Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 14:25:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци за 8-ми март - 2  (Прочетена 106142 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 03, 2010, 13:22:17 »

Празникът си е наш, май трябва да са някакви вещи, лично за нас си smile
Аз много си падам по типичните женски глезорийки girl_wink

И аз съм на това мнение. Подаръкът трябва да накара получателката си да се почувства женствена, секси и неотразима.  Makeup Или поне аз ще се опитам да накарам моето мартениче да се почувства така.  blush
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 03, 2010, 14:37:54 »

Хайде и аз да споделя не обичам прахосъбирачки  blush Всичко друго  danceg става
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 03, 2010, 16:59:38 »

А аз още си нямам цвете. Това което си избрах вчера, било вече заето.  sad сега ще чакам.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 03, 2010, 19:34:45 »

мацки с радост бих помогнала с питане цвтенцата ви когато вие се притеснявате да питате а и за доста от момичетата мога да помагам.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 03, 2010, 20:12:31 »

gucci, ти и в предната размяна на подаръци беше често използван жокер  sarcastic
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 03, 2010, 23:03:37 »

Гери,аз скоро ще те запритесня .... smile Мен вече ме избраха,обаче аз не знам какво искам за подарък  blush За коледните имах някаква идея-ама сега не  blush Може примерно несесер за гримове на прима виста се сещам,ако може да не е прахосъбирачка/чаша/дреха ,някой спомена свещи-та може и това  pleasantry
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #111 -: февруари 03, 2010, 23:54:50 »

Аз обичам подаръците и изненадите ! :girlhide:Всичко обичам ! danceg Колкото е по неочаквано толкова по хубаво ! goody Прахосмокачка ,прахосъбирачка или парочистачка   :laugh:каквото и да е въпроса че ще е от сърце  cap!
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 04, 2010, 00:33:12 »

Abii много точно си го казала "каквото и да е въпроса че ще е от сърце"  smile
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #113 -: февруари 04, 2010, 10:54:15 »

Аз пък да ви кажа, мацки... съм типичната жена... обичам много гримове, лак за нокти, бижута, ароматни свещи, всякакви панделки и джувчици. любимите ми цветове са цикламено, розово, червено, черно и лилаво. Падам си по канцеларските материали  blush по разни хубави цветни листи или красиви тетрадки и тефтери, разни печатчета и перфораторчета, цветни папки или кутии... ох... много неща изброих   blum blum blum Само да кажа, че съм пренаситена от към лосиони за тяло и душ гелове... вече няма къде да ги слагам smile

е това е.... до сега никой път не съм давала подсказка за подаръците и винаги съм получавала невероятно хубави неща   give_rose


[X] dgudge, казпризчето, miss™  за вас говоряяяяяя  give_rose give_rose give_rose
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #114 -: февруари 04, 2010, 11:08:57 »

Milizandra girl_wink все едно аз говоря blum
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 04, 2010, 11:11:24 »

Е, добре, че изчетох темичката, за да видя, че моето цветенце се е включило yahoo yahoo yahoo Доста ме улесни, вече имам някои идеи дано да се хареса подаръчето на края...
Ако пък някой ме е избрал мен за цветенце ще кажа само, че предпочитам подаръкът да не е "прахосъбирачка" защото няма къде да го сложа.. Girl_hide Иначе много обичам подаръци каквито и да са..Любим цвят ми е жълтото smile Дано да съм дала полезни жокери smile Поздрави на всички приятен шопинг! butterfly Sunshine Flower
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 04, 2010, 11:34:43 »

Аз не знам какво искам. Знам че не искам вече свещи и чаши за мляко, че на коледа получих 4 комплекта чаши, те са си хубави де, но имам много. Свещи също имам доста, свещници също, рамки за снимки си имам. Това по принцип са нещата които харесвам, обаче пък ги имам в изобилие. Козметика си имам също доста. Имам една готина хартия за писма, с малки мастилнички. Много е момичешка, може нещо такова да подаря на моето цвете, защото е много дамски подарък. Може би искам...абе не знам какво искам. Харесах си един тиган, който има сърца вътре и като приготвяш нещо в него и става на сърчица. Обаче не знам колко струва и дали става за подарък. Май нещо готварско искам като се замисля...Абе де да знам, каквото ми избере моето момиче това, нямам претенции. Цунки на всички!
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 04, 2010, 13:10:51 »

Мммм така,хайде и аз малко да улясня моето момиче Girl_hide.Като цяло и аз обичам много да правя и да получавам подаръци yahoo.Харесвам  *db*прахосъбирачки pleasantry,но мяй не искам точно за този празник това blush.Бих се зарадвала на по-голяма кутия за бижута,рамка за снимка също от по-големите ,красиви свещи или нещо за кухнята  Girl_hide.Само да подскажа,че имам желание за цвета blush.Ако подаръка е свещи или нещо за кухня или хол ако може да е в сив металик или черно,понеже това е цвета вкъщи.За рамката също се отнася,а за кутийка ако може да не е червена или розова blush,че си имам такава.Офф аз май малко съм капризничка,но пък доста улесних момичето което ще ми праща подаръчето Girl_hide
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 04, 2010, 13:45:19 »

Хайде и аз да си кажа - прахосъбирачки не искам, защото съм алергична към прах и гледам да няма много неща по мебелите. Пък е и по-лесно за чистене. Относно подаръците честно казано много бих искала книга  - обичам криминални, приключенски и специализирана литература (по-скоро политически, социални). Друго може да е предмет за дома с конкретно практическо приложение. Манията са ми парфюмите, но те отиват в друга ценова категория. Падам си и по разни закачки и щуротии. Това е.
За съжаление моето цветенце нищо не написала какво харесва. Май ще се възползвам от услугите на Гучи smile
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: февруари 04, 2010, 15:34:28 »

Ох да ви кажа олекна ми кат овидях че моето хубаво цвете е писало и си е казало горе долу какво иска  yahoo , та сега само остава да намеря това което мисля и да го пратя...... И тъй като видях че всички си пишете какво не искате , какво искате, викам дай и аз да олесня малко моето момиче. Като цяло прахосъбирачки също не харесвам много много, но пък си имаме бебе и още си няма албум бебешки, не харесвам захаросаните само да отчета, но пък какъвто и да е много ще ми влезне в употреба, инъче може и бебешка рамка за снимки, друго което харесвам е да чета книги, като предпочитам леки романи, а не твърде сериозните и политическите, друго друго за да олесня харесвам интересните бижута разни дрънкулчици и подобни., а и несесерче за гримове също харесавам и нямам.. ами не се сещам повече, абе да си кажа че всичко обичам да получавам като подаръци, много е важен жеста повода и така. Цунки и хич да не се притесява моето момиче каквото и да ми подари blush със сигурност ще му намеря местенце и ще влезне в употреба, такава съм си не обичам да прибирам нещата в шкафа където забравям изобщо че ги има smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines