Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 13:29:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Раждането- с избор на екип или без? Къде и как?  (Прочетена 86684 пъти)
 
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 14, 2011, 18:25:29 »

 :offtopic:Аз бях впечатлена, не толкова от самото раждане, по-скоро в отношението към бебто...как максимално се връщат към естесвеното...нензам колко мами знаят, но ако се изчака на бебчето да спре да пулсира пъпната връв, то има минимаааален шанс да се зарази с жълтеница...аз го знаех, но бях толкова шашната, че забравих да кажа...а на нашите лекари все едно ще им стане нещо ако изчакат там 10-15 мин....нензам дали има и толкова...И това, че веднага го дават на мамата да го кърме, преди още да е измито, и най вече това, че я питат за всяка манипулацияяяя!!! А тук ти бутат един формуляр за информираност да разпишеш ей-тъй между контракциите, без въобще да те ИНФОРМИРАТ и си правят каквото си знаят...И аз си мислех, че съм родила нормално shok...то за БГ си е даже перфектно, ама в цивилизацията е другоооо!!!!
И аз кихнах една торба с пари, и сега говоря друго...всъщност ме е яд само на отношението към бебчето...сякаш те са ги раждали тези деца, сякаш са тяхна собственост...все едно ние сме там незнам...отделни единици...ето това трябва да се промени...да имаме право на мнение и на избоооор!!! Ама нищо, напредваме бавно и охлюварската, та дано като родя третото blum да сме по-наред...
« Последна редакция: февруари 14, 2011, 18:32:10 от m_eleva19 » Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 23, 2011, 15:44:35 »

ЗДРАВЕЙТЕ,
аз родих сина си в Шейново ,но без избор на екип,защото за мен беше безмислено да давам 900 лв.за избор на екип от специалисти,които дори не познавам.Нямам познати във тази област и на 30.06.09г. отидох да раждам, женската кунсултация ми се водеше там и всеки път ми се падаха различни доктори.Веднъж даже един от докторите ме стресна ,като каза ,че резултатите не са ми били добри и от там се започнаха едни изследвания доплер ,скрининг и всякакви такива...
Резултата от изследванията ми беше добър ,само ми изкараха акълите bqsnasym
Както и да е поеха ме някакъв екип ,който беше на смяна и започна раждането ,което беше истински кушмар крещяха по-мен сякаш съм най-долното същество и по-никакъв начин не ми помагаха cray После се появи най-сладкото същество на земята smile
Затова моя съвет към всички,които се чудят с или без екип,моето мнение е платете си ,защото начина по-който се чувствах аз беше отвратителен .След ,като мина раждането ,дойде една от сестрите и ми каза,че съм трябвала да ги черпя,защото не аз а те са ми изродили бебето!Бях шокирана от наглостта им държаха се с мен ,като с боклук и накрая най-нагло ,дойдоха да си искат почерпка stop
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines