Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 06:23:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177438 пъти)
 
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #120 -: февруари 23, 2010, 01:08:56 »

 Bravo  tweety много хубав и полезен сайт.

Айде и от мен сайтчета (извадени от всички брошури от сватбеното изложение в Лондон)

www.cardlab.co.uk
www.cardsbysamantha.co.uk
www.wedding-stationery.com
www.handyhippo.co.uk
www.weddingstationery.tv
www.silver-tulip.co.uk
www.newboldodes.com
www.pdacardandcraft.co.uk
www.littlecherubdesign.co.uk
www.christopherfoss-stationery.co.uk
www.abcraft-online.co.uk

Като разгледам и списанията, може да допълня списъка. Надявам се съм полезна за някой  smile
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 24, 2010, 13:54:13 »

Ето ги и нашите  Yes


* sedef.jpg (35.44 KB, 339x342 - видяно 3100 пъти.)
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #122 -: февруари 24, 2010, 14:06:10 »

bibilqna   ти си като инциклопедия  постоянно вадиш и показваш по нещо невероятно !Супер си ! give_rose

anelcka80 поканите ти са много красиви не съм попадала до сега на такива много ми харесаха !Предполагам че посредата в прозорчето ще си напишете инициалите!
« Последна редакция: февруари 24, 2010, 14:07:44 от Abii » Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 24, 2010, 14:16:47 »

Abii да там ще са инициалите ни. Поканите, то много не се вижда на снимката, са сатенирани.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 26, 2010, 11:19:19 »

Аз сега се замислих.... huhhuh.gif Как да изпратя поканите, така че хем да пристигнат, хем пък да не се оскъпят твърде много? Последното изключва възможността да ползвам куриер.
Дали препоръчано е достатъчно надеждно (страх ме е да не ги затрият...)? Който има опит, нека даде мнение, плийз give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 26, 2010, 11:53:26 »

: velvet  до къде ще пращаш поканите, до Бг или чужбина?
препоръчано като цяло си е сигурно, проблемът е че ако няма никой в къщи се оставя една бележка и после човека трябва да иде до пощата и да го получи, често тези бележки се губят и като стои 20 дена в пощата се губи.
за чужбина с Булпост е най-евтино и сравнително сигурно.
а защо да е скъпо с куриер?
 има вариант и До поискване да ги пратиш, ако х ората живеят в блокове примерно и така те пак ще идат до пощата, но ще знаят, че има писмо за тях
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 26, 2010, 11:55:32 »

Винаги има шанс да се загубят. Препоръчаното обаче се получава срещу подписа на получателя, което гарантира личното получаване на поканата, а не че ще пристигне на адреса. Взема се от пощата, което може да е проблем за получателя.

Според мен е добре да ги пуснеш с нормална поща. Сега не е натоварено и съм сигурна, че ще пристигнат.
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #127 -: февруари 26, 2010, 12:15:50 »

Според мен е добре да ги пуснеш с нормална поща. Сега не е натоварено и съм сигурна, че ще пристигнат.
Аз също мисля да пусна поканите с нормална поща, по голяма вероятност има да се загубят тези за чужбина. (Брат ми и приятелката му живеят в Америка и до там не знам дали изобщо ще стигне поканата, но те така или иначе вече са си купили билети, връщане на зад няма, дори и да не получат покана  DANCE) На приятелите ни с които ще се видим преди събитието ще ги дам лично  good
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 26, 2010, 12:27:34 »

Аз моите ги изпратих миналата седмица препоръчани и пристигнаха успешно good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 26, 2010, 12:42:11 »

Ами има и за чужбина, и за страната.
Скоро пращах картички в чужбина и нито една не се загуби.
А за България може би ще ги пусна до работното място на хората, с обратна разписка.. huhhuh.gif. Те не са много, даже две от поканите за две от двойките са за едно и също работно място.

Лъвче, рано ми е да ги пращам. Решила съм в края на март да започна и то с тези на колегите чужденци. Скоро мисля да пусна само тази за Англия.

Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 26, 2010, 13:42:48 »

Аз също мисля да пусна поканите с нормална поща, по голяма вероятност има да се загубят тези за чужбина.

От опит мога да кажа, че е по-вероятно да се загубят тези за България, а не тези за чужбина. Пощенските услуги в Европа нямат нищо общо с мизерните Български пощи, на които сме свикнали.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 26, 2010, 14:42:07 »

В Европа стигат за седмица, но за САЩ им трябва месец да преплуват океана =]Няколко пъти вече пращам и par avion  и без него, ама все толкова се бави.
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #132 -: февруари 26, 2010, 17:27:03 »

Velvet, пускай ги препоръчано! За БГ препоръката е 1лв., за Европа 3 лв. Основните мизерии между другото стават със софийските пощи, в по-малките градове досега  не съм имала проблеми, аз пращам много често мостри и до Европа пристигат по бързо отколкото от София за София например  NO Гаранцията ти е, че имаш бележка, с която "можеш" да проследиш пратката си ако не се получи (което реално не е така, но това е друга тема).
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 26, 2010, 17:30:16 »

Не сте ли мислили да пратите поканата по e-mail в някакъв електронен вариант, а хартиената да дадете като дойдат гостите за сватбата. Така ще се спестят притесненията с пощите.
Активен
iveto89
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #134 -: февруари 26, 2010, 22:25:10 »

Привет бъдещи булки. Отдавна чета коментарите по различните теми, но не разбрах едно нещо и се надявам да ми помогнете : blush Въпросът ми е от къде мога да си намеря хартия паус за поканите, но не обикновената (изчистената) а с някаква шарка, било то цветенце или птички или нещо подобно. Благодаря ви предварително.  smile
« Последна редакция: февруари 26, 2010, 22:35:15 от iveto89 » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines