Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 09:39:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 9  (Прочетена 153690 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: януари 17, 2010, 22:11:50 »

 
« Последна редакция: януари 17, 2010, 22:20:18 от Данитка » Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 18, 2010, 12:44:28 »

Да се похваля - купихме проходилка, само дето Еленчето хич не й хрумва какво да прави с нея. Сложихме я за малко, само да видим дали ще се усети, ама не. Кокори се и се чуди, не смее да мръдне и не се сеща какво да прави. Тя е малка още де, ама като съм чела на някои от майчетата тук постингите, техните бебета от 4ти месец се кефят... Нищо де, дано и наш'то се раздвижи скоро Wink
Ето я:


* chicco_DJ_110.jpg (14.29 KB, 400x400 - видяно 5178 пъти.)
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 19, 2010, 08:05:06 »

Да се похваля с нашата първа придобивка за бебето, което всъщност ми беше част от подаръка за Нова година. Много исках още с първото дете, но незнам защо не купихме, та сега съм много щастлива и нямам търпение да започнем с попълването
А също вече имаме и 1 пакет памперси  danceg
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 19, 2010, 10:37:32 »

 Bravo за Албума -дневник!!!! good супер е.И азмного искам да си взема такъв,да го попълвамда му е за спомен на беб4ето.Апак и вече имаме 5 негови снимчици само до 16 та седм. До края дано да съберем много .
emili85  можеш ли да кажеш дали вътре е удобно разграфен има ли място за снимчица и коментар и дали мястото отделено за писане е много.Тъй като бяхме гледали с моя  мъж един  дневник,но имаше  за всеки ден по 1 страница и той вика- ти нпокрай бебето едва ли ще имаш време да пишеш по 1 страница.И аз не го взех sad  Но ако твоят е хубаво разграфен мога  да си взема такав най-сетне danceg
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 19, 2010, 10:42:01 »

Албумът е много хубаво и полезно нещо. На мен ми подариха, когато Точ стана на един месец. Ми .... стои си на рафтовете при книгите и така и не му дойде редът, незнам защо. А докато бях бременна така очаквах момента да започна да го попълвам.
Да не правиш като мен, Емили, попълвай си го, мило е.

Ночко, споко, мила, има време да се научи какво да прави. Аз сложих Стилианчика в проходилка на 9 месеца и кусур, първият ден стоеше и си играеше с играчките от панела. На вторият ден тръгна назад, после настрани и накрая тръгна и напред. Порзвахме я месец-два най - много. После искаше да стои отвън и да я бута.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 19, 2010, 12:32:26 »

Специално в този има доста интересни неща за попълване. Отначало има за бременността, кога колко кг и качила майката, лекаря който води консултациите, снимка на майката като бременна, снимка от видеозон. След това за бебето, кой го е посетил първо, подаръците, как сте съобщили че се е родило, новината на деня от вестника, родословно дърво, кръщене, първи стъпки, режим на спане и всякакви други интересни неща. Сега ще наснимам няколко странички и ще ги кача в галерията
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 19, 2010, 12:39:21 »


Ночко, споко, мила, има време да се научи какво да прави. Аз сложих Стилианчика в проходилка на 9 месеца и кусур, първият ден стоеше и си играеше с играчките от панела. На вторият ден тръгна назад, после настрани и накрая тръгна и напред. Порзвахме я месец-два най - много. После искаше да стои отвън и да я бута.

Offtopic Offtopic Знам, Инче, че е индивидуално, ама тука свекито ме сдухва, че детето изоставало, даже я беше сложила да седи в столчето за хранене на най-седналото положение  girl_impossible Било й вече време, дърпа я за ръчичките да се набира, а според мен Еленчето хич не му й хрумва...


И ние имаме албум за бебето, ама не е този, а един друг, на издаделство Фют. Забавно е да си го попълваш. Нашият обаче има за писане само за след раждането.
« Последна редакция: януари 19, 2010, 12:51:06 от no4ko24 » Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 19, 2010, 12:44:50 »

Качих няколко снимки в галерията. Незнам колко се виждат надписите, но горе долу се разбира.
Аз глeдах и един друг вид, но беше с много малко странички и отначало се пишеше за майката и бащата много подробности и ми се стори по-скучен и беше 20 лв, а нашият е 15 лв и е с 96 страници, от бременността до първи клас.
« Последна редакция: януари 19, 2010, 12:48:40 от emili85 » Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 19, 2010, 17:36:52 »

emili85 ,изглежда супер! good Много ми хареса. И аз такъв търсих,но тези които бях гледала имаха само 1 страничка за бременноста и  за една снимка на бебчето преди да се роди и всичко останало е след като се роди. Поздравления за албумчето  Bravo цялото да си го попълниш с кеф. good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 19, 2010, 18:50:38 »

Много са интересни тез албуми ама Ина е права че имаш мерак пък после  tease казвам го, защото аз така имам един дневник на бременността от тези на Еврофутбол. март месец като се прибирах в Бг си купих някво списание и той беше вътре  -много му се изкефих и нямах търпение да забременя и да го попълвам. Като се случи обаче в началото ме беше страх да пиша, че нали да не стане нещо пък аз вече писала и после веч стана късно и си седи  сега  tease
За да не съм много  Offtopic още преди няколко дни купих 1вата дрешка на бебка по случай 7ми месец или 3ти триместър, имах мерак за повече но е голяма скъпотия тук. Ето:
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Veronik/for+babygirl/IMG_2117.jpg.html?action=gallery
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 19, 2010, 22:40:13 »

Много са интересни тез албуми ама Ина е права че имаш мерак пък после  tease казвам го, защото аз така имам един дневник на бременността от тези на Еврофутбол. март месец като се прибирах в Бг си купих някво списание и той беше вътре  -много му се изкефих и нямах търпение да забременя и да го попълвам. Като се случи обаче в началото ме беше страх да пиша, че нали да не стане нещо пък аз вече писала и после веч стана късно и си седи  сега  tease

ох милата,значи не съм само аз толкова суеверна blum
емили много ви е хубав дневника,аз много исках такъв,но кумците ни подариха друг pardon не че ми пречи да взема и този и да имаме 2,незнаех че е с толкова много страници Oh my ...
но4ко тая твоя свекърва много ме ядоса,да не и обръщаш внимание и вообще не се потдавай на такива глупости good
аз да се похваля че имаме гърне,от което Дея реве,като го види funnytooth
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 19, 2010, 23:43:24 »

Верка,много ви е красива дрешката Bravo
Маслинка,кой знае как изглежда това страшно гърне в очите на детето че реве от него,пък и защо да си дава удобните и меки памперси за гърне. smile
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 20, 2010, 21:47:29 »

За гърнето мога да споделя историйката на една мама: купи на детето музикално гърне и детето като се изпишка или ака , гърнето започва да свири. Малкия започнал да се оглежда и като разбарал откъде идва звука все искал там да стои.  funnytooth
Така че може да пробвате.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 21, 2010, 18:33:18 »

Някакви отзиви за количките на Премаман? А за Грако Трекко? Искам  да си взема друга но проблем ни е  асансьора с размери метър на метър.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 22, 2010, 14:39:20 »

Някакви отзиви за количките на Премаман? А за Грако Трекко? Искам  да си взема друга но проблем ни е  асансьора с размери метър на метър.


Вики, май съм я виждала тази Грако. Много е хубава, според мен, а и ако се сгъва лесно като на брат ми Грако-то (тя е летен модел), значи няма да имаш проблем с асансьора. Ама това е само предположение, лично на мен много ми харесва.

Купихме си пасатор - дано имам и нерви за правене на пюрета... и има кой да ги яде Wink
Ето този:


* braun.jpg (19.51 KB, 424x424 - видяно 4744 пъти.)
« Последна редакция: януари 22, 2010, 14:43:37 от no4ko24 » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines