Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:15:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 15 част  (Прочетена 148134 пъти)
 
Neli_87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Щастлива майка на прекрасни деца!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 26, 2010, 22:05:44 »

При мен лелката днес дойде!Хубавото е,че мъжлето се закани за сериозна работа този месец,за да "сгащи" на тясно яйцеклетката! funnytooth
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 26, 2010, 22:08:10 »

Валка27 много се радвам за теб мила! Пожелавам ти лека бременост и здраво и хубаво бебче.

Такаааа...На мен ми закъснява 2 дни. Тъй като пия Фертилайд, който би трябвало да ми регулира цикъла има 2 варианта: или лекарството не действа или е добра новина. Стискайте палци за второто. Зная че в моя случай 2 дни са много малко закъснение, даже никакво не е, обаче тази моя надежда не ме напуска. Иначе имам симптоми да ми дойде, болят ме гърдите и коремчето, но за сега нищо. Стискайте ми палци, моляя. Ще изчакам още няколко дни и ако не ми дойде ще правя тест. А за протокола да кажа че мисля че този месец хванахме овулацията по всички възможни белези, така че има някакъв шанс... ако не, другия месец отивам на фолекулометрия...
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 27, 2010, 08:35:40 »

Капризче, стискам ти мноооого силно палци, да е добра новина!!!  good И дано и останалите момичета, които не чакат този месец да имат положителен резултат!  Good luck (и аз се присъединявам към вас  blush )
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 27, 2010, 09:05:52 »

Капризче-силно стискам палци. good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 27, 2010, 09:07:18 »

Благодаря момичета!  give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 27, 2010, 10:33:34 »

Капризче, хайде дано да има "+" резултат  give_rose
Аз вчера бях на док и почваме пак с Фемара, но този път с инсеминация. Др. седмца съм на преглед да видим на какъв хал ще я докараме.

Успех момичета  give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 27, 2010, 12:20:45 »

Капризче   good  good  good
Кога мислиш да правиш тест?
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 27, 2010, 12:26:34 »

Капризче   good  good  good
Кога мислиш да правиш тест?

Ами мисля да изчакам 10 дни закъснение и тогава. Че то при мен е малко оносително с моя цикъл.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 27, 2010, 12:30:31 »

Милоооо, Ели, имаш и нащите стиснати палци.. и не само ти, ами всички в тази темичка, хайде една по една - напускайте я . Този месец много положителни резултати! Целувки! give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 27, 2010, 12:52:06 »

Капризчеее  yahoo силно стискам палци ама аз на твое място до сега да съм направила един тест. На мен в деня когато трявбаше да ми дойде ми показа. Айде дано дано дано  god
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 27, 2010, 14:01:59 »

Благодаря ви за стиснатите палци милички! Обаче аз не бързам да правя тест или да се навивам че е станало. С моя смотан цикъл просто няма смисъл...после ще се разочаровам. За това ще си чакам. Ако не ми дойде 10 дни ще пробвам. А и при мен има много случаи в които ми прескача месец, така че може да е един от тези. Макар че не би трябвало, защото според мен си имах овулация, гърдите ме болят, макар и по-леко от обикновено, но пък не ме боли кръста, което не е нормално за мен, другото е че ме болят яйчниците от време на време. Абе ако си навия на пръста симптоми ще намеря, но дали ще са истински...Така че не го мисля, че си чакам 10 дни и така  tease
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: януари 27, 2010, 14:36:27 »

Каприз4е силно стиснати палци и от мен.Стига да сте се постарали  blush е станало.Няма къде да ходи blum
Моми4ета аз от утре отново запо4вам с тестовете за ОВУ да видим този месец дали и ще има.И най-важното дали мъжо ще е в кондиция и с желание blush blush blush
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 27, 2010, 14:46:40 »

Здравейте момичета. tease
Аз от няколко месеца бях напуснала клуба, но това не ми пречеше да ви чета и да се радвам на всеки положителен резултат на всяка от вас. Докато не съм забравила да кажа, че стискам много палци бързо бързо да излезем от темата...
Ние най-после се престрашихме и февруари се завръщаме отново с пълни сили, отпочинали и готови за изненади. На мен трябва да ми дойде края на този месец, така че към Свети Валентин ще се отдадем на заслужено бебеправене smilesmilesmile.
Капризче, силно стискам палци  good good good да е така желано бебче  good
fiamaa - стискам палци другия месец да е вашия месец  good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 27, 2010, 14:48:34 »

Аз пък днес мисля да приключа с теста за ову, защото понеделник и вторник ми даваше  PREGQ колко дни ще ми показва така.

Капризче стиснати палци
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 27, 2010, 14:59:26 »

Валее нормално е да ти дава 2 черти, за разлика от теста за бременност при тези не се гледа дали има налична втора черта а колко е наситена тя- трябва да е по-силна от контролната за да отчете като положителен теста.
Да ви кажа имам 3 опаковки тестове за овулация в нощното си шкафче, даже за едни бях дала 25 кинта  huhhuh.gif и нищо, не съм правила кой знае колко стриктно  tease и таак и не видях кога ми  е овуто с тях.
Стаси привет и ти желая успех и един хубав подарък от Св. Валентин да си имате  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines