Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:18:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177889 пъти)
 
guf4e
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #390 -: юли 05, 2010, 12:26:52 »

bibilqna  поканите са ти страхотни. Поздравления  Bravo Не мога да повярвам че са ръчно направени!
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юли 05, 2010, 15:06:34 »

Mail bibilqna, поздравления и от мен  good
как се прави цветенцето от галерията? аз знам само как стават розички, ама и те не се получават винаги 
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #392 -: юли 05, 2010, 16:34:02 »

Благодаря Ви момичета  give_rose

Evane цветенцето го правих със сатенена панделка, но по начин който знам от преди време и то как като ученичка сме правили същите но със сламка  funnytooth funnytooth funnytooth По напред в темата, момичета бяха обяснявали и пускали клипчета, но аз така и не успях. Виж из темата, ако не - ще се пробвам да обясня.  smile
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #393 -: юли 08, 2010, 09:40:15 »

 Wink
Може ли да се намеся с един ТЪП въпрос  blush, решили сме да пратим официални покани само на семейства, понеже една част от гостите ни са мои и негови приятели....и мислех да минем с по-евтиния вариант и напълно безплатен  "покана-имейл"  pleasantry
Вие на всеки ли пращате покана?
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юли 08, 2010, 09:53:09 »

На нас поканите са ни на хартиен носител, но даваме на двойка по една покана. Имам в предвид ако са гаджета, но неженени = 1покана. Тези, които са без половинка си им даваме самостоятелна покана.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юли 08, 2010, 11:11:26 »

И нашите покани са хартиени. Избирах ги дълго и с идеята, че те носят духа на сватбата - един вид, по тях гостите да се ориентират какъв тип сватба да очакват. Пък и остават за спомен - и на нас и на гостите smile.
Поканите не са кой знае какъв разход (освен ако сватбата не е 500 души, или не се спрете на такива по 5лв/бр.). Нашите покани бяха около стотина лв. общо.
Всеки решава за себе си, но аз бих посъветвала всяка двойка да предвиди покани за всичките си гости. Това е някакво уважение все пак, към хората, които ще бъдат до вас в този толкова важен момент  give_rose
Активен
vikikk
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #396 -: юли 08, 2010, 14:12:46 »

момичета, с какво лепите пауса за картон, така че да не си личи. Пробвах със сухо лепило, но се забелязва:( освен двойнозалепващата лента, накакви други идеи
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юли 08, 2010, 14:15:10 »

момичета, с какво лепите пауса за картон, така че да не си личи. Пробвах със сухо лепило, но се забелязваsad освен двойнозалепващата лента, накакви други идеи

Моят паус не е залепен за картона, а е използвана зелена панделка, която да ги държи двете заедно - виж в галерията ми: http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Ariel/Our+wedding+preparation/?action=gallery
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 08, 2010, 14:19:12 »

Wink
Може ли да се намеся с един ТЪП въпрос  blush, решили сме да пратим официални покани само на семейства, понеже една част от гостите ни са мои и негови приятели....и мислех да минем с по-евтиния вариант и напълно безплатен  "покана-имейл"  pleasantry
Вие на всеки ли пращате покана?

Поканата е израз на уважение към гостите. Мои приятели за сватбата си имаха електронна покана, но бяха направили техен сайт, в който описваха всичко, включително бяха сложили карта за местоположението на църквата, на хотела и т.н. Ако ще пускате покани в електроенен вариант, то това е начина, а не просто един e-mail. Разбира се, всички присъстващи на сватбата трябва да имат достъп до нета, за да е приложим варианта.
Активен
vikikk
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #399 -: юли 08, 2010, 14:34:12 »

може ли някой да ми предложи варианти за закопчаване на поканата? на виолет имат едно интересно с маниста, но не схващам какъв е принципът. Някой ако има такава покана, би ли ми обяснил как се закопчава?
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #400 -: юли 08, 2010, 20:59:53 »

smile да определено ще се правят за всички  smile
Още не съм се захванала с подготовката ...пък взех да се поизнервям  yahoo
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #401 -: юли 08, 2010, 22:17:20 »



 ето го и нашето произведение  yahoo
много им се радваме  danceg
станаха по-красиви отколкото съм си ги представяла  heart
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #402 -: юли 08, 2010, 22:34:07 »

Пламена Oh my ...
У Н И К А Л Н И   С А!!!
ама вие сами ли сте ги правили мноогооооо красивиииии нямам думи
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 08, 2010, 22:43:05 »

 Bravo
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: юли 08, 2010, 22:44:02 »

Чудни!!!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines