Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 10:24:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177572 пъти)
 
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #195 -: март 24, 2010, 10:21:02 »

divanetata, шапка му свалям на този сръчен мъж. Съжалявам, че се повтарям с похвалите, но като чух, че мъж ги е правил тези красоти, направо ме срази! БРАВО! Браво и на теб за оригиналната идея за дизайн! 
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #196 -: март 24, 2010, 12:56:10 »

Divanetata, страхотни покани! А тази част къдравата с какво я изрязахте? Със специална ножица ли? На мен много ми се иска да си направя с такова изрязване тейбъл картичките, но намерих само ножица, която реже на триъгълничета.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: март 24, 2010, 13:08:01 »

Има ножици с различни кривини. Погледни в Слънчогледи. Там видях около 10-на различни вида и понеже ми се искаше да взема всичките, не си купих нито един  sarcastic И такъва като поканите на Divanetata има.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 24, 2010, 13:12:47 »

Аз си намерих такива ножици в магазинче за левче на спирката на трамвай 22, 20 на ул. Пиротска в София. Едната е същата като на divanetata.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: март 24, 2010, 13:58:59 »

Аз пък не знаеш за това, че има разнообразни краища на ножици.  blush
С какви формички има?  Girl_hide
divanetata, поканите са сладурски!  good
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #200 -: март 24, 2010, 15:34:14 »

Момичета, скоро видях една страшно оригинална покана. Формат А4, но сгънат на 4. Когато го отвориш изглежда като статия от вестник.  Имаше снимка, и статията започваше шегаджийско. Нещо от сорта, че младоженците еди кои си решили да се оженят и направят тайна сватба, но ги хванали като искали да избягат и т.н.т И на края вече, тъй като не могли да се покрият и да не почерпят канят еди кои си...... Много забавно ми се стори, зависи и от гостите. Младите биха се забавлявали според мен. Вие имате ли някаква друга такава шантава идея blum
« Последна редакция: март 24, 2010, 16:39:43 от elica_arteks » Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #201 -: март 24, 2010, 16:43:57 »

Мерси много за информацията за ножиците, много ме зарадвахте smile Аз пък ако ви кажа какво търсене му ударих докато намеря тази на триъгълничетата - взехме я от една съседка на бабата на милото и е страшно стара ножица, страшно много време я издирвахме. Изобщо не ми е минало през ума да питам в някоя книжарница...
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: март 24, 2010, 17:04:33 »

Iwka, както казаха вече момичетата такава и няколко други модела ножици има в книжарници Слънчоглед. Ако не се лъжа струваше някъде от порядъка на 5-6 лв.  Wink
Благодяра ви, момичета за хубавите отзиви за поканите ни. Пожелавам на всяка от вас да намери/сътвори мечтаната покана  give_rose
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #203 -: март 25, 2010, 13:38:05 »

За съжеление май няма да мога, защото я видяхме в едни познати, който са доста далечни познати и не ми е удобно да им я искам, но ще опитам, ако има подходящ момент. Аз затова ви питам, ако някой има нещо подобно, защото текстът беше толкова дълъг, че не можах да го запомня, pardon а беше много ефектен и забавен. danceg
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #204 -: март 25, 2010, 13:58:04 »

Ето какво намерих по въпроса за покана тип вестник!

http://www.icingdesigns.com/ceremony_invitations.htm

This couple fell in love working together on their college newspaper. This newspaper invitation tells their story, includeing a sports section for the wedding party, an opinion page with blurbs from friends and family, a travel section for the honeymoon destination and more. The Obituary section was a big hit, lamenting the death of the groom's status as a bachelor

Тази двойка се влюбили докато работели заедно във вестника на техния колеж. Тези покани тип вестник разказват тяхната история. Спортна секция- отразява подробностите около самото сватбено тържество. Колонка с мнения на читателите- кратки бележки от техни приятели и роднини. Колонка за пътешествия- подробности около сватбеното им пътешествие. Голям хит е отделът за некролози, където е публикувана смъртта на "статуса ерген" за младоженеца ( Това последното на мен не ми допада като идея).


* newspaper1.jpg (41.47 KB, 288x432 - видяно 2938 пъти.)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: март 25, 2010, 14:53:18 »

luci, от сайта, който си показал много ми допадат криминалното досие, както и тази с белезниците  sarcastic
« Последна редакция: март 25, 2010, 14:58:00 от lionelsa » Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #206 -: март 25, 2010, 16:03:08 »

luci, това с весника е супер, даже тази идея е по-добра. Но не мога да го прочета sad :'(много замазани са буквите, и в сайта пак не мога да го разчета. Ти как го прочете, нещо май не правя като хората. GROAN
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #207 -: март 25, 2010, 16:15:40 »

elica_arteks, и аз не мога да го прочета. Тази информация беше публикувана отстрани до снимката. Моят съвет е ако ти или някой друг си изберете този вариант нахвърлете някакъв общ вариант на текст и го публикувайте в следната тема : "Текст за поканите и печатане на поканите - 3 част" и там ние ще помогнем за изглаждането и дооформянето на текста.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: март 28, 2010, 21:21:42 »

Момичета, да се похваля.Най-после си направих поканите  yahoo Качвам в галерията двата ни вида покани.Понеже с половинката не се договорихме какви да направя, за гостите от неговата страна купихме готови.
« Последна редакция: март 28, 2010, 21:30:39 от Dallila » Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #209 -: март 28, 2010, 23:48:29 »

elica_arteks  аз съм правила такава покана но няма  снимка но мога да ти нахвърля текстовете във отделните статии

заглавието беше П Р А З Н И К
/празничен сватбарски тираж /                              бр.1 /уникален /
                                                                           дата : на сватбата
 СЪБИТИЕТО  НА ГОДИНАТА и ваша снимка
Предстой едно от най важните за текущата година събития  а именно сватбеното тържество на ..............................
С грандиозно тържество ще се отбележи този светъл празник .
На.........................от .........
в компанията на мили родители , роднини и приятели  на ............. и ..........
ще се отбележи този паметен  ден с много  тостове,хора и ръченици.
Мястото  е ресторант ........................................   

другата статия 
П О Л Е З Н И    С Ъ В Е Т И
*не пропускайте тоста и наздравица- до дъно !
*На хората  тропайте и друсайте с всички сили !
*...................................................
........................................../ от този род каквото си измислиш /

другата статия 
М Л А Д О Ж Е Н Ц И Т Е  ТЪРЖЕСТВЕНО СЕ ЗАДЪЛЖАВАТ
1.Да бъдат живи и здрави
2.Да се обичат вечно
3.Късмета винаги да ги спохожда
4.Да празнуват само с истенски приятели
5.Да бъде пълна софрата им с тънки мезета и скъп алкохол
6.Веселбата да продължи три дни и три нощи
7. При спазване на т.4,5 и 6 гарантира ни са  приятелите  и роднините за следващите празници на младото семейство !


ЗА ПОДАРЪЦИ НЕ МИСЛЕТЕ,ПОЖЕЛАНИЕ КЪМ МЛАДОЖЕНЦИТЕ ОТПРАТЕТЕ!ЯЖТЕ ПИЙТЕ ДО ЗОРИ - ВСЕКИ ДА СЕ ВЕСЕЛИ !
Под надписа  може да се сложи картата на местноста където се намира заведението в което ще бъде тържеството

« Последна редакция: март 28, 2010, 23:57:06 от Abii » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines