Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 02:18:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177382 пъти)
 
nilrem
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #90 -: януари 29, 2010, 17:32:56 »

bubi,А можеш ли да споделиш колко ти излезе всичко долу горе като сума и какви материали си използвала.Знам,че цената се определя от материалите но ориентировъчно
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 31, 2010, 20:21:49 »

lionelsa, под допълнителните неща в края имам предвид тези "пръчки" , около които е обвит папируса(като на снимката). smile
Abii, много благодаря за идеята.Не държа точно на този вид "пръчки", просто не знаех какво да сложа.Определено ще пробвам, пък да видим какво ще стане.Мислех си за сламки и за дървени шишове за скара. biggrin


* Indian_Wedding_Scroll_Invitation_Cards.jpg (19.25 KB, 162x187 - видяно 3371 пъти.)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 01, 2010, 09:57:59 »

lionelsa, под допълнителните неща в края имам предвид тези "пръчки" , около които е обвит папируса(като на снимката). smile

Усетих се, ама много късно  blush

Варианти според мен има много. В магазините за левче, за цветя и за украси има много добри предложения.  Ти искаш ли да се вижда "пръчката" или просто да придържа папируса? Защото, ако няма да се виждат - сламките ми се струват най-практични.
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #93 -: февруари 01, 2010, 10:59:18 »

Според мен сламките не са добро решение, защото се смачкват лесно, съответно и хартията навита около тях ще се смачка. Това с кабелите звучи интересно  smile , но не са ли твърде пластични си мисля? Наистина ако ти попадне нещо дървено или пък нещо пластмасово (някаква по-твърда тръбичка) ще можеш да постигнеш свитъците, които си показала  good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 01, 2010, 11:18:29 »

.... Наистина ако ти попадне нещо дървено или пък нещо пластмасово (някаква по-твърда тръбичка) .......

Продават такива "пръчки" от твърда пластмаса в различни цветове. Друго, за което се сещам са пълнителите за силикон. Те са и с различна дебелина.
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #95 -: февруари 01, 2010, 11:21:40 »

 Пръчките, за които казваш предполагам ще могат да се боядисат/ напръскат с боя и ще може даже да имитират дърво  good
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 01, 2010, 11:33:10 »

Аз като един неусведомен човек по въпроса с пръчките да питам.Къде се продават такива твърди пръчки в различни цветове? biggrin
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 01, 2010, 12:35:15 »

Violet , предполагам още, че и с фолио биха могли да се облепят или омотаят с какви ли не нишки pardon

Dallila, тези прозрачните пръчки с различни размери, за които говоря, са пълнители за силиконов пистолет. Предполагам, че ще ги има в магазини като Практикер, Бриколаж, в книжарниците......

А цветни пръчичи видах в един магазин за джаджи(кошнички, изкуствени цветя, камъчета, сувенирчета и т.н.). По борсите за цветя не може да няма.
Активен
mar_my
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #98 -: февруари 02, 2010, 19:27:13 »

Dallila, може да пробваш да направиш поканите с бамбукови пръчки. Има ги  в различни размери. Ако ти харесва, може да включиш бамбука в дялостната декорация-символ е на щастие и благополучие в дома и семейството   Wink
« Последна редакция: февруари 02, 2010, 20:14:08 от mar_my » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #99 -: февруари 02, 2010, 20:20:11 »

 Момичета, днес си се ровех в сайта на Марта Стюарт и ето какво открих:
http://www.pingg.com/info/why_pingg
  Надявам се да е от полза за някого  Wink
 А за любителите на покани тип папирус е сайта по-долу. По принцип от него се поръчва, но може да послужи и за идеи  smile
 http://www.majesticinvites.com/wedding-scroll-invitations.htm
« Последна редакция: февруари 03, 2010, 07:38:39 от michelle » Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 03, 2010, 00:26:35 »

Какво разнообразие има във втория сайт. michelle благодаря за сайта.
Първия линк не ми го отваря нещо  scratch one-s head
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #101 -: февруари 03, 2010, 14:17:08 »

Във втория сайт свитъците са наистина много "кралски" и луксозни. Можем да ползваме някои идейки!
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #102 -: февруари 03, 2010, 16:11:16 »

michelle направо си открила "златна мина" с тези сайтчета, има голям избор, а и цветове каквито искаш  Bravo
Dallila успех с намирането на най-подходящите и хубави пръчки  good

Аз тези дни съм без дете и започвам да обикалям и да се заемам по-сериозно с нещата, мисля да започна от поканите, ще съм благодарна ако ме посъветвате къде да разгледам   give_rose
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #103 -: февруари 04, 2010, 10:48:22 »

http://www.kristalcards.hit.bg/ много хубави покани  има и ценички
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #104 -: февруари 04, 2010, 11:08:55 »

Abii, прекрасни са, благодаря ти много  give_rose Даже открих моите покани, или поне се надявам да е така  blush Само не можах да се ориентирам къде могат да се намерят? Не видях координати  smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines