Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 23:37:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 15 част  (Прочетена 150230 пъти)
 
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #180 -: февруари 02, 2010, 11:48:07 »

fiamaa, цикълът се брои от първия ден, когато имаш течение - зацапванията не се броят. Знам, че е е лесно да се каже, а с тези протичания и зацапвания и трудно да се прецени, но все пак това е индикатор - първия ден, когато имаш по-постоянно течение.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 02, 2010, 11:50:47 »

fiamaa, цикълът се брои от първия ден, когато имаш течение - зацапванията не се броят. Знам, че е е лесно да се каже, а с тези протичания и зацапвания и трудно да се прецени, но все пак това е индикатор - първия ден, когато имаш по-постоянно течение.

Да знам, тя моята докторка ми каза, но проблема е че като бях при нея ми беше зацапване и следобяд се засили. Но от нея знам, че тръгне ли след 14ч на обяс се брои от следващия ден. Затова мибеше чуденката, но то е вече свършил факт, та ще видим м четвъртък какво см направила  blush дано всичко да е наред  smile Благодаря все пак  give_rose
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 02, 2010, 22:40:21 »

Здарвейте момичета, не съм писала от толкова време...аз след като ми се наложи да пропусна бебеправенето през януари, заради ужасната алергия и купищата лекарства, които изпих се надявам този месец (15-ти) да получа подарък....Ние си търсим усилено апартамент, а там са едни нерви и се надявам като съм си отвлякла вниманието да се е получило...нали всички казват да не го мислим...НЕщо започнаха да ме болят ужасно гърдите, а трябва да ми дойде чак на 13-ти , та ще видим Wink Този път съм решила никави тестове докато не ми закъснее...
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #183 -: февруари 03, 2010, 09:50:48 »

m_eleva19, надявам се нещата да са се получили,стискам палци  и скоро да се похвалиш PREGQ
Активен
Armanii
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 181



« Отговор #184 -: февруари 03, 2010, 11:59:01 »

Здравейте на всички усърдно бебеправещи  smile Някои напуснаха вече клубчето, но аз си оставам абонирана и за 2010г.  smile При нас нищо ново, освен опитите всеки месец и чакането. До ден-два ще стане ясно миналия месец какви сме я свършили и тогава според резултата ще направим план-график за 2010  tease
Успех на всички и дано видим много PREGQ.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 03, 2010, 12:13:04 »

armani_code 2010г е едва в началото, не бързай да се абонираш good good good
shava , m_eleva19,  fiamaa и на всички в клуба   good  good  good
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #186 -: февруари 03, 2010, 12:16:35 »

Да раздвижа аз тази тема.

Е момичета аз ги видях - двете чертички -  yahoo
Преди няколко дни направих тест на 4 ден закъснение, което при мен е абсолютно невъзможно, освен ако няма бебе  girl_wink И така  PREGQ това е резултата  yahoo

Желая на всички Новата година да ви донесе желаният подарък, както го донесе на мен  give_rose
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #187 -: февруари 03, 2010, 12:30:57 »

Valka27, благодаря ти за подкрепата  give_rose, хубаво е да знаем че има хора който са съпричастни с нас и ни подкрепят, без вас не знам какво щяхме да правим. Много благодаря и много  kiss kiss kiss

Grahovaprincesa, честито  yahoo хубаво е да се чуват такива новинки, дано по-често да има  такива раздвижвания и всички скоро да напуснем клуба на бебеправещите пожелавам го на всички момичета тук от все  сърце*INLOVE*
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #188 -: февруари 03, 2010, 12:39:36 »

Честито, grahovaprincesa! Щастлива бременност и здраво и хубаво бебче на финала!

Момичета, аз се меся при августовските мами, но ще продължавам да ви чета и да пиша, когато мога да помогна! Обичам ви и ви желая всички да видите двете чертички възможно най-скоро и да изтърчите при таткото с теста!
Активен
Neli_87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Щастлива майка на прекрасни деца!


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 03, 2010, 15:27:53 »

Момичета,от три дни пак започнахме опитите и дано този месец бебчо да стане!Събрала съм голям оптимизъм и стискам палци накрая на месеца да се преместим всички от тук! yahoo
Активен
shava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



« Отговор #190 -: февруари 03, 2010, 23:35:02 »

Нели стискам палци и към края на месеца да се похвалиш с  PREGQ



Явно този месец много ще сме надяващите се


Успех на всички heart heart heart
Активен
Neli_87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Щастлива майка на прекрасни деца!


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 04, 2010, 11:54:43 »

Ами то само с надежда няма да стане... girl_haha...ще трябва здраво да се залавяме за работа! :-*И дано на края на месеца да има много положителни тестчета!  PREGQ:partytime:Успех на всички момичета! Victory
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 05, 2010, 10:30:51 »

Нели стискам палци и към края на месеца да се похвалиш с  PREGQ

Явно този месец много ще сме надяващите се

Успех на всички heart heart heart

Мацки и мене ме бройте този месец, та да видим дали ще успеем да направим бебчо.Вчера  беше първият ни опит, беше много вълнуващо, с милото цяла вечер се споглеждахме и говорехме.Доста вълнение беше  Girl_hide Успех на всички бъдещи мами и от мен, стискаме палциии good
« Последна редакция: февруари 05, 2010, 10:40:47 от Кardigansder » Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #193 -: февруари 05, 2010, 10:38:47 »

Момичета, дано по-скоро се похвалите с PREGQ
Успех на всички good
Активен
elisa_123
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #194 -: февруари 07, 2010, 21:06:47 »

Здравеите и аз се записвам в редиците на бебеправещите. Подновихме опитите декември след доста перипетии през последните две години...Пожелавам успех на всички smile
Имам два дни до цикъл, болезнени и уголемени гърди и един отрицателен тест от днес на clearblue дигитален sad
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines