Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 18:40:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Национална среща - кога, къде, за колко време?  (Гласуването приключено: февруари 01, 2010, 18:28:10 )
10 и 11 април - 11 (4.8%)
17 и 18 април - 25 (10.8%)
24 и 25 април - 34 (14.7%)
Велико Търновo - 47 (20.3%)
Арбанаси - 17 (7.4%)
Трявна - 22 (9.5%)
1 нощувка - 57 (24.7%)
2 нощувки - 18 (7.8%)
Общ брой гласове: 83

Страници: 1 [2] 3 4 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Багажа ти спретни и за национална срещичка се приготви  (Прочетена 153084 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 21, 2010, 08:38:21 »

за такава среща се говори от доста време, да видим дали ще успеем да се организираме и да я осъществим.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 21, 2010, 08:40:23 »

На мен за Трявна също ми допада, там има хубави малки хотелчета. Идеята за мъжете - също, наистина и аз като съм гледала на снимките от Варненските сбирки - хич не ми се вижда да скучаят  danceg
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 21, 2010, 09:33:28 »

Мисля,че идеята е добра  give_rose Търново е най-добрия вариант.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 21, 2010, 09:37:19 »

Аз за сега съм въздържал се, но това не ми пречи да предложа perli4ka да пусне няколко линка като варианти pardon
« Последна редакция: януари 21, 2010, 09:52:10 от valka27 » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #19 -: януари 21, 2010, 09:44:41 »

Еха... преди време като я четох тази тема, видях че нищо не се е получило и вече се бях отказала да предлагам. Но сега -  yahoo yahoo yahoo

1) Търново и Трявна ми се виждат чудни като идея.
2) Времето - също, но наистина трябва да се замисли по-отрано, че да се оправим с отпуски, изпити и т.н.
3) По въпроса за мъжете - мисля, че на тях ще им е интересно да дойдат, защото хем няма да се делят от половинките си, хем няма как да не си намерят общи пресечни точки - мъже са все пак. Варненки и бургазлийки са доказали тази теория. smile

Колко станахме дотук навитите за такава среща?
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 21, 2010, 09:47:22 »

Пускам линк първо на една къща до дома, която може да се наеме цялата (собствениците са ми комшии-още довечера ще ги питам за цени, за да ви кажа)
http://www.arbanashkihan.com/
Нали идеята е всички да са на едно място- у дома също мога да взема 4 човека Wink

http://www.tonchohouse.hit.bg/aboutme.htm   Тази също може да се наеме:)
Незнам дали ще ви харесат, ако имате нещо друго впредвид кажете- хотели и частни квартири в Арбанаси колкото искате.  До сега като съм настанявала познати съм гледала цените да са 25-30 за стая, дано не ви се вижда много, ще се опитам да издействам голяяяяяма отстъпка Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 21, 2010, 09:51:14 »

Щом всички са ЗА мъжете и аз съм ЗА smile Незнам моя дали ще се навие да дойде, но вие и без мъж ще ме приемете, нали? smile Само моля ви нека да не хижа поне, че ми е ужасно това... Имам предвид че не ми се занимава с готвене, подреждане и т.н. Иначе ако е някоя къща в града, от която можем да отидем на ресторант съм за smile
« Последна редакция: януари 21, 2010, 09:52:46 от Капризче » Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 21, 2010, 09:57:26 »

Ето тук на този сайт за хотели и квартири, разгледайте ги  blum http://arbanasi.bghotelite.com/

А ето и хотелите в Търново   http://veliko-tarnovo.hoteliinfo.com/
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 21, 2010, 10:23:30 »

и аз съм за. tease
Но си мисля, че без мъже е много по-добре, то с мъжете сме навсякъде и ако сме с мъжете реално всеки ще си общува предимно със своя мъж, така си мисля аз де. примерно по фирмени събирания се получава много -по добре, когато сме само колеги, отколкото като идват и половинките.
Няма ли да е по-добре някой по-голям хотел?
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #24 -: януари 21, 2010, 10:26:23 »

Момичета, така благородно ви завиждам за срещата. Макар и да нямам никаква възможност да дойда и аз се вълнувам като ви чета. Дано се организирате и срещнете, че после да разказвате и показвате.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 21, 2010, 10:37:19 »

KlaraFina ами ти като не можеш да дойдеш при нас, ние ще дойдем при теб blum, шегувам се, дано стана организацията, и аз ще пусна после някло линкчета за хотелчета и ресторанти в Трявна
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 21, 2010, 10:46:07 »

Ехеее какви неща 4етаааааа.4удни просто yahoo yahoo yahoo
И аз съм За Търново.И За мъжете good good good *YAHOO*Моят мъж много го оби4а това Търново.И мен ме е водил там.Бяхме в един хотел-Етър мисля се казваше.
За времето-мисля,4е април е супер.След Великденските празници,някой уикеенд *YAHOO*То и без ова Великден е първата blum
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 21, 2010, 10:47:43 »

Абе струва ми се, че ще е по-добре без мъже...ние ще имаме какво да си обсъждаме и да се веселим, ама те горките..хич не ги виждам в обстановката, някак не ми се струва удачно, но това си е лично мое мнение. А дори и да го извикам моя мъж съм сигурна, че няма да дойде pardon
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 21, 2010, 10:48:10 »

и аз съм за. tease
Но си мисля, че без мъже е много по-добре, то с мъжете сме навсякъде и ако сме с мъжете реално всеки ще си общува предимно със своя мъж, така си мисля аз де. примерно по фирмени събирания се получава много -по добре, когато сме само колеги, отколкото като идват и половинките.
Няма ли да е по-добре някой по-голям хотел?

И аз принципно съм за без мъже, точно по твоите съображения, но всички останали са ЗА. Ако ти не вземеш твоя мъж е теб ще си правим компания  tease Даниел и без това леко отсвири идеята и каза да ходя сама  blush Така аз най-вероятно при всички случаи ще съм сама.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #29 -: януари 21, 2010, 10:51:03 »

Аз бих предловила и хотел Винпалас в Арбанаси. Имам чудесни снимки (и спомени) от там, ако някой се интересува, ще показвам smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines