Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 18:30:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177766 пъти)
 
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #300 -: юни 01, 2010, 21:51:00 »

Freya, и в Слънчоглед има, само че са цилиндрични, като колбички, на мен са ми много симпатични и си взех 2 -различни размери са.
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 01, 2010, 22:33:10 »

 Freya, виж 19 страница, поканите на mstoqnova , за това момиче ти говорих:)
conflate, и аз се писъединявам към феновете на поканите ти Bravo
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 01, 2010, 22:40:14 »

smile Вече ги разгледах. Да, за това става въпрос, като съм измислила мои трикчета за по-голяма оригиналност и да са като истински старинен папирус. За момента не смея да говоря много, защото може и да не се получи, но имам ли успешна проба, задължително ще ви покажа и ще издам тайната си.
 thank you  tease  thank you   tease thank you
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #303 -: юни 02, 2010, 10:14:05 »

silvana_paunova - благодаря ти, за сега се радват на страхотни отзиви от страна на поканените  danceg
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 04, 2010, 06:38:28 »

Вчера обиколих набелязаните цели.
 За съжаление, на Пиротска 10 не продават само шишенцата, а колбичките в Слънчоглед няма да ни свършат работа. Но...се появи още една оригинална идея, как сами да си направим абсолютно всичко.
Благодаря ви много и стискайте палци да се получи, както си ги представяме  Wink
Активен
angelstamb
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #305 -: юни 04, 2010, 09:46:41 »

Здравейте, казвам се Ангел Стамболийски.
На 03.06.2010 г. вечерта, жена ми е отишла да приеме поръчани и готови сватбени покани от Сватбения център в Младост 4, в София.
Макар да са поръчани едни от скъпите покани, искам да изразя възмущението си, че поканите да били дадени без да са били залепени и окомплектовани, както е по каталог, което е крайно недопустимо и сочи на неуважение към клиентите.  От една страна, видно от каталозите в магазина, предлаганите покани са произведени в Турция, което води до извода за сериозна надценка на предлагания продукт, от друга страна клиента не е предупреден в какъв вид ще му бъде предаден продукта, което е крайно грозно и демонстрира единствено незаангажираност и безотговорност от страна на екипа в магазина за празника на хората, дошли в магазина и търсещи отношение и внимание. Следва да бъде отбелязано, че при предаването на готовите покани, продавачът не е проявил дължимото към клиента отношение и безразлично се е отнесъл към факта, че предава неокомплектован и на практика неготов продукт с искането да му бъде заплатена крайната цена. Просто нямам думи!!!

Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 04, 2010, 10:31:02 »

angelstamb, поканите бяха ли напечатани с вашия текст? Ако не са напечатани, тези покани винаги идват на части, тъй като ако ги сглобят след това печата е много труден  pardon
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 04, 2010, 11:19:04 »

Ние отттам купихме поканите за родителите и за кумовете. Дадоха ни ги окомплектовани - само в пликовете не бяха сложени. Но в интерес на истината то нямаше и какво толкова да се окомплектова. Поканите за родителите имат панделка от органза и ми направи неприятно впечатление, че беше многооо намачкана. Иначе другото беше ок  smile
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #308 -: юни 04, 2010, 12:58:22 »

Когато поканите не са напечатани се предават "несглобени", иначе трябва да ги разглобите за да печатате на тях, вече ще има ръбове от прегъване и т.н.
На местата, където аз съм питала за покани (2) имаше обявена цена за "сглобяване на покани" което беше опция, но не задължително. Може би трябва да се има предвид при пресмятане на крайната цена. Но пък според мен е задължително да ви уведомят, че няма да са в крайния си вид в случай, че сте поръчали готови, напечатани покани.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 04, 2010, 16:15:10 »

Не виждам нищо странно в това поканите да бъдат неокомплектовани. Освен ако не е изрично указано обратното, за мен това е нормално и очаквано. Съжалявам, че сте имали други очаквания и сте останали разочаровани, но наистина това е обичайната практика  give_rose За отношението на продавачите не мога да коментирам, защото нямам наблюдения за Сватбения център. Споменавате нещо за лепене... не зная наистина за какво става въпрос. Нашите покани нямаха допълнителни орнаменти, които да изискват някакво подлепване, просто трябваше да се сгънат по съответните линии. Но аз бях подготвена и го очаквах, така че...
Не си разваляйте приятните емоции около сватбата с такива дреболии. Успех в подготовката и щастлив семеен живот! give_rose
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юни 04, 2010, 17:35:48 »

И моите не бяха комплектовани, според  мен това си е нормалната практика навсякъде, поне тъка си мисля. Има и по-лоши неща и не смятам че такива дреболии трябва да развалят предпразничното настроение. Мислете си повече за хубавите моменти, и не се дръжте здраво за нехубавите.... такива винаги ще има  good
Активен
lorka
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #311 -: юни 06, 2010, 17:26:03 »

 :)Момичета здравейте. Някой може ли да помогне със сайтове за покана във формата на папирусче, тъй като нямам много време за приготовление. Ще ви бъда благодарна ако ме насочите. sad
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юни 07, 2010, 07:49:46 »

lorka ето ти няколко

http://cardissimo.net/main.php?act=galleries&do=categ&rec=1

http://www.takrida.com/index.php?page=2&cp=0

http://www.pokana.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

дано да си харесаш нещо  smile
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 07, 2010, 11:07:17 »

lorka, аз по-назад в темата бях писала за поканите от www.violet-bg.hit.bg
Една колежка ги поръча от там и е страшно доволна
Активен
guf4e
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #314 -: юни 07, 2010, 21:29:58 »

Моля ви кажете ми от къде да си купя изгодно във Варна перлен картон и шифон?!?!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines