Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:26:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177354 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #60 -: януари 28, 2010, 15:31:03 »

Rainwoman, чудни са поканите  Bravo Със сигурност има място, където могат да ти ги направят  smile
 Малко  Offtopic Запази си цветовете и идеята за сватбата- толкова красиво съчетание от много време не бях виждала.
 Сега се сетих- от доста време ми се ще да те питам от къде са снимките на роклите? Стила им ми напомня много една, която аз съм харесала, манекенката е съвсем същата  blush Благодаря предварително  give_rose
Активен
Rainwoman
Ентусиаст
**
Публикации: 80



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 28, 2010, 16:01:18 »

michelle, проблемът при мен е, че често си меня мнението и предпочитанията относно цветове, стил и т.н......., но си мисля, че цветовата гама в общи линии  smile ще е тази. Трябва да се спрем на някой вариант и да потърсим място, където могат да ни напечатат всички хартиени подробности около сватбата  smile.

А роклите ги свалих от сайта на някакъв булчински магазин в Дортмунд, който свеки харесала, докато била там, но аз едва ли ще го посетя лично smile. Сега не го намирам да ти го пратя, но довечера ще потърся и вкъщи. Виждането ми за модела също се промени, но да видим..., още нищо не съм мерила. Спирам с Офф-а, че бой  girl_wink, ще ти пратя съобщение, ако намеря нещо  give_rose.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 28, 2010, 22:18:01 »

Момичета, имам нужда от помощ.Искам и моите покани да са тип папирус, но с допълнителни неща в края.Имате ли идея какво мога да ползвам.?
Нещо като това искам.


* Indian_Wedding_Scroll_Invitation_Cards.jpg (19.25 KB, 162x187 - видяно 3889 пъти.)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 28, 2010, 23:06:34 »

Какво разбираш под
....с допълнителни неща в края........
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #64 -: януари 28, 2010, 23:22:45 »

Dallila Най често се прави от канелени пръчици ,правила съм със силиконов маркуче продават го в магазините за ел ,кабели и части  незнам точно името му но е прозрачно и дебело колкото сламка продава се на метър и е около 0,60 ст вътре промуших златен шнур и  в двата края завършваше със пискюли ,но ако си се спряла точно на този вариант май трябва да се обърнеш към стругар  sad!
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 28, 2010, 23:54:05 »

Dallila много е красив този папирус, но не съм виждала такъв тип да се продава някъде. Ако не намериш помисли за алтернативен вариант, както Abii предложи, ще стане много оригинално  Hide2
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #66 -: януари 29, 2010, 11:18:14 »

Момичета имам проблем sad Не мога да намеря перлен картон за поканите. От Русе съм и обиколих всички места, за които се сетих, но нищо. Открих само nа едно място и то нямаха толкова бройки. Ако имате информация от къде мога да си поръчам през интернет, защото за момента не виждам друга алтернатива. 
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #67 -: януари 29, 2010, 11:37:52 »

Ела на разходка във Варна и ще те заведа в борса да си купиш  Wink дори на едро! Колко листа ти трябват освен да ти купя и да ти пратя ? :)Но трява да ми кажеш какъв размер и от кой тип перлен картон !
« Последна редакция: януари 29, 2010, 11:40:22 от Abii » Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #68 -: януари 29, 2010, 11:55:15 »

До Варна едва ли ще имам време и възможнст да дойда. Трябват ми около 40 листа ако са формат А4 със златист цвят или екрю не знам точно какви има  sad Имаш ли представа какви са цените на въпросната борса?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 29, 2010, 11:58:28 »

SunnyAngel, погледни в Офис1.
Аз си взех от там около 5-6лв бяха 10листа А4.
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #70 -: януари 29, 2010, 12:08:59 »

Точно в Office 1 ходих. Нямаха в наличност толкова бройки. Поръчаха, но нищо не пристигна.  cray
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 29, 2010, 13:06:57 »

Sunnyangel, аз също поръчвах перлен картон в цвят екрю от Office 1. Е, вярно, че в СтЗ, но няма значение. Та там ми казаха, че зависи и от кой клон на Офис 1 го поръчваш. Потърси някой по-голям и разработен, като централните обикновено. Моята доставка доста закъсня, но все пак си го получих.  good
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #72 -: януари 29, 2010, 13:47:24 »

SunnyAngel екрю перла размер 1 на 0.70 е около 2.80 - 3.00 лв
златен същия размер 4.00 лв
незнам какви покани ще правиш но имай предвед че златния картон като го прегъваш се получава бяла лента
« Последна редакция: януари 29, 2010, 14:10:55 от Abii » Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #73 -: януари 29, 2010, 14:22:38 »

Момичета, много Ви благодаря за информацията. Току що си намерихме и закупихме подходящ картон от една фирма. Чист късмет си беше, че попаднах на нея. А цената на картона е повече от добра 2.50 за лист. От него ще излязат 9 картона с формат А4.  yahoo. Вече ми е с една идея по-спокойно и ще можем да започнем с изработката на поканите. smile
« Последна редакция: януари 29, 2010, 14:32:12 от SunnyAngel » Активен
nilrem
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #74 -: януари 29, 2010, 16:01:33 »

Здравейте мили момичета,нова съм във форума(от преди малко).От дълго време чета публикациите Ви,от тук от там крада идейки,понеже ми предстои сватба на лято.Относно поканите и аз мисля сама да си ги направя.Имам доста идеи,но съм се спряла на един вид и искам да споделя с Вас.Може и на Вас да ви хареса:)

http://www.svatbarite.com/gallery/?section_id=157
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines