Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:34:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 9  (Прочетена 153689 пъти)
 
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 08, 2010, 00:36:23 »

Искам да ви попитам какви играчки купувате и имате за децата си до годинка?
В магазините има такова разнообразие, а не може естествено да се купи всичко. На какво се радват най-много бебчетата и какви образователни играчки е задължително да имаме?
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 08, 2010, 08:17:19 »

Regina94, в предната тема беше питала за био памперсите. Ами аз днес се награбих с такива  Girl_hide
Незнам дали ще ги задържа, имам 90 дни да си помисля и да ги върна ако искам, но ги купих, защото имаше специална оферта от производителя в един магазин, в който отидохме да пазаруваме и аз си купих 2 пакета, които включват общо 12 чифта памперси и 4 ролки от по 100 подложки (представляват парче био отпадъчен плат, който събира твърдото вещество и се хвърля). Останалата част е едно цяло и се пере. Страшно красиви са, материалът е невероятно мек на пипане и разцветките са много свежи.


Започнах да търся информация какви други продукти има на пазара, но се оказа, че са доста и ще ми отнеме малко време. Та това ми е домашната на дневен ред.
Моите са само 1 размер от 4.5 до 13.5 кг.
От това, което досега прочетох различните фирми имат различни размери или само 1 размер. Тази бройка няма да ми стигне, ще ми трябват още.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 08, 2010, 08:59:40 »

Наталка всичко е строго индивидуално при всяко дете,едно си играе с едно,друго с друго.Някои пък изобщо не си играят с играчки.Купуваш това,което ти допадне на теб или аз правех така,ако сме били на гости на някое детенце и си е играла с даден вид играчка доста и се забавлява купувам и аз подобна,ако нямаме.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 08, 2010, 14:28:10 »

На нас ни наближава времето за проходилка, по-скоро аз нямам търпение да навърши 6 месеца и да почна да го слагам по -малко. Потърсих препоръчаната но да не стане грешка, Ина за тази ли ми говореше ти ?
http://www.dundio.com/products.php?category_id=69
Като люлка удобна ли е ?
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 08, 2010, 14:35:09 »

Дарлинг, да това е проходилката на Стилиан.
Като люлка не съм я ползвала, защото аз го сложих в нея на 9 и кусур, почти 10 месеца и вече нямаше нужда. Но после я дадох на една дружка и те я ползваха с люлката отначало. Не съм чула да се е оплакала нещо.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 08, 2010, 15:32:58 »

Ех че си ми бърза Ина ! give_rose  Мнооого благодаря. Ще я поръчам за края на месеца и тъй като е от същият този магазин реших да те питам направо с картинка че да няма грешка pardon
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #21 -: февруари 08, 2010, 16:28:12 »

Regina94, в предната тема беше питала за био памперсите. Ами аз днес се награбих с такива  Girl_hide

Ели, аз метнах голямо проучване по въпроса. Оказва се че най сериозния минус на био памперсите е, че пропускат ако не се сложат според инструкциите.
Също така ако не искаш да сменяш гащи през нощта, по добре е да опаковаш човечето с обикновени. И аз си поръчах един пробен био пакет да го видя това чудо.
Оказва се че при нас не са толкова скъпи сравнени с обикновените.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 08, 2010, 16:49:40 »

Аз гледах, че има едни, на които може да им се сменя вътрешността с двойна подплънка или конопена такава, която повече абзорбира, така че може това да е вариант за през нощта. Това го прочетох по разни блогове на майки.
Относно цената - излиза доста по-евтино като цяло. Да не говорим и за другите предимства.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 08, 2010, 18:22:10 »

Качих няколко снимки в галерията. Незнам колко се виждат надписите, но горе долу се разбира.
Аз глeдах и един друг вид, но беше с много малко странички и отначало се пишеше за майката и бащата много подробности и ми се стори по-скучен и беше 20 лв, а нашият е 15 лв и е с 96 страници, от бременността до първи клас.
А от къде го купи този албум, много ми хареса. От някаква книжарница ли?
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 08, 2010, 18:27:13 »

Този го взехме от Т маркет. Но съм виждала по фотата доста различни видове. На милото братовчедка му сега си е купила един по-голям формат е, но с доста малко странички и честно казано малко тъпи неща се пишат в него. Но те не са опаковани, така че може да ги разгледаш и да прецениш кой да си купиш  good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 08, 2010, 18:30:16 »

 blush Т маркет някакъв магазин ли е? Значи из фототата да гледам
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 08, 2010, 18:31:36 »

Да, хранителен магазин, подобен на Кауфланд, но по-малък. Но за по-сигурно във фотата или книжарниците  good
Гледам, че тук може да се поръча http://www.knigomania.bg/product_info.php?products_id=901052 , http://www.azola.bg/product.php?p=17041 , http://www.helikon.bg/books/54/144713_moeto-bebe.-album---dnevnik.html
Има още доста места откъдето може да се поръча  good
« Последна редакция: февруари 08, 2010, 18:44:25 от emili85 » Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 09, 2010, 16:24:32 »

Здравейте момичета,

аз имам чуденка и питанка относно детските легла. Онзи ден ходихме до Пиги хаус на обиколка и проучване, че нали сме в период на избиране само, гледахме легла с люлка и такива без люлка.
И понеже идея си нямам кое е по практично, люлката използва ли се или е просто гъзарийка. Вече от две майки на вече пораснали дечица чувам, че те лично не били използвали люлката.
И другото което исках да питам въобще какво трябва да гледам като купувам легло за бебе, защото цените са от 150-650лв...... crazy Oh my ...
А и матрак, какъв матрак трябва да се купи, ми тези които са изложени са ужасно тънки...а цените по 100лв.Нещо не ми стана ясно какво има в това матраче?
Вие как ги избрахте?
« Последна редакция: февруари 09, 2010, 16:26:34 от a_iordanova » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 10, 2010, 09:40:00 »

a_iordanova много е индивидуално това с креватчетата, но ще ти кажа как беше в нашия случай. Анди скоро става на 6м. и от 2 дни за пръв път си спи в креватчето. До този момент то беше неизползваемо, като новородено спеше най-вече в кошчето за кола, а малко след това започнахме да си спим двете на едно легло. Ако количката ви има кош за новородено преспокойно може бебето да спи вътре  докато си вземете креватче, но определено не е една от най-спешните покупки както си мислех и аз докато бях бременна.
За албумчето - и аз го имам, продава се по книжарниците.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 10, 2010, 10:57:21 »

https://www.babymallonline.com/ някой пазарувал ли е от тук
« Последна редакция: февруари 10, 2010, 11:28:51 от liva82 » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines