Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 12:45:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 19 част  (Прочетена 164233 пъти)
 
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #420 -: февруари 26, 2011, 16:40:07 »

vanessssa, а не ти ли изписаха от геловете, помагащи в такива случаи- от типа на pre-seed?
Активен
МАРИЯ МЪРВАКОВА
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


СЪРЦЕ ПОД МОЕТО СЪРЦЕ...Мария Мървакова & Петьо


« Отговор #421 -: февруари 26, 2011, 16:55:44 »

cray Мене пък много ме е страх момичета...Началото на Март ми предстои цветна снимка,и умирам от шубе.... cray Моля се на Бог да не стигна до там,но... bath но...... Cray
Активен
Denitsa_Holland
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 110



« Отговор #422 -: февруари 26, 2011, 19:23:24 »

Оххх разбирам те за цветната снимка!  sad И аз умирах от страх за нея! Аз извадих късмет и точно ,когато трябваше да се обадя за дата открих ,че съм бременна. Пожелавам ти  от сърце да не стигаш до нея, но и да стигнеш си мисли,че е за добро! Успех! give_rose Good luck
Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #423 -: февруари 26, 2011, 19:39:18 »

Добър вечер,момичета!
Ще ви послушам и ще отида да ме видят,апък дано всичко ми е наред и нямам проблеми ,само прекаленото мислене да е повода да не стане,но ще се постарая да не го мисля толкова,макар че като дойде времето и пак почвам с тестовете за ову,не ме свърта,април месец ще си запиша час за преглед,стискайте палци всичко да е наред blum
Гъшкам ви силноооо give_rose give_rose yahoo
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 26, 2011, 19:41:34 »

Мария не се притеснявай - не е толкова страшно колкото изглежда, а и не боли толкова много, разбира се то всичко е субективно, но моя опит поне е такъв

Боби123 разбира се, че трябва да идеш на профилактичен преглед, аз помислих, че искаш да ходиш на по-детайлен преглед с пълни изследвания и т.н.,за когото според мен е твърде рано все още smile

ние днес направихме инсеминация, стискам палци да е успешна, ще разберем след около две седмици, надявам се да е успешна процедурата и да направя подарък на моето мъжленце blush
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #425 -: февруари 26, 2011, 20:08:38 »

rafaeLa, виждам, че се омнъжваш след 7 дни smile Дано да успееш да направиш най-хубавия подарък на съпруга си малко след сватбата give_rose
« Последна редакция: февруари 26, 2011, 20:10:55 от Слънце » Активен
bobi123
Сватбар
***
Публикации: 228



« Отговор #426 -: февруари 26, 2011, 20:15:56 »

Мила rafaela,пожелавам ти от все сърце едно ейтакова хубаво бебче,което съм си сложила на профила,ама наистина много,много силно и искренно ти го желая give_rose
Гушкам те силно heart
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 26, 2011, 20:31:23 »

rafaeLa стискам палци мила и дано следващия месец да е толкова прекрасен не само зароди сватбата ви , но и заради успешна инсиминация .Пожелавам ти да имате едно здраво бебче скоро. smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 26, 2011, 21:36:30 »


...Лекарката каза, че е много вероятно да е сперма, или някакво друго течение (на мен ми се случва често).

Ванеса, ЦС е прозрачна и разтеглива, тегли се като течен сопол (просто за това се сетих сега, извинявам се предварително)....прозрачна, без мирис.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 27, 2011, 10:53:03 »

Ванеса, ЦС е прозрачна и разтеглива, тегли се като течен сопол (просто за това се сетих сега, извинявам се предварително)....прозрачна, без мирис.

Да, знам че е така и като чели всеки месец забелязвам такава....може просто еднократно да не е имало...незнам....пък и тогава пих клостилбегит, та може и той да е повлиял....незнам!!! Както и да е този месец сме почивка и от другия започваме пак с нови сили Wink
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 27, 2011, 11:46:57 »

по принцип ЦС зависи от дебелината на ендометриума - колкото по-дебел, толкова по-обилна слуз, Ванессссса надявам се да е било ЦС, защото клостила по принцип изтънява лигавицата и това е основната причина за неуспешни стимулации с него, ако допълнително няма предписан препарат стимулиращ процеса на образуване на маточната лигавица - като естрофем например, стискам палци всичко да е наред скоро!

благодаря ви за пожеланията момичета, от вашите уста в божиите уши!!! heart heart
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 27, 2011, 14:39:43 »

Здравейте момичета , при нас този месец не стана нашето чудо , така че нов месец ,нов късмет.Успех на всички които продължават да следват желанието си за бебче. smile gu6
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 27, 2011, 14:44:10 »

Клуб на БЕБЕПРАВЕщИТЕ - 20 -та част 
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines