Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 22:20:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177334 пъти)
 
kami_85
Регистриран

Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 12, 2010, 18:27:46 »

здравейте и от мен. и ние най-сетне избрахме модел за покани, но незнам кой от двата цвята да избера, а моето мило иска аз да избера. но тъй като не съм избрала и цветовете на сватбата по принцип малко се колебая. кажете според вас коя от двете да избера smilesmilesmile



Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 12, 2010, 18:49:47 »

kami_85, а каква ще е темата на сватбата ви? Съобрази цвета на поканите с нея.

На мен повече ми допада червената  danceg
Активен
kami_85
Регистриран

Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 12, 2010, 19:00:46 »

за темата още се чудя, тъй като бях решила да е бяло и червено, но харесах една рокля с лилаво коланче и розички, която е много сладурска и това малко ме разколеба.
поне за поканите ми казаха че за 5 дни ги изработват, така че имам доста време за чудене smile

благодаря за отговора smile
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 12, 2010, 21:25:42 »

Аз така като ги гледам са еднакви, остава да решиш какъв щв е цветът на сватбата и от там вече този модел предполагам ще могат да ви го изработят в желания от вас цвят.
И още нещо... ако обичаш червения цвят, моля те не се оставяй едно коланче да промени идеите ти.Щом толкова ти харесва роклята, убедена съм, че коланчето може да бъде ушито с цвят какъвто вие решите (в повечето случаи както булката реши).Успех миличка good
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 12, 2010, 23:38:08 »

Ееееее, момичета, най-накрая да ми хареса нещо  yahoo! Много ви благодаря! Магазинът в Младост даже ми е под носа, да му мисля как ще завлача възлюбения до Хиподрума smile!
kami_85 , и аз още нямам рокля, следователно окончателен цвят на украсата, но съм решила поканите да са в екрю, меко злато или нещо подобно... Ако се притесняваш, че цветовете ще се бият, ако не съвпаднат, защо не избереш някой по-неутрален за поканите? И двата са хубави сами по себе си, трябва да прецениш с какво и как ще ги съчетаваш после. Разбира се, ако не ти се издребнява дотам, не си усложнявай живота и избери това, което ти харесва повече smile!
Активен
kami_85
Регистриран

Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 13, 2010, 14:31:30 »

здравейте момичета, много съм щастлива. днес звънях за поканите и ми казаха че могат да я изработят в какъвто цвят искам. така че първо ще избера риклята и самата тема, пък ако червеното не пасне ще го сменя.  danceg danceg danceg

много ви благодаря на всички  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 14, 2010, 13:12:38 »

Здравейте, момичета.
Аз продължавам с моите опити да си направя покана, която да ми хареса наистина и да ми се върже с идеята за червено-златен цвят на сватбата.Май вече трябва да се спра, защото накрая няма да мога да си харесам и ще си взема готова. biggrin
Качих си новия модел в галерията.Какво ще кажете?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #22 -: януари 14, 2010, 14:10:49 »

Dallila, тази третата е много сладка  Bravo Поне на мен тя най-много ми допада. Ако и вие си я харесвате, значи вече си имате покани  Wink
Ето в този сайт видях покани в стила, който предполагам ти допада :
http://www.inka-bg.com/catalog.php
 И все пак смятам, че можете спокойно да си бъдете с вашата-много е хубава  smile
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 14, 2010, 14:48:43 »

И аз от показаните съм за третата smile.
Ние вчера бяхме в Jue Box и си харесахме един модел. Може да я снимам и да ви я покажа. Задължително ще отидем и до Кардисимо, надявам се в събота  smile.
Ще меря рокли в края на месеца и предполагам, че поне за цвета ще се ориентирам. Така към средата на февруари може да имаме покани вече. Според мен няма смисъл да се бърза толкова, но ...., бивам притисната  blum.
Колко време преди сватбата мислите да раздавате поканите? Нашата дата е 15.05. и все си мисля, че януари, февруари е рано за покани smile. От друга страна с официална покана гостите ще се чувстват задължени да потвърдят присъствието си по-рано, което за всички ни е желателно. А тези, които искаме да знаят от по-рано, така или иначе каним първо устно.... Най-близките ни даже разбраха едва ли не в деня на капарирането на ресторанта  smile.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 14, 2010, 14:53:15 »

Dallila на мен ми харесва най-много първата (може би без розата ще е по-добре), но както виждаш всеки харесва различни, за това си избери тази, която ти харесва най-много на теб good
Rainwoman   нашите мислим да ги раздаваме два месеца преди датата.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 14, 2010, 15:26:41 »

Благодаря ви, момичета.Толкова варианта направих, че вече почнах да се бъркам. biggrin
В крайна сметка може да ползваме няколко за гостите от двете страни, родителите и тн. biggrin
Активен
krasi_dimitrova
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 14, 2010, 18:42:11 »

Здравейте,
от две седмици чета темата защото се чудя какво да правя с поканите. До като четох се вдъхнових аз сама да си ги направя и мисля, че се полу доста добре (поне хората около мен много ги харесаха. Ще се пробвам да ги кача и бих искала да ви помоля да си кажете мнението.

Благодаря,
Краси
Активен
krasi_dimitrova
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 14, 2010, 18:44:04 »

това е поканата!!! danceg Bravo


* Picture 106.jpg (17.54 KB, 448x336 - видяно 344 пъти.)
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 15, 2010, 11:19:43 »

Супер, на мен много ми харесва smile!
Може би само панделката горе ми идва в повече или поне не на място. На тъничкото, с което си привързала поканата по-надолу, има етикетчета с имената ви ли? Пак да кажа, че много ми харесва поканата!!! smile
Сега пак като я гледам...и с панделката ми харесва smile!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 15, 2010, 11:57:07 »

Според мен на мястото на панделката можеш да сложиш 1 цветче или пък панделката да я няма а едно цветче да сложиш горе в ляво направо върху вертикалната панделка... но и така става good
Предполагам тепърва ще развихряш идеи smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines