Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 08:25:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 178043 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: септември 23, 2010, 13:13:49 »

JuliS, харесва ми цялостната концепция good
Активен
valliva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #466 -: септември 27, 2010, 15:02:37 »

то аз не се стърпях....естествено.... blush и това е поредната проба...

Честно, аз също съм за по-малкото детайли и май панделката ми идва в повече, или поне да е по-плътна и единична - мисля, че ще е по-добре.
Иначе ето нещо, което аз открих и е прекрасно, направо трептящо...  Bravo


* phoca_thumb_l_trepetorry.jpg (39.16 KB, 500x333 - видяно 284 пъти.)
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: септември 29, 2010, 18:38:17 »

да ти кажа.... пробвах с единична... не ми стоеше добре. Прекалено "едра" ми се стори. Затова избрах този начин на връзване...естествено още малко ще му се помъча. Има време, макар сватбата да я изтеглихме 1 седмица напред... sad
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: октомври 04, 2010, 04:07:43 »

Moмичета нашите покани са готови вече goody goody goody Супер много им се радваме с милото, а аз още повече, понеже сама съм ги правила Girl_hide  danceg
За любопитните - в галерията съм качила снимки.
Бибиляна...невероятни, приказни покани! Bravo Как сте ги направили..моите възхищения! give_rose
Страшно ме впечатлиха... girl_impossible Girl_hide Аз съм толкова трудна по избиране на такива неща..обикновено вися по един час, като се налага да избирам картички за рожд, ден пък камо ли покана за сватба..незнам как ще се справя cray..но вашите покани са невероятни...има от всичко, както си представям..романтика, красота, приказност....жалко, че няма шанс да си поръчам същите..Уникални са! girl_impossible Моите искрени поздравления! Bravo Bravo Bravo
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #469 -: октомври 04, 2010, 08:59:34 »

Здравейте,
аз имам един такъв въпрос, колко време преди сватбата е прието да се дават поканите, така че да не е нито твърде рано, нито твърде късно хората да си планират времето?
Или пък както аз си мисля да им кажем сега, а примерно месец преди това да им дадем поканите?
Пишете вашия опит и мнение, тъй като аз съм в началото на подготовката и съм "гола вода" smile
Поздрави!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: октомври 04, 2010, 09:27:59 »

abi_dabi, ако желаете да съобщите на всички гости сега, може и да не бързате с поканите. Ако обаче искате със съобщаването да им връчите и покана, според мен колкото по-рано, толкова по-добре. Това важи в особена сила за варианта, в който имате гости от други градове или датата на сватбата ви е покрай някакви празници.
Според мен, веднага след като имате информацията, която ви е необходимо да впишете в поканите, може да ги напечатате и да започнете да ги раздавате/разпращате  good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: октомври 04, 2010, 12:35:31 »

abi_dabi, предвид кризата и възможностите на хората, раздайте поканите възможно най-рано, за да могат да се подготвят и да си направят плановете. Другият вариант е да ги поканите устно, а официални покани да раздадете до месец преди сватбата.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: октомври 04, 2010, 12:49:03 »

Abi_dabi, ако още не знаеш точните детайли около сватбата може да изпратиш така наречените "save the date" те са като малки картички и са много популярни в чужбина. С тях просто информираш гостите, че на тази дата смяташ да се бракосъчетаеш, за да имат едно на ум.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: октомври 04, 2010, 13:23:09 »

госпожица, едва ли някой тук ще знае какво е това, включително и младите.  huhhuh.gif По-добре устно да ги предупредят, че през месец еди кой си ще се женят и да чакат покана. А и това е допълнителен разход, все пак.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: октомври 04, 2010, 13:44:11 »

Ето един английски саит с такива http://www.123print.co.uk/Save-the-Date не са кой знае колко скъпи и съм сигурна, че ако се говори със същата фирма от която ще са и поканите може да излязат съвсем изгодно. Устно също става стига младоженците да не са твърде заети и да нямат много гости от други градове, иначе ще падне едно обикаляне...., а пък по телефона ми изглежда малко странно  huhhuh.gif Но пък не съм се заженила още (поради не зависещи от нас причини) тъй, че не знам какво е от първа ръка  blush
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #475 -: октомври 05, 2010, 06:33:00 »

Здравейте,
това със "save the date" е много готино, но не ми се струва, че е много приложимо в България, защото просто хората нямат навик да получават такова и половината биха го приели като покана и ще почнат да питат "ама защо не пише къде и от колко",поне аз така си мисля, и то ако ще трябва на всеки поотделно да му обясняваш..хм...
Май ще се спра на вариант около Коледа,когато така или иначе ще видя повечко хора да им ги раздадем лично,а то така или иначе все ще остане някой (ако ще и хората,които живеят в чужбина),на които ше трябва да се обадим,за да им съобщим и ще им изпратим поканите...
Иска ми се някакви оригинални покани да си вземем, но да видим...Видях някъде една покана, която е като пъзел и много ми харесва идеята, може би за по-възрастните роднини само ще трябва нещо по-некомплицирано;)
Тук някои момичета си ги правят и сами, и аз много се изкушавам,макар да съм с две леви ръчички :danceg:Ама то опита не пречи пък:)
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #476 -: октомври 06, 2010, 14:01:46 »

Момичета, остават няколко дни до моята сватба и установих че поканите не са най-важното нещо. Който иска и има желание ще дойде на сватбата дори и устно предупреден. Пиша това защото изразходвах много нерви относно моите покани, накрая не станаха на 100% това което исках, но вината си е моя, че не попитах фирмата за детайлите. Наскоро даже изхвърлих няколко покани от сватби на които сме били тази и миналата година, просто защото съм пълна с такива дреболийки.Сигурна съм че и моте покани ще бъдат подържани малко за спомен и после ще последват пътя към кофата.
Моите гости когато четяха поканата, единственото нещо което ги интересуваше бяха подробностите - ден, час, и места където да бъдат.
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: октомври 13, 2010, 08:59:25 »

момичета , ето и моите завършени покани.
слагам снимки на покана, вложка и кутия за покана. Темата е шемпанско и шоколад , та и цветовете са такива заради това. Заключени са...защото вече са готови но не са раздадени -да не ги види някой гост предварително smile Ако поиска парола - тя е-   mirela Макар че давам директни линкове и не би трабвало да има проблем

http://media.snimka.bg/7378/021011743.jpg
http://media.snimka.bg/7378/021011742.jpg
http://media.snimka.bg/7378/021011744.jpg

Изцяло са правени от мен и мъжът ми. Надявам се да ви харесат! smile
« Последна редакция: октомври 13, 2010, 09:22:48 от JuliS » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: октомври 13, 2010, 10:21:39 »

... съпругът ми ги изряза на гравир
Можеш ли да обясниш по-подробно за гравира? give_rose
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: октомври 13, 2010, 13:21:32 »

Можеш ли да обясниш по-подробно за гравира? give_rose
Аз и да обясня... без гравираща машина - няма как да стане.
Гравиращата машина е : http://anons-bg.eu/images/Lasers/ARTSIGN-JSM6045H.jpg примерно...
във рекламните агенции във вашият град ще намериш такова нещо. После по твой проект те ще ти изрежат от какъвто искаш материал детайли. Ние рязахме перлен картон в случая.
Обаче провери първо колко ще излезе като себестойност, защото не е евтино.
Ние по принцип имаме тази машина - затова няма как да ти кажа цена на детайл. Правим печати на нея и нямам услуга рязане, да да те ориентирам даже каква е приблизителната цена! smile
« Последна редакция: октомври 13, 2010, 13:23:50 от JuliS » Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines