Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:34:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177365 пъти)
 
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 15, 2010, 12:49:21 »

Момичета, моля ви споделете, ако при обикалянето ви сте мернали някъде по-нестандартни и хумористични покани. Искам нещо по-забавно с някаква картинка или разгъвка, което да прилича на картичка и да си остане хубав спомен. За съжаление си харесах такива само във френските сайтове, но не знам дали ще се реша да поръчвам от там.
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 15, 2010, 13:38:57 »

Тук видя ли? smile
http://svatbenipokani.hit.bg/
(от модел 31503 нататък)
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 15, 2010, 13:42:48 »

Погледах това са единствените, които съм набелязала, но ми се искаше нещо малко по-цветничко.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #33 -: януари 15, 2010, 13:57:13 »

Погледах това са единствените, които съм набелязала, но ми се искаше нещо малко по-цветничко.

 AlexiS, имам предложение за теб  smile Ако не намериш мечтаните покани, обърни се към хора, които могат да ти ги направят. Като тези тук:

 http://www.amitystudio.com/work.php?cat=4

 Освен всичко друго, измислят и покани с оригинален и индивидуален дизайн  smile Аз бих избрала подобен вариант, но ние ще даваме само към 20-тина покани (всички идващи с малки изключения са по двойки) и няма да си струва начинанието за такава малка бройка  pardon
 Вариант втори- понеже беше харесала рисувани покани, обърни се към художник карикатурист, който да ти направи сладка, закачлива картинка. После отиваш в печатница и поканите са готови  Wink
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 15, 2010, 14:14:46 »

Michelle благодаря за идеята. И аз съм си мислила за вариант да се поръчат в някоя печатна фирма, но някак си не знам дали ще ми се занимава чак в такива детайли иначе сигурно ще излезне най-евтино и хубаво. По принцип бях решила да не обръщам голямо внимание на поканите. Пък и те ще са доста малко на брой сигурно 30. Повечето хора изобщо не си ги пазят, а и аз лично изобщо не харесвам типичните сватбени покани с панделки и цветя. За това ми дойде идеята, ако от някъде изнамеря нещо по-интересно като картичка закачка. Дори съм склонна да дам и повече пари, ако много ми хареса. И понеже едва ли ще има бюджет за подаръчета за гостите такъв тип покана може да има и такава цел.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #35 -: януари 15, 2010, 16:41:27 »

Нашите покани са разпечатани точно в рекламна агенция/печатница. Избрахме си много хубава хартия, а дизайнът беше наш. Така със сигурност ще ти излезе по-евтино, а и ще избегнеш купуването на типичните сватбени покани  good
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 22, 2010, 14:31:24 »

Исках да ви се похваля, че тази вечер запретваме ръкави с 2 от шаферките и започваме да майсторим поканите, тейбъл картичките и късметите  yahoo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 22, 2010, 21:40:29 »

Задачата "Покани" е изпълнена успешно :yes:Качила съм снимки в галерията. Някои са излезли с по-различен от реалния цвят, заради осветлението.
Силвето от Violet е работила с много желание и старание, личи си. Благодаря ти, мила give_rose
Активен
rozalina
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #38 -: януари 23, 2010, 12:21:12 »

Момичета, голяма част от вас споделят,че са ползвали услугите на "Велвет" и са много доволни!Може ли някой горе-долу да ме ориентира в цените!:)В сайта им пише, че цената се определя от доста фактори, но поне ориентировъчно да знам,защото ние сме заложили в бюджета за сватбата поканата да струва до около 2лв.Мерси предварително!;)))
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 23, 2010, 18:51:52 »

Rozalina, имаш предвид Виолет, а не Велвет предполагам Wink Като нейна клиентка, мога само да те посъветвам да се свържеш с нея чрез сайта и (или тук на лични) и да се разберете какво, кога и колко броя искаш. Цената зависи от това, както и от материали и други неща. Но си се насочила към подходящия човек според мен good
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 25, 2010, 19:15:17 »

Днес привърших с направата на всички покани yahoo yahoo yahoo
Доста се поизпотих докато направя 80 бр., но поне съм доволна от резултата и се получи по начина, по който си ги представях danceg
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 25, 2010, 19:27:07 »

Благодаря ти мила give_rose
Аз ги правих, но само се чудя дали етикетчето на кутията да го вързвам с тази панделка или със златна?
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #42 -: януари 25, 2010, 19:45:00 »

Zori83 много красиви и нестандарни покани,  give_rose  Bravo за оригиналната идея
А да попитам - кутийтите към тях пак сама ли си ги прави и ако да - как?
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 25, 2010, 20:06:13 »

bibilqna благодаря ти.
Кутиите не са мое дело, а си ги поръчах в една агенция, т.к. не ми се занимаваше и тях да правя, а те определено изискват повече време и е голяма играчка.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #44 -: януари 25, 2010, 22:28:49 »

Предположих, че е така, но все пак тука има толкова чевръсти пръстчета идващи от мозъчетата на бъдещите булки.  god god god  Евала за което на всички  Bravo  give_rose
А иначе и бройката не е малка Zori83 ... 80, това си е цяло мъчение според мен
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines