Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:01:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета" АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ 6  (Прочетена 118309 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: февруари 22, 2010, 12:30:59 »

Ама си мисля едно-макар че на 4Д ни казаха 200% момиче,аз все ми се искаше да се потвърди още един път!Не за друго,ами като вземем количката,а тя е сиво с розово,ами ако момата стане момче pardon!
Според вас може ли да има грешка?Като в мен имам снимки-доказателство че е момиче!В голяма чуденка съм! *crazy*А не знам къде да отида само да ме погледнат зза инфо,без ФМ???
Рубин-че сигурно, само когато излезе pardon Тя Гери нали за това имаше съмнения въпреки, че последните пъти все и казваха, че е момиче, но на 4Д и бяха казали, че е момче...и тя затова така незнаеща до последно.
Ама аз все си мисля-харесва ли ти количката-харесва ти...еми тогава какъв е проблема вземаш я и готово...през годините 2-3 които ще возиш бебче в нея...то едва ли ще има големи "претенции"  *db*за цвета на количката....така че....вземай каквото си харесала yahoo
Не случайно по здравна каса в БГ се полагат 2 ехографа за цялата бременност!!!!!! То така за поглеждане само..мисля не се ходи...все пак си има и противопоказания цялата работа. Ели беше пускала статии по този въпрос pardon
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #466 -: февруари 22, 2010, 13:26:26 »

pleasure ,така е!Вярно е че е важното на мен да ми харесва,то това е времето в което маиката решава как да облече или какво да избере за детето!От 3 год и вече имат претенции малките сладурковци!Ама като се замисля след време когато сме сигурни може да я няма!Тази е последната в магазините!Абе в събота ще я вземем!
А за прегледите-много е правилно това че не са мн полезни!То свекъра ми хубаво си казва човека че ходим само да го облъчваме детето,ама на!Прав си е!
Ама така ми липсва да го виждам!Сега съм на консултация чак 22 март.От 20 съм вече в болничен-45 дни преди термин и се чудя от тогава нататък ли ще ходя вече на 2 седмици????А записи на тонове кога се правят,след 34седмица ли? girl_impossible
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #467 -: февруари 22, 2010, 14:04:00 »

Рубин не можеш ли да изчакаш и да вземеш количката след ражданетор аз примерно съм решила като родя тогава да вземем то и без това в началото не ти е нужна само предварително ще съм си я харесала   Wink
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: февруари 22, 2010, 14:21:56 »

Ама така ми липсва да го виждам!Сега съм на консултация чак 22 март.От 20 съм вече в болничен-45 дни преди термин и се чудя от тогава нататък ли ще ходя вече на 2 седмици????А записи на тонове кога се правят,след 34седмица ли? girl_impossible
Аз по принцип си ходя на всеки 2 седмици и затова не ми се получават толкова дълги паузи за невиждане с "човека", но по принцип да от тогава трябва да почнеш да ходиш на преглед на всеки 2 седмици. Като се замисля на мен първият запис на тонове ми беше някъде около 34 седмица. И сега очаквам вече да ме викат само за запис на тонове, мисля че повече бебчето няма да го гледат  huhhuh.gif
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #469 -: февруари 22, 2010, 15:48:02 »

flower84 ,по принцип и аз мислих така да направим,но тази количка е последната е не се знае дали ще внасят още!Цял късмет е че я намерихме и сега само това си мисля!Не знам вече!
pleasure ,и аз нямам търпение да почнем да хдим по често и това се пада от следващия път или когато остават 45 дни до термин!Абе изобщо нямам търпение да минават тези последни 2 месеца!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: февруари 22, 2010, 15:57:04 »

Рубин , въобще не я мисли повече тази количка, отивайте в събота и я взимайте, че да не съжаляваш после и на всяка друга да и намираш кусури и да сравняваш с тази . А ти на коя се спря последно  blush или не помня, или не съм прочела  pardon
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #471 -: февруари 22, 2010, 16:12:49 »

leni_beni_ ,много си права!Ама и аз съм една!Понякога съм много импулсивна,деиствам много бу=ързо и не се замислям!Ама друг пътт съм една мислителка!А за това че може да съжаляваме-да!Определено ще съжаляваме,зашото тази количка я сънувах тук 1 седмица!Сега я показвам веднага и ми кажете бихте ли устояли на такава красота? girl_wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #472 -: февруари 22, 2010, 16:19:04 »

Рубин, ако толкова много ви е грабнала, купете я да не съжалявате после  Wink А количката е много хубава и цветовете и са суперски!!! Ние така умувахме с едно обзавеждане за детска стая и я взехме за да не съжаляваме, а е много готина, поне за нас де. Относно пола - ние си имаме два приятелски примера покрай нас с един очакван пол и се ражда другия пол, въпреки 100%-товите прогнози през цялата бременност Wink

Момичета, специални поздрави от Вяра /Вероника/. Мадамата ни е добре, но още си нямат компютър за да ни навестяват. На 2-ри е на преглед и може да ви пиша как е минал от нейно име.

 
« Последна редакция: февруари 22, 2010, 16:21:32 от КатиНка » Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: февруари 22, 2010, 16:32:52 »

КатиНка, мерси за поздравите. Да я поздравиш и от нас като се чуете другия път  smile

Рубин , щом и си я сънувала........ tease няма какво да му мислиш. А вие на каква цена я намерихте, като тази в сайта ли?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: февруари 22, 2010, 16:40:31 »

Новата тема



Offtopic Момичета, тук е отчетна тема, а не за покупки, има си отделно място, където да обсъждате покупките за бебчетата!!!
« Последна редакция: февруари 22, 2010, 16:50:17 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines