Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 17:26:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Национална среща - кога, къде, за колко време?  (Гласуването приключено: февруари 01, 2010, 18:28:10 )
10 и 11 април - 11 (4.8%)
17 и 18 април - 25 (10.8%)
24 и 25 април - 34 (14.7%)
Велико Търновo - 47 (20.3%)
Арбанаси - 17 (7.4%)
Трявна - 22 (9.5%)
1 нощувка - 57 (24.7%)
2 нощувки - 18 (7.8%)
Общ брой гласове: 83

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Багажа ти спретни и за национална срещичка се приготви  (Прочетена 165954 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 21, 2010, 10:51:25 »

Без мъж не мога,понеже мен няма кой да ме докара :PТой по принцип има какво да прави докато ние сме на среща с вас blum
Според мен просто,който както прецени.Може с мъж,може без мъж.Важното е форумките да са там tease
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 21, 2010, 10:53:25 »

Слънце, хотела е мн хубав наистина, а скоро и нова част направиха, но ако ме ориентирате в цени ще ми е много по-лесно Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 21, 2010, 10:54:32 »

Ами за цени не знам, по принцип не съм наясно какви са цените в региона...Някаква средна цена може би. А за колко време мислите да ходим- 1 или 2 нощувки?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 21, 2010, 10:57:06 »

Търново е супер идея!!!

Да уточня само, че Великден е на 04.04 тази година good, така че след това може да се видим без проблеми Wink
Трябва да уточним някои неща!
Хубаво ще е да е някой уикенд, примерно от петък вечер до неделя вечер или неделя на обяд Wink
Кога, априлските съботи и недели са: 10 и 11 април, 17 и 18 април, 24 и 25 април good

Как ще се пътува?
Ако е с коли дали може да се "комплектоваме" и да си делнем парите за бензина, примерно или ако ще се пътува с автобус да тръгнем всички ЗАЕДНО, тъкмо и по път ще ни е е весело и ще пристигнем заедно good Ще трябва да се купят билетите по-отрано и няма да може да се отказва никой yahoo

Резервация на хотела, колкото по-рано, толкова по-добре good
Да се видят цени, да се сравнят и да се реши къде точно good
Предполагам, че като сме група може да има някаква отстъпка от цената... pleasantry
Освен това ще трябва да се капарира Wink

Това от мен, казвайте и вие!!! good


Внимание - 6 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше. Oh my ... Bravo
« Последна редакция: януари 21, 2010, 11:03:36 от Bulechka™ » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 21, 2010, 11:00:12 »

Булечка, права си че малко от зад напред тръгнахме. Дайте наистина да изберем дати и брой нощувки, после ориентировачна цена за хотел и как ще пътуваме.

Аз съм за 17-18.04, защото ще имаме един уикенд за почивка между Великден и срещата.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 21, 2010, 11:11:10 »

аз също съм за 17-18 април.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 21, 2010, 11:12:21 »

Aaa, и във Велико Търново или Трявна? Кое решаваме последно?
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 21, 2010, 11:13:53 »

Моя мъж няма да дойде.....дори и да му плащам  pleasantry Пък и честно казано предпочитам без него,Танчето е дала много добри идеи  good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 21, 2010, 11:19:18 »

Аз предлагам да се пусне анкета, за града, за датите, за броя нощувки и въз основа на нея да се вземе решение
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #39 -: януари 21, 2010, 11:32:18 »

Аз обожавам Търново и Арбанаси, но никога не съм била в Трявна, а бих отишла. Така че аз съм за там.
Датите ме устройват.
Пътуването-нека се реши в последния момент. Дотогава може да има куп организационни неща.
За хотел - аз мисля, че колкото и да ни се иска, петък е невъзможно за тръгване, поне на тези, коитпо ще сме на работа. Аз мога 1 нощувка. Макар че като се сетя, че ще има доста момичета, на които Трявна не им е най-далече или пък тези с дечицата, може би повечето ще успеят още за петък. На мен иначе три дни ми се вижда най-добре, ама без отпуск няма как да ги направя. Толкова за мен.  pardon
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 21, 2010, 11:37:09 »

Тъй и тъй, гледам датата 25.04, тогава с милото правим 1 год от сватбата и сме решили тогава да направим и църковния брак, може пък да го съчетаем... най-гадното е, че април имам най-много работа, ама все 2 дни ще изкопча... все пак имам основателна причина... ще се венчавам  priest... Вече си г0 представям в близката малка и уютна църква, която едва побира всичките ни гости-съфорумки... мечтиии  Girl_hide
 Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #41 -: януари 21, 2010, 11:46:35 »

 yahoo yahoo Ще бъде страхотно да се организираме за такава срещичка.
Да се направи наистина анкета за градовете. Аз лично предпочитам Търново, по централно е, ако някой пътува с автобус ще му е удобно. Трявна е хубаво градче, но е по-отделено, а и последно като ходих миналата година-доста е скучно sad
В Търново има страхотни места за разглеждане, има много яки клубове. Прекрасни спомени имам от Бали и Органза smile

Има къде да разкършим телата smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 21, 2010, 12:04:33 »

И аз предпочитам В. Търново/ Арбанаси. Много по-достъпни са и с повече възможности за развлечения. Освен това са на по 200 км и от Пловдив, и от Варна, и от Бургас, и от Враца и от София....и има хубави пътища.

В Трявна има 1-2 добри хотела и толкова. Иначе, както казва Мимка - няма много възможности за развлечения. Там правихме наколко фирмени национални сбирки.......става само за тиха семейна идилия.

perli4ka, ама тези къщи не са ли малки? Нашата сватба щеше да е в Арбанашки хан, но там въпреки, че пише 19 човека не е съвсем така. По-скоро са максимум 15, защото те броят, че и по кушетките някой може да легне....

Винпалас е много хубав, но е скъп като го проучвахме.
А в Попската къща спахме за по 15 лв/човек. Те са много къщички и не знам колко души побират.

Що се отнася за датата - аз нямам проблеми, който и weekend да решите. good
« Последна редакция: януари 21, 2010, 12:06:40 от lionelsa » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 21, 2010, 12:47:57 »

Мацки мисля,че е добре и да помислим за цената на нощувките,аз 50лв. за нощувка за мен само немога да си позволя,като си сметна пътя с рейс(ако няма с кой да се комбинирам от София)хапване,пийване и ще дойде множко на семейния бюджет. sad
Като цяло съм под въпрос,защото трябва да сметна колко парички ще ми дойде,ако ме устройва ме пишете,ако ли не весело изкарване.
И ДА КАЖА:Не искам да се съобразявате с мен,просто времената са такива  pardon
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 21, 2010, 12:58:34 »

И аз като Деничка мисля че колкото и да е "средна" точката почти никой няма да успее за петък, тъй че според мен е по добре една нощувка и като парички и като време. Хубаво би било да се тръгне събота сутринта и кой когато пристигне тогава  Wink
Иначе около 17-18 е добре  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines