Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 01:24:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци за 8-ми март - 2  (Прочетена 106107 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #270 -: март 05, 2010, 17:29:55 »

kali_gali ,много,ама много се радвам! heart
svetli ,честито мила!Чакаме снимки!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 05, 2010, 19:31:51 »

Току що и мъжа ми видя чакаша и остана много впечатлен.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #272 -: март 05, 2010, 19:56:55 »

 blushМного се радвам!Много съм шастлива! give_rose
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 05, 2010, 20:18:15 »

Ехеее, днес колко много подаръци са полученииии! yahoo yahoo yahoo Честито на всички и много ви благодаря, че споделяте емоциите си с нас, защото много положително ни зареждате! yahoo tease Рубин, чашата на Кали е страхотна, Наталия, това с готварската книга за печивата много ме впечатли!
Хайде чакаме да видим и другите подаръци..Като знам колко много цветя имаше на първа страничка, а колко малко момичета са си получили подаръците..Изгарям от нетърпение да разбера дали и моето мартениче си харесва подаръка, въпреки, че моят далеч не е толкова впечатляващ май.. blush
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 05, 2010, 20:44:50 »

 yahoo  crayyahoo cray леле колкое хубаво това с подаръците. Май е доста вълнуващо да видиш как цветенцето се е развалнувало на подаръка си. Силно се надявам и моето момиче да си хареса подаръка. Аз днес тръгнах да го пращам, но започна да вали, а бях с Нико и трябваше да се върна  sad Но утре ще го пратя ако ще и град да вали - имам си гледачка  funnytooth / мъжа ми /.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 05, 2010, 21:02:03 »

Ето го миоят подарък от Роди:
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Veronik/something/IMG_2206.jpg.html?action=gallery
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 05, 2010, 21:40:39 »

Верче надявам се да ти е харесал и да го ползваш smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #277 -: март 05, 2010, 22:22:00 »

Много красиви емоции носят тези подаръци в домовете и в сърцата. Прекрасни изненадващи подаръци са получени вече, нямам търпение да видя какво друго са измислили всичките тези цветя от първата страница. Много ме впечатли подаръка на Рубин за Кали, просто тези чаши са много оригинално хрумване и съм сигурна, че са донесли невероятно усещане у Кали. А още по-хубавото е това, че има момичета, които са подарили подаръците си лично!! Браво!  Bravo
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 06, 2010, 00:30:56 »

подаръците ви момичета са много оригинални и красиви  give_rose
Аз мисля , че голяма част ще си получат подаръците на 8-ми март , което ще е още по-интересно  Girl_sing
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #279 -: март 06, 2010, 00:31:23 »

Момичета с удоволствие чета всички постове и се радвам на доброто настроение което цари в темата !!!! вече съвсем се усеща духа на празника така и аз се чувствам съпричастна.Искрено се надявам подаръка ми да пеистигне навреме и да зарадва нечие сърце !!! Прегръщам ви всички и ви благодаря за позитивизмът с които сте заредени !!!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 06, 2010, 11:13:53 »

Нямам търпение да се похваля  yahoo Имам си подаръъъъък!!! yahoo Огромно благодаря на valia_diva!
Сутринта го донесе куриера и много много ме зарадва. Опаковката е невероятна, с ръчно направена красива картичка! girl_in_love Искрено се възхищавам на хората, които умеят да творят такива красива неща! Много се трогнах, че един непознат човек е положил толкова старание и е отделил време за мен. Има и красиви мартенички за мен и Дари (нали и тя е малка дама  girl_wink).
Подаръкът е комплект от шест дуралексови чашки за кафе.  smile Аз използвам същия вид чинии и така ще ми стане пълен комплект. Вече съм ги измила и са готови за ползване. Валя перфектно е уцелила.
Още веднъж благодаря за вниманието и положителното настроение, с което ме зареди!


* DSCN2786.JPG (43.98 KB, 448x336 - видяно 242 пъти.)
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 06, 2010, 11:14:38 »

Ето и съдържанието:


* DSCN2792.JPG (74.71 KB, 640x480 - видяно 251 пъти.)
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #282 -: март 06, 2010, 11:19:25 »

И аз си имам подаръче  danceg danceg danceg
МНОГО МНОГО благодаря за хубавия подарък на hoty страхотен е от много време не съм получавала подарък лично за мен  Много ти благодаря Миличка  
Благодаря ти че си се сетила и за дечицата ми  особенно за дъщеря ми довече ще е зарадвам !
Целувам те и много много ти благодаря  за страхотния подарък и невероятното пожелание в картичката girl_in_love air_kiss


* P1010205.JPG (25.05 KB, 235x314 - видяно 2092 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 06, 2010, 11:30:13 »

Аз си имам подарък Yes  yahoo yahoo
Вчера получих известие от пощата и веднага след работа отидох да го взема. Нямах търпение да се прибера и да го отворя  yahoo (обикновенно не успявам да устискам  girl_wink , но се бях натоварила с чанти). Получих красива стойка за вино и една малка вазичка от Златомира.
Мила Златомира, благодаря ти за прекрасния подарък. Аз съм винарка или по-скоро обичам да си купувам вина. Някои ги пия, някои ги пазя. Първото, което си пазя, си купих 1997г Каберне Совиньон на Ловико от 95г. Бях го взела за един много специален случай, но така и не можах да го отворя. А сега имам малка колекция, която не давам на никой да ми я пипа. За сватбата ни подариха комплект за вино, но стойка нямах и бях вдигнала мерника на една в дома на свекървата (която е на мъжо де  tease ), но сега вече си имам  yahoo . Благодаря и за вазичката. Имам нужда от точно такава, защото страшно много обичам да има цветя вкъщи, а до сега кокиченцата и всякакви дребни ги слагах все по малки бурканчета, защото имам само 2 огромни, но не и малка ваза. ( Като сме на квартира все не се осмелявам да си купя това, от което имам нужда) .
Извинете за дългите обяснения, но  yahoo защото подаръка ще ми е много полезен.  give_rose
« Последна редакция: март 06, 2010, 11:39:52 от valia_diva » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: март 06, 2010, 11:39:09 »

Ехееее, Наталия Колко се радвам, че си получила подаръка ми. Още повече се радвам, че така чудесно ще допълват домакинството ти  yahoo  и да се събирате с приятелки на сладки приказки на чаша кафе.
 Мартеничките за теб и малката ти дама направих сама  blush . Радвам се, че ти харесват.
Твоя мъж да ме извини, но празника е женски и за него ще има само целувки и то от неговите дами  girl_wink  Girl_hide

Колко е хубаво човек да зарадва някой.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines