Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:00:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Национална среща - кога, къде, за колко време?  (Гласуването приключено: февруари 01, 2010, 18:28:10 )
10 и 11 април - 11 (4.8%)
17 и 18 април - 25 (10.8%)
24 и 25 април - 34 (14.7%)
Велико Търновo - 47 (20.3%)
Арбанаси - 17 (7.4%)
Трявна - 22 (9.5%)
1 нощувка - 57 (24.7%)
2 нощувки - 18 (7.8%)
Общ брой гласове: 83

Страници: 1 ... 42 43 [44]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Багажа ти спретни и за национална срещичка се приготви  (Прочетена 153119 пъти)
 
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #645 -: април 26, 2010, 08:54:07 »

Ето докато публикувам и няколко еуфорични поста ме изпреварили  blum
Пропуснах да напиша, че Слънце наистина си отговаря на ника - огря с усмивка и със светкавицата на фотоапарата навсякъде. Така че аз очаквам с голямо нетърпение да видя срещата през нейния обектив. 
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #646 -: април 26, 2010, 09:23:08 »

И така, нека и аз да се включа с многото приятни впечателния, които събрах за тези 2 дни. Преминах през какви ли не състояния-пуснах някоя друга сълза, "вина" за това имат "ударната Варненска група" и милата cherry_tea, бях на тръни да не стане някой гаф с менютата и разминаване с тейбълките, но разбира се надделяват невероятните емоции, които събрахме моя милост и мъжа ми. Меко казано е ,че изкарахме един прекрасен уикенд, изпълнен с толкова красиви моменти и страхотни преживявания.
Искам да благодаря на всяка една от вас поотделно,както и на вашите половинки, за това че присъствахте на срещата и бяхте част от тази емоция, която заля всички ни, но определено ще ми е доста трудно и незнам дали точно сега ще намеря подходящите думи, тъй като още се вълнувам много.
Много съжалявам , че не успяхме много да си поговорим с rozovka, bubka, dodo23,moyra, фийби, но на следващата среща обещавам да компенсираме.
Искам да благодаря още веднъж на варненците и на cherry_tea, наистина много се трогнах , просто нямам думи. cray
А Мелина-толкова е сладка, невероятна просто......Малкия Коско който беше с нас-също страхотно дете, както и дечицата на seny-толкова послушни и сладички-всички много им се радвахме smile
Радвам се , че всички сте събрали прекрасни впечатления, ако има нещо или е станал някой гаф-приемете моите извинения.
Нямам търпение вече за следваща срещааааа yahoo
И тук искам да благодаря на Силвето от Виолет , която сътвори тейбълките за семействата и ги направи наистина с много любов heart
Пращам много прегръдки и целувки на всички ви!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #647 -: април 26, 2010, 09:52:36 »

Момичета, разгледах ви снимите и всичките сте страхотни !!! От хубава по-хубава !!!  girl_in_love girl_in_love girl_in_love

Изключително ми е мьчно, че не мога да се включвам в тези сьбития  cray но пьк се радвам за вас, че сте си изкарали страхотно !!  Bravo Bravo Bravo и... блазе ви  blush
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #648 -: април 26, 2010, 10:20:29 »

здравейте и от мен. Включвам се чак сега, защото съм си легнала вчера още в 17ч и преди малко ставам. Бях толкова изморена от неверочтните прекрасни емоции заредили 2-та почивни дни. Изкарахме си повече от чудесно. Мисля, че другите са изписали всичко, което може да се каже за срещата- прекрасна, невероятна и изключително позитивна.
И аз да изкажа нашите благодарности към Поли, за добрата отганизация, че понесе на шегата ми  blum Wink и да й благодаря, че е такъв прекрасен човек  give_rose
 Специално да благодаря на всички нови наши познаиници за невероятното настроение, с което ни заредиха и на милите ми сладури от Варненската групичка, че както винаги бяха прекрасни.
Специално към Емо и Рей искам да отправя едно пожелание в скоро време да се ориентират към немската марка коли, за да са идеални  sarcastic ROFL laugh шегичка give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #649 -: април 26, 2010, 12:04:08 »

На тези, които не дойдоха какво да разкажа?!?!  pardon

Играхме "Макарена", пяхме с импровизиран микрофон - нож, Харди игра хоро, бъбрихме до малките часове, обиколихме забележителностите, мъжете искат пак да ги съберем на среща......... tease

Деничка, разказала съм в предния пост какво правихме. Емоциите няма как да се предадат с думи и да се опишат за тези, които не бяхте.  pardon Надявам се поне снимките да ви "разкажат".

Всички сме много заредени от срещата. Направихме си нещо като седмичната тема, но на живо.  sarcastic Впечатленията, които имах от форума за момичетата се потвърдиха. Ми, какво да ви кажа - същите сладурки сте и на живо. С тази разлика, че можех да ви пипна и усетя  girl_in_love

Чувствахем се много близки и първоначалните притеснения се изпариха много бързо. Все пак изкарваме виртулано деня си заедно. Мъжете ни много бързо се сближиха и като първи приятели пийваха биричка и разтягаха локуми по какви ли не теми. Самите те същото настояват скоро за нова среща.

 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #650 -: април 26, 2010, 12:48:31 »

...Мъжете ни много бързо се сближиха и като първи приятели пийваха биричка и разтягаха локуми по какви ли не теми. Самите те същото настояват скоро за нова среща.

Ооо, да!!! И двамата ми мъже са на мнение, че би било чудесно да се повтори срещата и то поне за 2 нощувки, а днес, докато разглеждахме снимки с Коско той каза: "Мамо, искам пак да отиваме там, да ги видя каките и батковците!!!"

Наистина няма как да се предаде с думи преживяното, най-добре да се повтори, за да се затвърди и дано се съберем повече другия път!!! good


...А Коско е толкова сладко дете,той беше талисманчето на срещата ни и ще водя преговори с майка му да ни става зет  danceg

Мерси, мерси!!! blush
А преговорите освен с мен и с Клео_20 ще трябва да водиш Wink
« Последна редакция: април 26, 2010, 12:51:00 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #651 -: април 26, 2010, 13:08:21 »

Мъжете дори обмислят да си направят свой подфорум, където да обсъждат пийването и разликите между френските и немските коли  sarcastic

Коско наистина беше талисманчето, а и като знаем какъв късмет носи, всички сме в очакване за раздвижване на една друга тема  girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #652 -: април 26, 2010, 16:16:55 »

С голям кеф про4етох впе4атленията на всяка от вас yahoo yahoo yahoo
Имам едно въпрос4е-не се справям със свалянето на снимките blush Свалят се уж и като отворя папката където съм ги сложила-празно.Някоя от вас може ли да даде едно рамо или пък знам ли...има ли ги някъде,но не в този сайт,4е с него не ми се полу4ава....
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #653 -: април 26, 2010, 21:08:25 »

Мацки, много ви се радвам -  Bravo Bravo Bravo!!! Разгледах всички снимки и дори така ми стана готино smile. Въпреки, че не присъствах, много ви се кефя и радвам на инициативата. Толкова усмихнати лица рядко се виждат на едно място smile!!!
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #654 -: април 27, 2010, 07:38:28 »

Страхотни сте момичета!!!  give_rose Разгледах снимките и прочетох разказите. Наистина преживяването явно е било много приятно. От снимките личи веселата атмосфера.  smile Надявам се на някоя следваща среща да мога да дойда и аз. Много ви се радвам!  yahoo
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #655 -: април 27, 2010, 15:52:38 »

.....момичета...минавам да ви кажа, че сложих снимките в съответната темичка....може да си ги изтеглите..
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #656 -: април 28, 2010, 07:42:01 »

Мацки, аз влизам да ви се извиня, че още не съм свалила снимките от нашето фото, но от както сме се върнали, всяка вечер се прибирам към 22:30 вкъщи и не ми се помирисва компютър  angry
При първа възможност ще ги сваля  give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #657 -: април 28, 2010, 08:37:16 »

Мацки, аз влизам да ви се извиня, че още не съм свалила снимките от нашето фото, но от както сме се върнали, всяка вечер се прибирам към 22:30 вкъщи и не ми се помирисва компютър  angry
При първа възможност ще ги сваля  give_rose
Присъединявам се към извинението, при мен е подобна ситуацията. Но много скоро ще се реванширам smile
Активен
Страници: 1 ... 42 43 [44]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines