Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 16:36:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177700 пъти)
 
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #285 -: май 21, 2010, 14:53:27 »

conflate, пратих ти дълги обяснения на лични.
Не е точно по тази тема, но ако някой е виждал из магазините шапки или джапанки с Just married, или булка и младоженец. Ebay е резервният ми вариант.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 21, 2010, 15:08:03 »

Значи това ще е сайта от който ще си поръчам поканит  yahoo е за цената мисля че е 35 ст. с черен надпис и 55 ст с цветен....Само трябва да обсъдим списъка с гостите и бройката на поканите и ги поръчвам...Благодаря.  smile
За нищо, дано да са по-хубави дори от нейните smile ще чакаме отзиви...
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 21, 2010, 16:30:44 »

conflate, пратих ти дълги обяснения на лични.
Не е точно по тази тема, но ако някой е виждал из магазините шапки или джапанки с Just married, или булка и младоженец. Ebay е резервният ми вариант.
Мила препоръчвам ти да поръчаш от ибей. Едва ли ще намериш нещо подобно по нашите мгазини. Дори и в ибей не са много вариантите. Аз си взех от там за мен и за мъжа ми и съм страшбо доволна. Много им се радвам особено на моите, защото успях да си намеря по-рядък и хубав модел от масово предлаганите и не са типичните най-евтини джапанки. Един съвет - оглеждай се за оферти на индивидуални продавачи, а не такива с магазини, първо защото са им по-изгодни нещата, второ, защото се намират по-интересни модели, тъй като специално за джапанките се предлагат главно два модела, които по нищо не се различават от обикновените джапанки за 2-3 лв с тази разлика, че имат надписа на подметката,
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #288 -: май 24, 2010, 13:32:36 »

Момичета, да се похваля - след много умуване и отказ в последния момент да поръчаме поканите от "френския сайт" поради времето за доставка реших да си ги направим сами. Нищо видяно не пасваше така добре на концепта за нашата сватба в крепост/винарна, както вдъхновението което ме обзе след като посетих магазин за материали  pardon След 2 дневно изчистване на концепта, набавяне на материали, шрифтове, измисляне на текст и фиксиране на цвят вече имаме цели 13 готови покани  danceg Много съм доволна от това, че си ги правим сами въпреки панаира вкъщи, оказа се много интересно и вдъхновяващо за мен, наложи се дори да отхвърляме някои от нещата, които си бях наумила, че започна да става претрупано  pardon
Слагам снимка в галерията, приемам критика  smile
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 24, 2010, 14:28:32 »

Conflate, страхотни са поканите! Всяка критика просто би била абсолютно безпочвена и необоснована  good
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: май 25, 2010, 08:32:13 »

conflate Браво !!!!!  Bravo
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #291 -: май 25, 2010, 10:22:23 »

Мерси, надявам се и на гостите да им харесат, аз си ги харесвам доста  Wink
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 25, 2010, 14:18:11 »

невероятни са conflate  good
Активен
Zafira
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #293 -: май 25, 2010, 19:33:40 »

conflate, страхотни са поканите. Браво!  Bravo
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 26, 2010, 00:00:23 »

conflate поканите са разкошни поздравления   good
Активен
samannta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #295 -: май 28, 2010, 09:56:25 »

Аз също като някой други съм решила да направя опит за собственоръчно направени покани. Направила съм 4 моделчета от който 2 много ми харесват...но не мога да преценя дали са сполучливи защото все пак сама съм ги правила и не мога да ги оценя реално  pardon . Пробвах да кача снимките но не ми се получи нещо пак ще се мъча и ще съм благодарна за някой друг коментар. Цялата сватба ще е с тематика калинки...поканите също. 
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 01, 2010, 17:19:40 »

Момичета, имам голяма нужда от помощ. Ориентирала съм се към ръчни покани, тип свитък, но предпочитаме да не са само хартия и мъж се спряхме на шишенца, за да се получи ефект "писмо в бутилка", но никъде не успях да открия подобни  Yes . Някоя от вас дали е виждала малки стълкени бутилчици без дръжка, с коркова тапа? (надявам се да се получи със снимката)


* MessageBottleGlass.jpg (46.92 KB, 256x202 - видяно 2434 пъти.)
Активен
guf4e
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #297 -: юни 01, 2010, 19:06:58 »

Момичета, аз също мисля сама да си направя поканите в бяло и бордо
Някой може ли да ми каже от къде да си намеря шифон 15мм на по-изгодна цена във Варна?
И бял перлен каротн за покани има ли я някъде по - голям формат и на по - изгодни цени?
Видах че Abiii е писала че има в някаква борса във Варна, ако споделиш къде точно се намира ще съм ти благодарна
« Последна редакция: юни 01, 2010, 19:35:31 от guf4e » Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 01, 2010, 21:08:13 »

Freya, мисля че едно от момичетата си беше поръчачло такива от Пиротска 10:)
Активен
Paveliza
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юни 01, 2010, 21:40:34 »

silvana_paunova, благодаря за инфото, ще проуча какво е положението  goody
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines