Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:05:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета" АПРИЛ-МАЙ-ЮНИ 6  (Прочетена 118310 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 18, 2010, 23:10:00 »

Хайде бебче,дръж се,ние сме с теб и те подкрепяме.Стискаме палци,но съм сигурна че всичко ще е наред.Нека те наблюдават докторите,по-добре и после ще се прибереш че пък ще ни липсваш.
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #451 -: февруари 18, 2010, 23:52:30 »

С теб сме бебче. Бързичко във вкъщи и да ни пишеш само добри новинки
Много целувки и късмет  Clover
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: февруари 19, 2010, 07:23:48 »

Бебчето, по-скоро да се закрепи положението при теб и да те изпишат. Бебчо няма къде да ходи толкова рано, вземи му кажи и го навивай да стои вътре. Стискам палци. Дени, пиши като имаш новини.
Момичета, някой чувал ли се е с Вяра?
Лени, и нашата госпожица се е излегнала като вашето бебче.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: февруари 19, 2010, 08:36:34 »

ellie_bellie , снощи си мислех за теб. Много време не беше писала  gu6 Прочетох в една друга тема, какво си преживяла наскоро, радвам се че всичко е наред  smile
Вероника е добре, вече не е в болница. Скоро щяла да си вземе компютър и да си пусне интернет.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: февруари 19, 2010, 08:40:05 »

Лени, благодаря ти  give_rose
Ми не се знае дали е наред, но аз си мисля, че е smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: февруари 19, 2010, 08:44:53 »

Наред ще е. А и щом лекарите го имат в предвид....... Аз даже незнам нашия младеж на колко % е  pardon Това всъщност е нещо като дали си отговаря на седмиците ли?
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: февруари 19, 2010, 08:49:19 »

Да, нещо такова ще да е smile
Но статистиките ми са малко мътни как си ги определят. Защото специално тук с толкова много хора от различни раси и националности не ми е ясно как си представят да приравняват всички бебета към еднакви мерки. Пък да не говорим и че от еднаква раса и националност има толкова на ръст различни хора с различни пропорции.
В момента го давам спокойно.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: февруари 19, 2010, 08:55:27 »

В момента го давам спокойно.
Така и трябва *THUMBS*толкова неща ще претърпят развитие, толкова "вода има още да изтече" (май беше неподходящото сравнение това laugh) че накрая ще ти остане май само горчивия вкус от изхабените нервни клетки :girl_impossible:а при тях връщане няма. Бъди спокойна заради бебе, заради себе си и заради Мони, вярвам че всичко накрая ще има един добър край и един прекрасен резултат Girl_hide
« Последна редакция: февруари 19, 2010, 09:06:43 от pleasure » Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: февруари 19, 2010, 17:42:36 »

Момичета, току що говорих с  бебчето на мечо .Тя звучи добре, лежи и е на системи, вливали са и магнезий и още нещо, казали, че ще я държат поне 5 дни.Вече по-малко я боли кръста, даже тази нощ е успяла да поспи smile.
Жоро и е занесъл лаптопа, но няма нет :(Предадох и вашите поздрави и тя каза, че ще се включи веднага щом се прибере в къщи.
И момичета, ако някоя от вас я заболи кръста веднага да оведоми док!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #459 -: февруари 19, 2010, 17:52:25 »

Нека си полежи що трябва!Всичко ще е наред!Важното е че тя вече се чувства много по добре!Целувкиии LOVING и галки за беб!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: февруари 19, 2010, 18:43:03 »

бебчо,надявам се скоро да се върниш и да кажеш, че всичко е наред вече за което силно се надявам всички сме с теб give_rose
Активен
lilian
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #461 -: февруари 20, 2010, 10:22:44 »

Здравейте на всички
Днес откирих тази тема и реших да се включа, защото има толокова много неща които искам да споделя. Ние очакваме момченц  с термин 03 май 2010 година. Това ми е първа нормална бременност и много се притеснявам от всяко ново нещо което ми се случва. Сега съм в 30-та седмица, последно бях на доктор преди две седмици бебо беше добре, но от шестия месец умирам от болки в срамната кост /чатала/ все едно ме разтягат с менгеме, понякога не мога да ходя и когато се обръщам в легнало положение е ужасно. Споделете моля на някой от вас случва ли се същото нещо? Иначе нямам търпение вече да гушна бебе както всяка една от вас, мисля за дрешки, количка и всичко необходимо. Мисля и за раждането, защото съм на 35 и всички ме съветват да е секцио, а на мен хич не ми се ще. Това е засега от мен. Поздарви на всички ви! Пишете.
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #462 -: февруари 20, 2010, 10:34:23 »

Ехей,  Bravo имаме си ново майче give_rose
Добре дошла, lilian
Предполагам, че болките в ханша са нормални, а това за възрастта ти ако всичко е наред не смятам, че е причина да си мислиш за секцио. Моя позната на около 38-40 години си роди нормално и всичко им е наред!

Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: февруари 20, 2010, 10:50:31 »

Сега съм в 30-та седмица, последно бях на доктор преди две седмици бебо беше добре, но от шестия месец умирам от болки в срамната кост /чатала/ все едно ме разтягат с менгеме, понякога не мога да ходя и когато се обръщам в легнало положение е ужасно. Споделете моля на някой от вас случва ли се същото нещо?
Здравей lilian give_rose
Искам да ти кажа, че болките в срамната кост ги има и при мен. Това се дължи на раширение в тазобедрената става.Мисля че седмиците в които си, а дори и по рано е нормално да се появи такова усещане. Около 30 седмица (32-34седм.)бебчето вече се обръща надолу, и с главичката си от време на време "проверява" входа на малкия таз. Усещането освен на тъпата и почти постоянна болка е и когато ходиш имаш чувството, че "нещо" с големината на портокал се е загнездило в срамната кост  huhhuh.gif
Помага масажът, упражненията, котешки гръб, както и бавни разтегателни упражнения. Освен с тези промени, най-вероятно ще се появи и с болезнени усещания ниско долу в корема като при разтягане. Матката по-активно се увеличава и това предизвиква тези болки. И тук на помощ идват почивката, релаксацията и диафрагмалното дишане.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #464 -: февруари 22, 2010, 12:22:36 »

Хаиде да се отчета и аз от днешната консултация!
Правихме иследвания-кръв и урина!Взеха ми и контролен преглед-секрет,да видим далии сме излекували гъбите!Мериха ни-качила съм още 3 кг blush,кръвно,сърчице на беба и така!Този път не видяхме беба,а аз това чаках sad!
Днес звънях милички за количката която сме харесали.Вчера ходихме да я бутаме-ами много ни хареса!Ама беше стария модел.Днес звъня да потам за по новия модел които се различава единствено по коша за новородено и я намерихме danceg!Сега остава в събота да я вземем yahoo!Много съм щастлива!
Ама си мисля едно-макар че на 4Д ни казаха 200% момиче,аз все ми се искаше да се потвърди още един път!Не за друго,ами като вземем количката,а тя е сиво с розово,ами ако момата стане момче pardon!
Според вас може ли да има грешка?Като в мен имам снимки-доказателство че е момиче!В голяма чуденка съм! *crazy*А не знам къде да отида само да ме погледнат зза инфо,без ФМ???
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines