Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:38:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Национална среща - кога, къде, за колко време?  (Гласуването приключено: февруари 01, 2010, 18:28:10 )
10 и 11 април - 11 (4.8%)
17 и 18 април - 25 (10.8%)
24 и 25 април - 34 (14.7%)
Велико Търновo - 47 (20.3%)
Арбанаси - 17 (7.4%)
Трявна - 22 (9.5%)
1 нощувка - 57 (24.7%)
2 нощувки - 18 (7.8%)
Общ брой гласове: 83

Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Багажа ти спретни и за национална срещичка се приготви  (Прочетена 151954 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: април 25, 2010, 18:52:16 »

gucci, дори и да направиш нова тема, иедята е да има начин всеки да получи снимките от чуджите фотоапарати. Снимките са стотици. Има и клипчета. Няма да може да се качи всичко тук. Нека просто коментираме сниките в тази си темичка и всеки да изпрати линк, от който да си ги изтеглим.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: април 25, 2010, 18:54:38 »

Да се включа и аз :Мисля ,че е Ок да е с линкове.По-удобно е ,а и няма да товарим форума  smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #632 -: април 25, 2010, 19:54:33 »

Много хубави снимки разгледах, много сте готини всички на снимките  danceg
А пък Мишката въобще не си я представях така  pleasantry
Поли а ти освен добър организатор си много, много красива  danceg

Другия път ще се включим и ние, въпреки че този път определено можех но ми беше някак неудобно ... и разни разпри се почнаха във форума, а и много от вас се познават, пък аз никого не познавам, е само Деничка и Бебчето на мечо, ама те нали казаха че няма да ходят...та така  nea
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: април 25, 2010, 20:28:06 »

Gergancheto, нали точно това е идеята. Да се запознаем. Освен това, нямаше само ти да си в положението да не познаваш лично присъстващите.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: април 25, 2010, 20:31:14 »

Ей ме на и мен. Завърнах се и аз  girl_wink
Срещата беше ...... невероятна, приятна , забавна , страхотна ...... yahoo yahoo yahoo
Специално искам пак да благодаря на Поли и съпруга й  give_rose give_rose give_rose , които  ме приеха в дома си и бяха толкова добри  gu6 gu6 gu6
Много се радвам, че се запознах с всички вас  danceg danceg danceg
С нетърпение очаквам и снимките  tease
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: април 25, 2010, 20:34:38 »

момичета...прекрасни сте.....наистина думите са малко да изразя всичко ....просто сте супер....
аз се включвам само за малко за да ви поздравя и напрегръщам всичките...а сега отивам при милото...че той утре си заминава.....

утре от работа пак ще се включа..и със снимков материал....


 danceg danceg danceg
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: април 25, 2010, 20:41:27 »

Ох, вярно че играхме макарена  funnytooth funnytooth funnytooth Бях го забравила за момент това smile Аз играх и половин сиртаки, което за мен е голям напредък smile Много бях  Yes че успях да се справя smile

А за снимките, може да се качват снимки в www.dox.abv.bg Ako нямаш е-мейл в авб.бг можеш да качиш до 1 gb, а ако имаш до 5 gb. После пускаме линк тук и сме готови. Хубаво е снимките предварително да се архивират. Това ми го обясни моя мъж smile

додо, с твоя мъж спорихме дали ника ти е додо22 или додо23, да му кажеш че съм била права, специално проверих  tease
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #637 -: април 25, 2010, 20:47:23 »

Хаха Капризче макарената беше супер.Миме искам клипа с пеенето на импровизирания микрофон от нож.Леле като се сетя какъв купон беше.Тъй като нямам снимки се надявам да качите и клипчетата и снимките някъде където да си ги дръпна.
kleo_20 мила чорпогашника ти беше секси.Мале като си помисля че откарахме на лаф до 4 часа сутринта.
А туй че мъжете ни ще правят подфорум много ме разсмя.Ама май на всички мъже им хареса.
Тони дано не сме се изложили много пред Харди-че той милия сигурно ни се чуди на акъла.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: април 25, 2010, 21:10:31 »

Тема за линкове със снимки и клипове от срещата
Правя тема за линковете за да не се разпилея в тази тема и всеки да може да си изтегли снимки и клипове а тук ще се обсъжда.Там е само за линкове.
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: април 25, 2010, 22:42:19 »

Ето ме и мен Girl_hide Аз нямам думи да опиша колко ми хареса всичко,не познавах никого и доста се притеснявах,но всички сте страхотни хора и притеснението бързо се изпари tease bubka е виновна за моето включване във форума и съдбата реши да ме запознае първо с нея air_kiss LOVING lionelsa пък е един от най-позитивните хора,който съм срещала скоро  give_rose съжалявам,че не успях да си поговоря с всички и ще чакам с нетърпение следващата ни среща blum Мъжът ми също много се забавлява,въпреки че той пък съвсем не знаеше какво да очаква sarcastic Мен ме гложди жестоко любопитство за тайната бременна,която се спотайва blush Някой да иска да сподели?
А Коско е толкова сладко дете,той беше талисманчето на срещата ни и ще водя преговори с майка му да ни става зет  danceg
« Последна редакция: април 25, 2010, 23:03:32 от moyra » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #640 -: април 26, 2010, 07:52:30 »

Момичета, вече писах и в темата за снимките, но да ви кажа и тук, че изглеждате страхотно всички, а Мира (Клео) направо ми скри шапката - супер готина мацка бе! И има една страхотна снимка, на която е сложила ръка въхру коремчето на Лени Бени... много мило изглежда.  heart heart heart

И мисля, че е уникално това на колко много от вас половинките им също са дошли. Това ако не е признак, че е имало среща именно на svatbata.bg, ей пък на.  pardon


Мацки, ама разкажете малко повече за самото събиране - как се събрахте, как мина вечерта, до късно ли седяхте, имаше ли изненади, ей така разказче като за неприсъствали.  pleasantry


Герганчето, следващият път - отборно тройка ще сме, душа!  give_rose give_rose give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: април 26, 2010, 07:56:35 »

Мили момичета (и момчета, ако "случайно" вече и някой от вас са тук  girl_wink ), вчера за малко си пуснах компа в нас и само ви прочетох, без да успея да се запиша. Ето ме вече днес на по-свежа глава тук  Girl_hide

Искам да кажа и аз голямо БЛАГОДАРЯ на всички за прекрасните часове, които изкарахме заедно. Беше ми толкова приятно, че си мисля, че задължително следващата национална среща трябва да я измислим по време на повече почивни дни - поне с 2, може и повече нощувки  good

Още по пътя, както е писала moyra се намерихме с тях и се разходихме из Етъра, после на една бензиностанция се срещнахме и с Капризче и така, на куп стигнахме Арбанаси.
Някак ми е разбъркано в главата всичко, от толкова емоции и не мога да си подредя мислъта, за което се извинявам  blush
На Поли - най-огромните благодарности за всички старания, които положи и невероятната подготовка!   girl_in_love gu6
С някои дами от Варненската група се каним да се запознаем от доста време и ето, че и това е вече факт.
С cherry_tea не успяхме да се видим сутринта, че тръгнаха рано, но и на нея искам да кажа, че много се радвам, че се запознахме. А малката Мелина е невероятна сладурка  LOVING
Мъжо и той е много доволен и се забавлява много!
Какво друго да ви кажа - като си подредя мислите, пак ще пиша ...
А, вчера погледнах нашето фото - ми май повече сме се забавлявали, отколкото да снимаме, защото има много малко снимки. Ще опитам довечера да ги сваля и да ви ги пратя  good


Безкрайно се радвам, че се запознах с всички вас и въобще, че ви има  LOVING

Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: април 26, 2010, 08:23:49 »

Здарвейте и от мен .
Аз също много се радвам че се запознах с всички вас и вашите половинки smile
Срещата си заслужаваше, всичко беше страхотно - толкова добре ни се отрази , че искаме пак да я повторим в най- скоро време smilesmilesmile
Също така искам да изкажала и тук благодарности към Поли и съпруга и - бяха се погрижили за нас - самата организация, невероятно красивите тейбълки който бяха направили за всяко семейство, за  посрещането,за отзивчивоста и на на последно място за усмивките им smilesmilesmile Мило семейство Благодарим Ви  !!!
...всичко беше повече от страхотно - аз също като Бубка искам да се поукротят емоциите за да разкажа подробно
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #643 -: април 26, 2010, 08:42:39 »

И аз се включвам да споделя колко супер невероятно страхотно приятно ми беше!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Страшно много се забавлявахме. Мъжете ни също са много доволни и вече неофициално се мисли за дата за втора среща, която задъължително трябва да е повече дни, че тези не ни стигнаха само да се наприказваме!
Искам да кажа на всички съфорумки, които са се притеснявали че не познават никого, че имаше и други като тях и всички се забавлявахме заедно и разговаряхме така сякаш се познаваме от години!!!

Със сигурност бяхме най-веселата компания в ресторанта, а сигурно и в цяло Арбанаси. Даже в един музей, в книгата за гости, има посвещение от svatbata.bg и се надяваме нашите деца да го прочетат един ден като ги водят на екскурзия там  blum

Имаше и няколко малки сладура, на които се радвахме супер много  heart Много съжалявам, че не успях да видя Мелина на cherry tea, но на следващата среща тя ще е по-голяма и режимът й ще позволи да я видим и нея. Имахме и няколко бременни коремчета, едното дори се катери по скалите  blum

В момента не мога да си подредя много мислите. Еуфорията е голяма, нуждата от сън също  tease Сега няма да успея да разкажа подробно как протекоха двата (за мен и gucci даже три) дни, но съм снимала всичко по хронология, така че ще има разказ в картинки.

Извинявам се още веднъж за хаотичния пост, но толкова емоции бушуват още, че няма как. Ако знаете колко добре ми подейства този уикенд...  heart
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #644 -: април 26, 2010, 08:49:04 »

Срещата беше много интересна за мен. И аз като bubka си подреждам мислите все още.  smile

Първо от всичко искам да споделя, че Поли ни направи показно как се организира такова събитие. Беше се погрижила за всичко - от основните неща до най-дребните детайли. С една дума перфектно! Освен това успя да обърне внимание на всеки и винаги с усмивка. 

Сега за срещата през моите очи - все едно, че героите от любимата книга оживяват пред мен. Ето такова беше усещането. И при положение, че за първи път виждах всички, и всички на веднъж - наистина си беше преживяване. Не успях да говоря с много от момичетата, но съм очарована от тези, с които успях.

Дени, и аз очаквам разкази за продължението на вечерта и за следващия ден.
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines