Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:22:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177347 пъти)
 
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 26, 2010, 10:58:25 »

Zori83 Страхотни покани  Bravo  и нашите покани искам да са във формата на папирус и дано да услеем да получим добър краен резултат.
Има ги тук http://svatbi.bg/index.php?option=com_content&view=article&id=51:wi023&catid=6:2008-09-03-13-09-44&Itemid=5


* WI123_thumb.jpg (16.45 KB, 170x136 - видяно 6011 пъти.)
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #46 -: януари 26, 2010, 11:19:59 »

Здравейте момичета, аз съм нова във форума и направо незнам от къде да започна с подготовката за сватбата, свят ми се завива колко много нещица трябват за една сватба  Wink
Много ми хареса идеята да си направиш сам поканите, но и аз май няма да имам това търпение  blush
Zori83, savka поканите са просто невероятни и много оригинални  good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 26, 2010, 13:02:51 »

Зори, много добре си се справила! good

Пепче, всеки си преценя сам и търпението, и времето. Така че, ако си заета или нещо друго, "не си вади душата". Аз също съвсееем в началото на подготовката бях супер ентусиазирана сама да си правя по-дребните неща, но като видях, че дори късметчетата не мога да си донаправя и реших да постъпя разумно и да се доверя на другиго. Имах доброто желание, нямах възможността huhhuh.gif

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 26, 2010, 13:18:28 »

Zori, много са хубави поканите, браво за търпението и сръчността - хич не са малко  Bravo

Савка, вие сами ли ще ги правите или ще поръчвате готови?

Пепче, добре дошла! Не се тревожи, всичко ще го наредите по подготовката  give_rose
За поканите - зависи много на какъв модел ще се спрете. Има много покани, които хем са лесни, хем са ефектни и можеш и сама да ги направиш бързо. Ако обаче прецените, че няма да имате достатъчно време/търпение - няма нищо лошо и да ги поръчате  good
Велвет е права - в началото човек е ентусиазиран да си направи много неща сам, но не винаги стига времето. И аз бях така - все пак ми стигна времето да направя поканите, кошничката, късметите и бутониери 20-тина (за които ми помогнаха много), но примерно подаръците за гостите - не успяхме и оставих агентката да се погрижи за опаковането им и слагането на картички там  pardon
« Последна редакция: януари 26, 2010, 13:21:29 от bubka » Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 27, 2010, 10:10:20 »

Бубка   много бих искала да си ги направя - но нито знам от къде да си купя материали нито как и от тук желанието ми се изчерпва sad и най-вероятно ще си ги поръчам 
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 27, 2010, 12:09:50 »

savka ,ако наистина искаш да си ги направиш ти,и имаш време,не се отказвай.Пообиколи книжарниците,офис1,и ще намериш хубав картон.Избирате си текста и пичатите-аз си ги печатих на домашният принтер,но всяка рекламна агенция може да свърши това.В щивашките магазини има всякакви панделки-навиваш напечатеният картон на папирусче и връзваш  с  панделката;)
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 28, 2010, 13:26:33 »

Момичета, пускам няколко сайта, от които можете да черпите идеи. Може пък някой да има възможност и да поръча smile.

http://www.invitationconsultants.com/
http://www.invitationsbydawn.com/
http://www.myjeanm.com/
http://www.rexcraft.com/

Добре, че всичко сме си имали в Бг.., толкова ме е яд...
Свалила съм си няколко модела, ще търся сега някой да ми направи нещо подобно поне.  smile
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 28, 2010, 13:49:07 »

Rainwoman   и аз като си търсех покани все си харесвах от чужди сайтове и се ядосвах, че при нас не предлагат такива модели, но... Ти на кои моделчета си се спряла?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #53 -: януари 28, 2010, 13:58:29 »

 Rainwoman, благодаря ти за хубавите линкчета  give_rose Не знам колко като брой покани ще правиш, ала ако са 50 поне, нищо не пречи да се провери в рекламна агенция. Повтарям се  blush Там могат да ти направят и тейбълките, и менютата. Всичко да е с еднаква идея и стил  smile
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #54 -: януари 28, 2010, 13:58:43 »



Eто и от мен две моделчета, които ми харесаха на пръв поглед  smile
Благадаря на Kuki за линкчетата които ми прати  give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 28, 2010, 14:26:55 »

pepche , от къде са поканите, които си показала?
Поканите са на Такрида !  good
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 28, 2010, 14:28:25 »

Момичета аз моите покани планирах сама да си ги правя, но после отидох в една агенция да си взема някои материали и там идеята тотално ми се преобърна като видях една папка, която бяха правили с преге и се влюбих в нея. С тяхна помощ измислихме новия дизайн и ми ги изработиха супер качествено. Аз само трябваше да им вържа по една панделка. Мисля, че са повече от това, за което бях мечтала. Ако сте си харесали неще в чужд сайт - давайте - просто намерете койд а ви го изработи - няма нужда да с еотказвате  good
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #57 -: януари 28, 2010, 14:29:19 »

Да, на Такрида са  good  ето линкче http://www.takrida.com/wedding_invitation/invitation_1.htm
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #58 -: януари 28, 2010, 14:37:42 »

svetla_ety, ще споделиш ли къде са ти правили поканите  smile
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 28, 2010, 15:15:29 »

Zori83, качих някои неща в галерията. Последно цветовете на сватбата май ще са тъмно лилаво и бледо розово, затова и поканите ще са шаренки smile.
michelle, благодаря, че пак ме подсещаш smile, явно така ще стане smile.
svetla_ety, чакам и аз инфо за поканите smile!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines