат и махат. Мислиш ли, че ще може някой да ми ги ушие за по-малко парички? И ако е така кой да накарам да ги сложи? Мисля си за 2 приятелки, които със сигурност няма как да откажат, но имаш ли идея колко време ще отнеме? Малко ми е неудобно да им кажа, но ако ще е по-евтино ще се престраша
Активен
danaq_lv
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #55 -: февруари 13, 2010, 21:52:28 »

Е как ще ти излезне по-евтино, ако ти ги ушият. На мен ми ги дават за 3 лева на стол като ги слагат и махат. Мислиш ли, че ще може някой да ми ги ушие за по-малко парички? И ако е така кой да накарам да ги сложи? Мисля си за 2 приятелки, които със сигурност няма как да откажат, но имаш ли идея колко време ще отнеме? Малко ми е неудобно да им кажа, но ако ще е по-евтино ще се престраша
в интерес на истината си мисля ,че ще е по евтино,защото платът ще ми е аванта,ушиването също и ще дам по предварителни сметки не повече от 150 лв за панделките.....(от агенцията ми искат около 400 лв за техните калъфи),а относно поставянето,аз мислех да говоря с ресторанта...да ги сложат те...но незнам дали ще се навият,а искрено се надявам......
Активен
violet princess
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Няма невъзможни неща!


« Отговор #56 -: февруари 14, 2010, 14:55:54 »

е, имаш късмет за плата, дано да извадиш и за поставянето от ресторанта. Аз мисля да не се доверявам на ресторанта, защото като студентка работех като сервитьорка и знам какво беше smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 15, 2010, 18:42:08 »

в интерес на истината си мисля ,че ще е по евтино,защото платът ще ми е аванта,ушиването също и ще дам по предварителни сметки не повече от 150 лв за панделките.....(от агенцията ми искат около 400 лв за техните калъфи),а относно поставянето,аз мислех да говоря с ресторанта...да ги сложат те...но незнам дали ще се навият,а искрено се надявам......
Това е хубаво ,че имаш плат и има кой да ги ушие .  Bravo Но това с ресторанта не ми се вярва ,затова по добре заложи на приятели за да си сигурна ,че всичко ще е наред ! За 100 човека ще им отнеме около 2-3 часа примерно . В кой град ще е сватбата ,че аз пак не съм разбрала ?
Активен
danaq_lv
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #58 -: февруари 15, 2010, 18:49:49 »

Това е хубаво ,че имаш плат и има кой да ги ушие .  Bravo Но това с ресторанта не ми се вярва ,затова по добре заложи на приятели за да си сигурна ,че всичко ще е наред ! За 100 човека ще им отнеме около 2-3 часа примерно . В кой град ще е сватбата ,че аз пак не съм разбрала ?
В Берковица.Ох днес обикалях по магазините за сватбени обувки....навсякъде са еднакви....:(ужас
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #59 -: февруари 16, 2010, 09:45:38 »

Мои познати също си шиха сами калъфите за столове, за Враца става въпрос, там си имат фабрика, която шие спално бельо, обаче после имаше на кой да ги подарят за ползване, danaq_lv  какво ще ги правиш толкова много  huhhuh.gif и това е толкова много труд...
 
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines