Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 22:19:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177844 пъти)
 
Plamena_
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #360 -: юни 19, 2010, 10:56:13 »

ЗДравейте, всички!  smile Може ли да ми дадете някои предложения за места, където предлагат хубави покани на територията на гр. София?  Вече бях в арткарт, такрида, но нищо не ми хареса. sad
Активен
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: юни 20, 2010, 17:14:10 »

Привет от мен! smile

Горда съм да кажа, че почти половината от поканите ни са готови, даже и раздадени  yahoo yahoo yahoo. Голяма е разправия, но съм толкова щастлива, че станаха точно както ги исках и сами си ги направихме yahoo Вече стахме професионалисти в правенето на кутийките  good Както и да е качила съм няколко сники да видите в галерията ми, иначе не са ни еднакви. Постарахме се да ги направим различни ( ама не всичките 60 че щеше да е лудост) , че да се кефят хората с уникалната си покана. На някой, които нямаше как лично да дадем, а ще пращаме по пощата сме написали със златен тънкописец с внимателно трениран краснопис имената от долната страна на кутийката smile много е яко!!! Като цяло хората страшно много им се кефят и това ме прави още по-щастлива, че сме се старали толкова!!!!!!!
Имам да се хваля и за роклята, ама това в подобаващата тема Wink
« Последна редакция: юни 20, 2010, 17:17:19 от franseto » Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #362 -: юни 21, 2010, 09:55:50 »

Поздравления много добре сте се справили Bravo
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юни 21, 2010, 11:06:40 »

Лелеее, поканите са страхотни. Справили сте се повече от отлично Bravo Bravo Bravo
Сигурна съм, че всички гости ще останат очаровани blum
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юни 21, 2010, 15:23:06 »

franseto, поканите ви са невероятни, ама как така сами си правите кутийките БРАВО, много ли е трудоемко, може ли да споделиш малко уменията си smile
Активен
Saxy
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #365 -: юни 21, 2010, 17:47:50 »

Здравейте smile Вече и моите покани собствено производтво са готови и мога да се похваля с тях yahoo Снимки в галерията  smile
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юни 21, 2010, 18:05:09 »

Много е красива и нежна. Браво! Лично на мен ми харесва много.
Активен
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 22, 2010, 20:44:06 »

raqraq, Zori83  благодаря ви, наистина доста се потрудихме, цялото ми семейство, но ние с мамчето умираме да се занимаваме с тези неща, та за това се кефим и си правим. Най-вероятно цялата украса на ресторанта ние ще си я правим също smile
А за кутийките, доста е разправя, зависи също и колко бройки, де. Ние направихме 60 кутийки!!!По точно баща ми ги направи. Той е инжинер и лесно му се отдава чертането и сгъването. Първо 1 месец мислхме каква точно кутийка да направим, как да се отваря, дали да е с отделен капак и т.н.Темата на сватбата е екрю, за това ми трябваше да намерим за кутийите перлен картон в нюанс екрю smile. После татко разчерта и направи няколко моделчета от обикновенна хартия и накрая се навих на този, направени от А5 размер за да станат кутийките малки и сладички smile  Аз лично направих самите папирусчета за вътре, пак от перлен хартия , но бяла за да контрастира със сатенената лента от екрю с която са завързани. Накрая заедно с мамчето си поиграхме да ги украсим с доста нещица, които си набарахме от където ни падне smile трябва да кача още няколко нови снимки от последните които направихме днес, които са най-готини smile Сложихме им от кристалният тюл който ще имам и на роклята Wink Абе голяма, но приятна разправия, особенно като видя изражението на хората като ги дадем  heart всичко си заслужава. Ще ми се всичко около сватбта да е така изпипано, защото аз съм перфекционистка и искам всикчо да е изпипано и прекрасно както малките ни поканки smile  good
« Последна редакция: юни 22, 2010, 20:48:00 от franseto » Активен
roska79
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #368 -: юни 22, 2010, 22:03:27 »

Момичета, моите адмирации за поканите, които се сътворили!Прекрасни са!
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 23, 2010, 13:37:26 »

Ванче, поздравления за поканите  Bravo Наистина сте се справили отлично! Тъй като и нашите покани са тип "папируси", и ние в началото имахме идеята да са в кутийки, но се оказа трудно намирането им, а там, където имаше, бяха по мое мнение много скъпи. От друга страна не ни се занимаваше сами да си ги правим, а и не ни беше много ясно точно как можем да ги направим. Но браво на вас за търпението  smile С теб явно имаме сходен вкус за поканите, защото и част от текста ви съвпада с част от нашия  blum
Активен
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 23, 2010, 23:31:05 »

Благодаря ти Деси smile
То за текста от нета съм ги гледала нещата smile а за кутийките, баща ми нали е инжинер и ако една кутийка не може да ми разчертае и направи ще е направо срамота  blum !!  А ние така и не търсихме готови кутийки, но да те питам, ако си спомняш горе долу какви пари за какви кутийки ви искаха, защото ние сега горе долу като теглихме чертата за тези покани, май излязоха доста скъпи, но си заслужаваше, всяко левче! smile  good
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 24, 2010, 09:44:57 »

Аз бях купила кутийка, подобна на твоите и струваше 4 лв.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: юни 24, 2010, 15:15:27 »

Кутийките, които аз гледах, също вървяха около 3-4 лв./бр. Предполагам, че на вас са ви излезли доста по - евтино, така че не се ядосвай  good
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #373 -: юни 24, 2010, 17:18:05 »

franseto страхотни покани Bravo много харесвам папируси аз, въпреки че нашите не са  good Offtopic имаш и една прическа в галерията ти която много харесвам и съм си я свалила от нета само, че е с други цветя, ако си се спряла на нея също те поздравявам за избора  Bravo

И наще покани са раздадени вече, качих най-сетне снимки в галерията в папка сватба да си кажете мнението  pardon
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юни 25, 2010, 09:41:25 »

pepche, много ми харесват поканите и ние си мислехме за тях, в крайна сметка се спряхме на подобни (има снимка в галерията- моля кажете си мнението момичета smile ) още не сме ги поръчали изчаквам няколко дни за да видя дали ми харесват достатъчно  crazy
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines