Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 00:32:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 7 част  (Прочетена 177928 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #420 -: юли 21, 2010, 14:34:57 »

  Бих искала да ви попитам какъв е разумния срок, в който може да се иска потвърждение за идване на сватбата? Ние преценихме, че 2 месеца е удачно, но явно на 10-тина човека това им е малко и още нямаме никакви отзиви(а след 10 дни изтича срока, в който можем да направим резервации за хотел и да дадем бройката на ресторанта). Не ми се говори, че и над 15 човека бяха на 100% сигурни до вчера и изведнъж без обяснение се отказаха... Ох, не знам  sad
 
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 21, 2010, 15:53:38 »

Мила, ние имахме същият проблем! Ние решихме въпроса като звъняхме на хората които не са отговорили. Никой не се сърди, особено като им кажеш, че това са изискванията на ресторанта.  smile Така че давайте смело напред ..... и всичко ще се нареди  good
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юли 21, 2010, 15:59:30 »

michelle, два месеца е много добър срок, малко по-предпазлив, например ако има замесено и пътуване до сватбата, а един месец е стандартният срок. На хората, които така и не отговориха им писахме имейли или им се обадихме и те си казаха ще идват или не. Дано не ви отпадат още гости!  sad
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #423 -: юли 21, 2010, 17:06:37 »

Винаги има промени в последния момент. Според мен, капарирай и плати с няколко места по- малко, винаги при окончателното подреждане на масите може да доплатиш. Няма да ти откажат от ресторанта.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #424 -: юли 21, 2010, 17:19:56 »

 Благодаря ви за мненията, момичета  give_rose
 Само едно да ви кажа-ако правите сватба с преобладаващи български гости, в никакъв случай не правете електронни покани и сайт! Въобще не е вярно, че младите хора се ориентират. На нашите покани най-отдолу беше посочен линк към сайта. Оказа се, че 90% от хората въобще не са стигнали до него, а самата покана се състои от 5 реда текст  shok Ако моето човече не държеше по професионални причини на този сайт, определено бих се насочила към стандартните покани. И като си помисля колко съм си играла по дизайна и текста и на двете  GROAN
  Няма вариант да посочим по-малко хора  smile Уговорката с ресторанта е за 50 човека, а засега са уж са потвърдили 35. Ако и от тях продължават да се отказват направо не знам... Самият ресторант е за 80-90 човека и ни направиха жест да ни приемат.
« Последна редакция: юли 21, 2010, 17:30:18 от michelle » Активен
dilqna86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юли 21, 2010, 18:33:06 »

Ето че дойде време и аз да се похваля с поканите си  yahoo
Сам самичка си г направих, докато бъдещото съпружеско тяло слушаше музика на лаптопа  beating , но той ще си получи заслуженото...... а и ако трябва да съм честна лееееко ме е страх да му позволя той да ги прави.  diablo
Ето ги и тях:
 
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 21, 2010, 19:11:27 »

 dilqna86, първата ми мисъл като ги видях беше: :Я, колко са сладурски. Все едно са правени за Барби"
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юли 21, 2010, 19:19:54 »

Момичета, знаете ли някъде в центъра на София да печатат покани на по-прилични цени?  help
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #428 -: юли 21, 2010, 22:11:27 »

браво dilqna86:)  те са тип като нашите, но са като за барби! Поздравления;)
Моите пък ги прави милото, докато аз бях на работа или пред компютъра .... хаха:)
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юли 21, 2010, 22:41:23 »

поздравления за поканите! независимо дали са за барби или кен, след като са собствено производство, са безценни smile

michelle, сайтът ви публичен ли е или само за поканените? питам, тъй като бих искала и аз да си направя, но имам дилема дали да е публичен. а, от друга страна това дали е публичен или достъпен след регистрация, може да е причина за ниската посещаемост ...
(може би трябва да отворя отделна тема за това?!?!)
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #430 -: юли 21, 2010, 22:47:30 »

 Trubadura, има  тема за сватбените сайтове. Там ще ти пиша, за да не стане проблем  Wink
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #431 -: юли 23, 2010, 23:53:40 »

Момичета, в началото на темата има линк за онлайн магазин за сватбени покани http://kupi.mechti.org/default/ Някой доверявал ли им се е? Евентуално за колко време печатат и доставят поканите?
Активен
lorka
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #432 -: юли 27, 2010, 21:58:19 »

 :)sapfira, Аз си поръчах от този сайт покана и казаха, че до една седмица ще ми ги изпратят. Чакам ги тази седмица. Ще пиша като ги получа. smile
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #433 -: юли 27, 2010, 23:05:21 »

lorka ще чакам да покажеш как изглеждат поканите, на мен ми се сториха доста интересни моделчета евентуално ще поръчаме папирусите но чакам последната дума на милото да каже. good
Активен
Ochun
Любопитен
*
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юли 29, 2010, 22:29:07 »

Страхотни покани показвате.
Нашата покана я направих електронна на PowerPoint с красив фон и ефекти. Всички гости имат електронни пощи, проверяват си ги редовно, получих потвърждението им почти веднага,  нямам оплаквания нито въпроси от тях, всичко е абсолютно разбираемо написано, така че останаха доволни  smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines