Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:39:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Банята 2  (Прочетена 126872 пъти)
 
alexandrina_alexandrova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #90 -: юни 07, 2011, 14:32:50 »

Ето и нашата баня smile Харесва ми как стана,много съм доволна  blum

Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #91 -: юни 07, 2011, 14:42:55 »

Много добре е станало! А защо WC, мивка и душ са на една и съща стена? Това ми направи впечатление.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 07, 2011, 14:53:29 »

Много добре е станало! А защо WC, мивка и душ са на една и съща стена? Това ми направи впечатление.

На мен ми се струва най-нормално това. Не виждам смисъл да обикалят тръбите из цялата баня, освен ако по проект не е било направено предварително.
На мен ми стана интересно огледалото и по-скоро защо острата част е отдолу. По този начин не се ли вижда малка част от човека?!
Много е свежарско  good !!!
Активен
alexandrina_alexandrova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #93 -: юни 07, 2011, 14:57:16 »

once_upon_a_time Да,на 1 стена са,за да не обикалят тръбите из цялата баня.
danieIa ☼ Благодаря ти! А колкото до огледалото...просто е по-интересно да е надолу,затова,хих  danceg Иначе то не е много на високо,така че не се вижда малка част от човека,може би просто така изглежда. Аз съм си нисичко,1.55 blush а се виждам иделано,така че.... smile Радвам се,че ти харесва!
Активен
silvii
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #94 -: септември 13, 2011, 13:50:37 »

по темата за черната баня наистина много трудно се чисти,в бокса на пода сам си сложила плочки венге е направо е от врат всичко си личи.Приятели си направиха скоро баня само с черни гланцови плочки(оше не са я ползвали и незнаят какво ги чака) с няколко лунички на тавана много ми хареса,но не и за в нас.Аз сам дългогодишен клиент на  един магазин много сам доволна от тях имат всичко и скапи и евтини плочки и най-вече майстори,горещо ги препоръчвам
« Последна редакция: септември 13, 2011, 16:14:45 от gucci » Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #95 -: септември 13, 2011, 14:43:35 »

Аз имам едно въпросче. Напоследък новите бани се правят с казанчето за тоалетната в стената. Е, да страшно ми харесва, но ме притеснява факта, ако се спука нещо или има повреда в самото казанче то на цялата стена плочките трябва да се махнат, за да се отстрани повредата. Или аз така мисля. Незнам, за да е измислено така явно има и по-добър начин за отстраняване на повреда. Някой от Вас запознати ли са с този вид казанчета?
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #96 -: септември 13, 2011, 14:54:19 »

Не се махат плочките на цялото казанче. Има си ревизионен отвор, през който, ако се наложи, майсторът има достъп до казанчето - т.е. през самия бутон за пускане на водата. Вкъщи сме с вградено казанче и определено това е едно от най-добрите ни попадения smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 13, 2011, 16:16:05 »

За бойлерите ние сме с Теси и не сме имали проблеми и доста бързо нагряват.
alexandrina_alexandrova много хубава баня сте си направили.харесва ми макар да не съм почитател на червеното.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #98 -: септември 13, 2011, 17:27:59 »

once_upon_a_time благодаря за бързия отговор. Значи няма причина да се притеснявам от евентуални повреди. Имахме малко проблеми с тоалетната постоянно сълзеше и все беше мокро в тоалетната, та затова се притеснявам, а наистина много ми харесват. Е, поне знам, че има вариант и без да се разбива всичко.
Активен
valya_82
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #99 -: февруари 09, 2012, 18:36:58 »

Здравейте на всички!
Това с ремонта на банята си е  доста трудоемка и скъпичка история, не са просто плочките - има много други различни дреболийки, която набъбват сметката адски много. Нашата баня я завършихме наскоро взехме си плочки за баня, ей от тези :
http://www.gaudi-ds.com/%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B8%20%D0%B7%D0%B0%20%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8F
Имаха някаква за 14лв./м2 с цветенца, с много свежи живи цветове, е не бяха на Aparici, но за толкова пари си бяха идеални!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 19, 2012, 13:52:35 »

Здравейте! Искам да попитам някой има ли скорошни наблюдения върху плочките не КАЙ? Интересува ме като качество как са, даже ако някой е ползвал серията Сорел ще съм още по благодарна за отговора!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 19, 2012, 14:07:31 »

Ние миналата седмица взехме гранитогрес на Кай и сме доволни.
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #102 -: август 02, 2012, 02:14:08 »

alexandrina_alexandrova поздравления за хубавата баня!Обожавам червено!!!Искам да те питам за тавана-от какво е изработен?Какьв материал?С лунички е иначе,нали? smile
Активен
valya_82
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #103 -: февруари 21, 2013, 11:09:17 »

Ух, нямам търпение и  аз да се похваля с моята баня - дано да е скоро! Толкова време вече мина и най-после ми се струва, че нещата се случват.  Bravo
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #104 -: февруари 24, 2013, 15:51:32 »

Гранитогреса в кухнята ни е на КАЙ ГРУП,както и плочките в кухнята (които са като гръб  на кухнята) само че са серия ОСАКА черна и сме много доволни .И гранитореса и плочките ни са Първо качество !
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines