Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 08:39:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Национална среща - кога, къде, за колко време?  (Гласуването приключено: февруари 01, 2010, 18:28:10 )
10 и 11 април - 11 (4.8%)
17 и 18 април - 25 (10.8%)
24 и 25 април - 34 (14.7%)
Велико Търновo - 47 (20.3%)
Арбанаси - 17 (7.4%)
Трявна - 22 (9.5%)
1 нощувка - 57 (24.7%)
2 нощувки - 18 (7.8%)
Общ брой гласове: 83

Страници: [1] 2 3 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Багажа ти спретни и за национална срещичка се приготви  (Прочетена 153145 пъти)
 
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« -: януари 20, 2010, 16:27:36 »

Хайде момичета пускам темичка а вие давайте предложения blum

НАЦИОНАЛНА ФОРУМСКА СРЕЩА НА 24 И 25 АПРИЛ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Организаторите са разделени по области.Всеки желаещ да пише лично съобщение на съответния организатор в което да спомене дали ще е сам или не, дали само ще търси хотел в който да нощува или е съгласен да е в Лесопарк.

1. Област -Варна, Добрич, Шумен, Силистра, Бургас -Гучи
2. Област - Русе, Разград, Търговище, Велико Търново и Габрово - fibi_bg
3. Област - Пловдив, Стара Загора, Хасково, Кърджали, Пазарджик,Смолян, Ямбол и Сливен  - Капризче
4. Област - София, Перник, Благоевград, Кюстендил -Булечка
5. Област - Видин, Монтана, Враца, Плевен и Ловеч - Магито

Главен местен организатор- Перличка

3-та област идва малко по-голяма, но мисля че няма много момичета от тези градове така или иначе. Ако някой град не е посочен в листа, а има желаещ от него просто ще пише на отговорника, който отговаря за най-близкия публикуван град.

Срокове:
15.03- Заявяване за участие
15.03-20.03- Изпращане на списъците за участие до главния организатор
20.03-31.03- Обработка на списъците от главният организатор и предложение за ресторант
31.03- 10.04- гласуване и избор на ресторант
10.04-15.04- Избор на меню, ако това се изисква от ресторанта и изпращане на пари за капаро на главния организатор, ако ресторанта изисква капаро.
15.04- 23.04- Организация за транспорт по градове. Ангажимент е на местните организатори

Относно хотела: Всеки ангажира, който хотел прецени, за колкото нощувки има желание да остане.
« Последна редакция: февруари 19, 2010, 11:06:46 от магито » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 20, 2010, 16:31:41 »

Много хубава тема!!! Bravo Bravo Bravo
То това от доста време се мисли, но... за съжаление без резултат!!! sad
Дано сега стане!!! good

Хубава е да е някое "централно" място, за да е удобно за всички!!! Wink
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 20, 2010, 16:33:24 »

Мм да предложението беше за Велико Търново, мисля че е на доста централно място  blum
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 20, 2010, 16:35:49 »

 cap Хайдееее мацки.....за Търновооо
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 20, 2010, 16:36:07 »

Ах, че интересна идея, много амбициозно е да се осъществи, но пък би било интересно  Girl_hide А има ли някаква статистика приблизително колко потребители сме и някакво разпределение по градове, за да се измисли удобно място с подходящ обем smile А Няма ли да е интересно да е леекенд на хижа и да сме и с мъжете си (само предлагам  girl_wink )
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 20, 2010, 16:38:04 »

Хайде, и аз да се запиша тука с предложение. То аз вече си го казах де - Търново и района, за да е на равно разстояние от всички по-далечни краища на страната.
Моето предложение е за втората половина на март или след Великден, за да е топло и приятно и за разходки.
А ако не сме точно в града - можем да намерим някоя по-голяма хижа или по-малко хотелче и да го наемем цялото - за да си "беснеем" на воля  danceg

А, Светлето вече е предложила нещо подобно  good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 20, 2010, 16:47:27 »

Аз съм за април, първата половина, че после като се заредят едни рождени дни при нас и няма мърдане. За Търново също съм съгласна. Мисля че ще е удобно за всички. За мъжете...ами не знам дали ще им е интересно а и майките на кого ще оставят децата ако и мъжете дойдат  tease Това последното в кръга на шегата. Аз принципно съм за без мъже, защото мисля че няма да се забавляват кой знае колко, все пак изобщо не се познават. Но пък знае ли се...Ако пък всички сте за мъжете нямам против разбира се smile Аз не обичам хижите и предпочитам да сме в град, където да има възможност да излезем насам натам, но пак казвам ако всички са за хижа и аз съм ЗА. smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 20, 2010, 17:03:12 »

Края на март добро решение ли е? Че то първата половина на април са и великденските празници  pleasantry

Аз съм "за" мъжете, но това е от моя гледна точка защото плануваме семейно да отидем някъде за два дни, а и с шофирането няма да се справя на дълго разстояние... Такива са мойте размишления, но естествено е само предложение  girl_wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 20, 2010, 17:05:11 »

Абе къде се слагам и аз-  - без мен  NO , само ще ви се радвам, трие предния си пост
Това с края на март и април не е за мен!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 20, 2010, 17:49:11 »

Вярка, ама може и по-рано да го направим, това беше просто идея за тогава.
Недей така се отказва бързо cray
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 20, 2010, 17:52:58 »

Вярка, ама може и по-рано да го направим, това беше просто идея за тогава.
Недей така се отказва бързо cray
Не, не , не не  ама аз не искам да се съобразявате с мен  smile
 Наистина април е хубаво времето и е подходящо  smile
 Аз ще ви се кефя после на разказите, все пак ние с бебка имаме по-важна работа тогава. Аз иначе съм винаги ЗА и сега не прецених ситуацията - не се виждам в 9ти месец сама (без мъж и кола) да обикалям България - няма да ме израждате там. Най-добре е  тогава да си седа на четирибуквието.
Просто като размилисих тогава как ще съм и стигнах до извода, че няма да стане мойта работа въпреки голямото ми желание. А по-рано няма смисъл и мен ме няма аз от 1ви март съм в Бг и си е края на началото тогава. Продължавайте и направете хубава среща, така че да се повтори  yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 20, 2010, 19:04:17 »

Аз съм ЗА.Мисля че е подходящо с мъжете.Пък и от нашия варненски опит на тях хич не им е скучно.Като се поопознаят въобще не ни обръщат внимание.търново ми звучи добре.но по отрано трябва да има организация.Щото не е малко път и ангажимент.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #12 -: януари 20, 2010, 21:20:22 »

За къде без мен  danceg
Когато решим кога да е точно, ще направим няколко предложения за хотели, ще гласуваме и ще си изберем някой. След това - срещаааа.
Мисля, че не е зле да вземем и мъжете, защото не всички могат да шофират. Но пък то си е по избор, кой както си реши.

 Offtopic Звучи ми малко като среща на випуск, където имат баджове с имената (в нашия случай - с никовете  blum )
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 20, 2010, 21:36:50 »

Идеално сте го измислили за Търново, ако е там със сигурност ще дойда. То е хубаво някой от Търново да го организира, иначе аз мога да организирам за Трявна smile
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 21, 2010, 08:08:23 »

Аз още вчера казах че ако се спрете на Търново с най-голямо удоволствие ще организираме всичко, даже много ще се радвам danceg
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines