Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:53:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 3"  (Прочетена 117539 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: януари 26, 2010, 14:29:14 »



мама през ОКТОМВРИ 

                                           
Данитка - 3 октомври
juji - 7 октомври
m_eleva19 - 21 октомври 


мама през НОЕМВРИ 


Zori83 - 1 ноември
dany_6 - 1 ноември
fiamaa - 3 ноември
mimozka - 5 ноември
shava - 8 ноември
Боги - 21 ноември 


мама през ДЕКЕМВРИ


Рени - 09 декември


« Последна редакция: май 05, 2010, 21:04:12 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #1 -: февруари 03, 2010, 12:50:55 »

Май съм първата тук  smile
Хайде по-бързо да се присъедини някой друг, че така е много скучно  blush
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #2 -: февруари 03, 2010, 13:21:10 »

Ето я и първата бъдеща мама  Bravo Лека бременност ти пожелавам, а темичката малко по малко ще се изпълни, а някои "сега творят" за финала на годината  tease
Активен
Neli_87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Щастлива майка на прекрасни деца!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 03, 2010, 15:23:54 »

Grahovaprincesa,честито!Желая ти леко бременеене и здраво бебче!Дано скоро и ние от клуба на бебеправещите да те последваме тук!Стискам палци този месец да има много нови мами,за да напълним темичката! good
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 03, 2010, 16:56:01 »

Много ми естранно че дойде време вече за новата такава тема, като се има в предвид че до съвсем скоро бях в нея. Надявам се да се напълни с много много бъдещи мамита. А на вече записалата се такава, честито, лека бременност и едно хубаво бебе на финала. smile
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #5 -: февруари 03, 2010, 17:07:27 »

Благодаря на всички  smile  give_rose

Дано много скоро да имам цяла армия от мами за подкрепление  hiphip
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #6 -: февруари 03, 2010, 23:32:18 »

Честито пак от мен пожелавам ти много много лека  pqz и щастливи дни и дано всички пожелания за клуба на бебеправещите скоро да се сбъднат. kiss kiss kiss kiss kiss kiss
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 04, 2010, 10:08:22 »

Добре дошла grahovaprincesa  give_rose
Аз също съм тук при теб  blum Yes
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 04, 2010, 10:21:03 »

grahovaprincesa честито ти първо място danceg
Юпииии... и Дани се показа най-накрая, разгеле... yahoo
Мацки, термини, нещо ала-бала...???
Аз ще следя темата с интерес, искам да видя дали ще има мама с термин 25.10(това е моят РД) pardon
 
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #9 -: февруари 04, 2010, 10:31:46 »

Привет от мен!
Да разкажа а??
Разбрах на 01.02 с положителен тест, и пусто сърце не трае на 02.02 веднага на лекар.
Гледа ме той с вагинален ултразвук и каза че още е толкова малко че почти не се вижда  huhhuh.gif
И така - каза ми да си живея живота и да изчакам 10 дни, след което пак на преглед  smile
Имам малко болки след обяд и вечер, но само това. Никакви други усещания още. Само гърдите ме болят ужасно много.

А относно това дали ще има някое бебче на 25.10 - нашето май няма да чака дотогава  blum.
По мои изчисления излиза някъде на 07.10.2010  smile Направо ще е подарък за рожденния ден на мъжа ми, който е на 26.10.2010.  pardon
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 05, 2010, 18:50:22 »

Да дам отчет от днешния преглед  smile
Засега всичко е наред,видя се малката черна точка.Другата седмица се надявам да чуем и сърцето и март месец се записвам официално на ЖК.Но ми е много зле постоянно почти ми се гади и все ми се лежи,спи,а с малката това е невъзможно.Гърдите ме болят,абе много работи в много кратки срокове.Демек в самото начало  pardon
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #11 -: февруари 09, 2010, 11:42:55 »

Данитка съжалявам че така те изоставих  give_rose , но при мен беше едно лутане и търсене на доктори и работа ми е много далече, и с този сняг  angry ужас !!!!

И аз ще се следя в Токуда, и едвам си записах час за д-р Илиев. А з съм с допълнително здравно осигуряване и доката се свържа с всички да обясня  crazy минаха два дни. Но все пак успях.
Освен това, взех направление от личната лекарка за да отида и при друг доктор. Мисля така да ги осъвместявам, за да ми е по спокойно - все пак две манения са по-добре от едно  smile
А часовете в Токуда са много кът наистина. Аз си викам че ще вляза в третия месец а още няма да ме е погледнал никой  funnytooth

Иначе на мен не ми става лошо. Бях пушач 15 години и сега от 10 дни не пуша ама никак.
Мисля че съм качила едно две килца от спирането на цигарите. Но апетитът ми като цяло не се е променил.

Може ли да ми кажеш ти кога отиде за първи преглед. Аз малко се притеснявам от това да не би като ме бръкнат да ми стане нещо  huhhuh.gif
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 09, 2010, 13:56:43 »

grahovaprincesa няма никакво бъркане никъде не се тревожи  smile Освен,ако не си в самото начало и трябва вагинален ехограф.Сложи си линийка да те наблюдавам  Yes
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 10, 2010, 12:43:20 »

Честито на двете мами. grahovaprincesa както Данитка е казала никакво бъркане нама освен с вагинален ехограф или да ти взимат секрет. Ако някой реши да те бърка по друга причина , бягай и не се връщай.
Да ви пожелая леки месеци до срещата с  pqz pqz pqz
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #14 -: февруари 11, 2010, 10:23:07 »

Благодаря ви и на двете.
Мен с вагинален ехограф ме гледаха още на 5 ден закъснение и доктора констатира бременността - макар и почти незабележима точка  smile И сега се чудех какво следва  huhhuh.gif
В понеделник съм на преглед. Всеки ден се събуждам и търся някакъв по различен симптом, от болките в гърдите и нощното ставане, но още няма такива  Wink


Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines