Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 10:28:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177582 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 22, 2010, 12:52:05 »

sn0wflake на мен поканите ми харесват, но не ми се връзва панделката със стила и цвета на поканите и шрифта
Активен
PlamiD
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 22, 2010, 13:30:23 »

sn0wflake, идеята ти за поканата не е лоша, но и на мен ми е малко мрачно, а панделката не ми се връзва - ако е и тя сребриста или нещо по-нежно като цвят...може би ще е по-добре smile

divanetata, благодаря  give_rose
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 22, 2010, 19:54:58 »

Момичета здравейте, дали може малко помощ , че вече много се чудя,а  време да избера поканите   huhhuh.gif
Първо да благодаря на момичето , което ги направи и ми изтърпя капризите  blush
поканите, по скоро файловете за печат може да видите в галерията
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 22, 2010, 21:36:10 »

Още не мога да отделя време за другия дизайн, който ми се върти в главата...Работата е там, че темата на сватбата е "Ренесанс" и не мога да не се придържам към стила.Темата е бяло и бордо и затова и панделката е такава.Обаче има и нещо друго - какво ще кажете за съчетание между бордо и червено?Взех и червени панделки и си пасват много хубаво - някак си нацелих подходящите нюанси и "заспаха" направо lol)
Червеното го взех, защото обувките ми са с огромни червени сърца, а и бижутата са с червено smile
В крайна сметка ще пробвам веритикални покани - т.е. А4 на две :)Много сладки стават и няма да наблягам на любимите Херувимчета Wink
Съвсем скоро ще кача да видите и да коментирате smile
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #184 -: март 22, 2010, 22:20:38 »

Здравейте,
Някой да има идея къде правят такъв тип покани и какви са горе долу цените... Благодаря предварително  thank you


* papyros medium.jpg (7.17 KB, 212x212 - видяно 3101 пъти.)
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 22, 2010, 22:22:55 »

Adence87 Ако искаш сама да си ги направиш, можеш да намериш всичко, което ти трябва като материали в магазин Слънчоглед.Не зная от къде си, но имат и онлайн магазин smile
От друга страна - едва ли биха те върнали, ако отидеш в някой булченски магазин smile
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 22, 2010, 22:24:20 »

Аз съм за първия вариант или за последния, но ако не са така размазани орхидеите. А на първия къде се пада текста?
На първата покана е в средата
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #187 -: март 22, 2010, 22:28:34 »

Ммм... от няколко дни се опитвам да вляза в сайта на Слънчоглед, но не мога...а аз съм от Бургас... Евентуално ако не стане он лайн ще се ходи до Варна, защото в Бургас  за този тип покани искат между 4 и 5 лв, а това ми се струва много... girl_impossible
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 22, 2010, 22:40:16 »

На първата покана е в средата
Adence87  цените на подобни покати варират от 2 до 3 лв.Погледни в www.violet-bg.com,
но и сама можеш да направиш подобни покани good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 23, 2010, 08:28:08 »

кате, всички покани са хубави, на мен най- много ми допада втората, по стилизирана е,а същевременно се виждат и добре орхидеите,  първата е леко като брошура, третата е хубава, но цветята са прекалено  минимизирани , последната също ми харесва, но ако беше на две страници.
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #190 -: март 23, 2010, 15:52:32 »

На мен най ми хареса първата покана, въпреки че всичките са много хубави с повечко цветя ми е по празнично tease
А вижте на каква свещ-покана покана попаднах аз
  pardon
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 23, 2010, 17:04:17 »

Момичета много ви блаодаря , спряхме се на първия вариант и докраяна седмицата ще имам и готова за да покажа  danceg
Активен
anelina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #192 -: март 23, 2010, 23:24:36 »

Момичета, препоръчайте фирма в София за изработка на покани по проект
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #193 -: март 24, 2010, 09:56:04 »

divanetata-честито и от мен, много хубави покани good Аз явно съм пропуснала, но ти сама ли ги прави, или агенция? Искаше ми се да има снимка и отвътре, любопитна съм за шрифта и цвета му. Питам, защото нашият шрифт ще бъде "златен" (дано се получи добре pardon-утре ще стане ясно).
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 24, 2010, 10:16:47 »

Много ви благодаря, момичета  give_rose Да, сами си ги правихме. Ако трябва да съм точна, аз бях основно мозака, а милото беше ръчичките. Аз помагах доста за направата им, но тъй като не съм от най - сръчните, по - прецизните неща милото ги прави  blum Много ми е добричък  girl_wink А самата идея за визията на поканата беше основно моя  danceg
Относно текста шрифта, снощи се опитахме да го снимаме, но не се виждаше добре на снимката, защото е доста дълъг и нищо не се чете, поради което не го качихме. Шрифтът е от руския сайт, който е в темата за печатане на поканите. Иначе си ги печатахме вкъщи, т.е. с черни букви.
Вчера като дадох покана на една много близка моя приятелка, страшно и хареса не само оформлението, но и текстът, а също и шрифтът, който сме избрали (надявам се да е била честна де  lol
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines