Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:56:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сушилня за дрехи  (Прочетена 95680 пъти)
 
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« -: декември 23, 2009, 21:56:04 »

Здравейте момичета ! Имам следния проблем. Едвам навих съпругът ми да ми купи сушилня за дрехи, а не знам каква да взема. Чета разни противоположни мнения - има и недоволни, а не искам да взема нещо кофти и после да ми се натяква.Споделете си мненията, ако имате  сушилня и кажете какво трябва да съобразя при купуването .
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 23, 2009, 22:22:59 »

Здравей! smile

Аз съм възхитена от моята, препоръчах я на много хора и всички са доволни, AEG е - 1070лв. Сигурно има и други добри не толкова скъпи, но в никакъв случай комбинирана с пералня, казват че се разваляли по-често и тогава оставаш и без пералня. Мисля, че вече много хора могат да си позволят сушилня и значително да си улеснят живота, но не се сещат, на мен една позната ми пусна мухата и съм и много благодарна, пера за 40 мин., суша час и нещо и прибирам.
Разбира се има  и някои подробности. Ако я претовариш мачка, много често свива и някои памучни бебешки дрешки. Последния път сви няколко бодита и намерих една програма за сушене на деликатни тъкани и там няма проблем, не ги свива. Другото предимство е, че на вратата има филтър, който събира по 1 пръст прах, косми и всичко полепнало по дрехите, така че после бебето не го диша.
Станах рекламен агент ...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 24, 2009, 12:13:56 »

И аз съм доволна от нашата  smile за по малко от 3 часа имам сухи и почти изгладени дрехи  danceg
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 24, 2009, 14:40:37 »

Ама кажете марка, модел, шумна ли е и много ли ток харчи ?
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 25, 2009, 15:59:34 »

По-шумна е от пералня, за час и 40,50 мин. са напълно сухи дрехите, меки и топли, доколкото знам харчи колкото духалка.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 26, 2009, 19:26:07 »

Ама кажете марка, модел, шумна ли е и много ли ток харчи ?
Нашата мисля е Аристон,шумна е почти колкото пералнята,а и много топли,за харчене-идея си нямам  pardon Но предполагам не е много  blum
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 29, 2009, 09:14:07 »

да, и аз съм за Аристона, шумна е колкото пусната пералня а нашата е super silent и съобще не е шумна, пак е на Аристон. Работила съм в магазин за техника и от опит знам, че AEG и Аристон са за препоръчване.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #7 -: януари 04, 2010, 15:25:44 »

Аз мисля, че е много важно да гледате да е максимално енергоспестяваща, защото тия сушилни много ток дърпат. angry Иначе другото е според вашия бюджет.
Ние сме с Електролукс, доволни сме. good
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 04, 2010, 15:47:39 »

Ние сме с Аристон-много съм доволна защото една пералня ми я изсушава за определен период от време според материята и цветовете и след това нямам дрехи за простиране а и ние сме без балкон и сушилните са за предпочитане. Нямам вече влага. По-шумна е от пералня и ако има дрехи с ципове става доста шумно и аз затова я пускам до към 22ч. както maya_bunny е написала има филтър и ги вади перфекти-без косъмче, конче и пр. Само ризи не пускам заради яките. Енергийния клас на почти всички е С. Препоръчвам ти Аристон или АЕГ. Дано да съм ти била от полза.smile
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 04, 2010, 16:54:23 »

А момичета какво ще кажете за комбинирана пералня и сушилня в едно? Аз се замислям за този вариант, но са ми казвали, че много се мачкат дрехите.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 04, 2010, 22:20:55 »

Ако имаш възможност и място за две-най-добре отделно,почти никой който има 2 в 1 не я препоръчва. И доколкото съм чела после трябва да извадиш част от дрехите и да пуснеш сушилнята(но може и да бъркам). Моето мнение е ако имаш възможност-двете отделно  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 04, 2010, 23:12:02 »

когато е пералня и сушилня 2 в 1 самата сушилня работи на друг принцип и наистина мачка дрехите, много по-добре е да е самостоятелна сушилня, но първо хубавите са скъпи и второ-заема място
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #12 -: януари 04, 2010, 23:21:35 »

Аз съм виждала на много места да слагат сушилнята върху пералнята. Така не заема много място, но не става, ако пералята е в кухнята.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #13 -: януари 04, 2010, 23:33:27 »

И нашата сушилня е върху пералнята, ако имате място може и вие така.
Според мен е по-добре отделно едното и другото, а не 2в1. Само като знам колко често въртя пералня, ако трябва после да върти и да суши. Oh my ...
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #14 -: януари 04, 2010, 23:44:02 »

И аз да споделя не съм доволна  моята е 2 в  1 както му казвате първо че ми вади дрехите толкова смачкани че понякога и с пара не мога да ги изгладя а и последния път когато ми е ремонтираха дали майстора направи нещо или тя даде на късо се запали и щеше да ми изгори цялата кухня  :girl_impossible:Няма да Ви кажа какво преживях сега си купих само  пералня с по високо обороти  и никога повече няма да си купя със сушилня За другия вариант нямам поглед и не мога да споделя мнение дали е по различно когато е отделна сушилнята.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines