Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 12:11:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 3  (Прочетена 174441 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 10, 2010, 10:16:50 »

След като Красунката "откри" сезона на Великденските майсторийки, не мога да не ви покажа в каква картичка-торта се влюбих току що. Невероятно ефектна и изглежда не толкова сложна за изпълнение

Така изглежда погледната отпред:

А, ето и как се получава:

Моя милост снощи си поръча едни материали от е-bay и нямам търпение да пристигнат и да видим какво ще сътворим за Великден  Girl_hide
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 16, 2010, 09:34:57 »

хелоу и тук от мен, искам да пусна една идейка, тя е по- скоро за декорация, отколкото за нещо



а ето и как се правят:
Първата стъпка : Сваряване на яйцата
Започваме стандартно. Трябва да сварите яйцата. Не за дълго, а колкото да се втвърдят от вътре. После ги вадите и им начупвате черупките. Не прекалявайте – черупките трябва да седят върху яйцето за момента.

Втора стъпка : Боядисване
Сварете чай и докато е топъл потопете напуканите яйца в него. Така ще придобият повече блясък от вътре и предполагам и по-интересен вкус. Вземете дълбок съд за боята за яйца. Разтворете боята и потопете начупените яйца вътре. След това поставете съдът заедно с яйцата за цяла вечер в хладилника.


Трета стъпка : Готово!
Ето я и най-приятната част. Вадим яйцата от хладилника, обелваме ги и готово. Резултатът трябва да е горе долу следния -
Имайте в предвид, че едва ли ще ви се получат така от първия път. Ще трябва да експериментирате малко с количеството боя и вода. Понякога се получават по светли, друг път по наситени и контрастни. Друго което трябва да се вземе в предвид е че боята избледнява. Така че, ако искате да впечатлите някой пригответе яйцата възможно най-късно.
« Последна редакция: март 16, 2010, 09:50:37 от ♥Сиси♥Петрова♥ » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 18, 2010, 23:18:59 »

Сиси, много са интересни  good

Аз днес експериментирах да си направя пиленце.
Очичките и човката на сниманото не са залепени,а само фиксирани. Предполагам ще ми е трудно да го направя. Според вас очите много ли са големи? Или трябва да оголемя човката? Да се сещате какво друго бих могла да използвам като материали за тях?
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 19, 2010, 08:13:45 »

Лионелса, много сладурско пиленце . на първата снимка наистина очите изглеждат големи, но на третата изглежда гор долу добре. щом не си ги залепила, пробвай да ги намалиш .
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 19, 2010, 13:11:45 »

echy_ , чудя се как да го докарам да стана по-пилешко pardon
Иска ми се и агънца да си направя.....аз много работи искам, но да видим. От искам до мога разлика голяма. laugh

Вижте на каква находка попаднах: сканирани книги за направата на какво ли не 
yahoo
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 21, 2010, 14:05:06 »

lionelsa, находката ти е страхотна! Благодарим, че сподели с нас  give_rose

Ето аз какво намерих, за тези от вас, на които иглата не им пречи (както на мен):

Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 23, 2010, 19:46:21 »

Момичета това е първата поставка за великденско яйце, която сътворих. Надявам се да ви хареса blush



А това е втората:
« Последна редакция: март 23, 2010, 22:29:40 от lionelsa » Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 24, 2010, 09:15:01 »

Лионелса, тези пеперуди с какво ги изрязваш? предполагам с някакъв шаблон но какъв точно?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 24, 2010, 09:22:29 »

echy_ , с перфоратор ги режа. Но като ги отделям от листа, не мога още да реша как да им изрязвам телцата, защото той не изрязва пепрудката изцяло. Така правоъгълно много много не ми харесват. huhhuh.gif
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 24, 2010, 12:00:42 »

lionelsa, много симпатични са станали поставчиците! smile
За да не изглеждат така осакатени телцата на пеперудките аз бих ти предложила да сложиш камъчета или перлички  както съм направила на ей тази картичка. Изглежда много кокетно така.  good

http://1.bp.blogspot.com/_MWHY2wwBuCk/S5_HW_pEBwI/AAAAAAAAAwU/XdOnEQ7qVdc/s1600-h/P1030515-1.JPG
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 24, 2010, 13:11:35 »

Ble6tu4ka  gu6 благодаря много за идеята!

Аз тези дни трябва да купя маниста за очите на пилетата, та ще взема и за телата на пепрудите, защото ще ми трябват определено и за други случаи.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #191 -: март 24, 2010, 13:49:04 »

Лионелса, поставките те си много красиви. Имаш фантазия и си се справила чудесно. Поздравления.
Ето и аз да ви покажа моя ненормален заек, само че нещо не мога да го обърна и се чудя каква е причината... Но все пак ето може да се посмеете на воля!  tease



П.С. Успях да го обърна. Дано сега прилича повече на това, за което е замислен.  crazy  И освен това уж го напълних с памук, а пък на снимката изобщо не личи. Баба ми вика : "Сякаш за 2 парцала е залепено!"  pardon

« Последна редакция: март 24, 2010, 18:46:50 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 24, 2010, 14:10:46 »

Хихи, nadelina88, преди да прочета какво си написала - го помислих за крокодил pardon щото е така обърнат, а и шарено-зелен.
Ама никак не е зле заека! Аз и толкова не мога да ушия.. Много съм вързана в ръцете:)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 24, 2010, 14:39:13 »

Ble6tu4ka, ти ако си с вързани ръце, какво да кажат останалите funnytooth

nadelina88 , много е готин заека good Да ти кажа, памукът се слепва, за това пробвай с парцалчета или нарязани парчета гъба да го напълниш.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 24, 2010, 16:55:06 »

Вдъхновена от вашите изобретения- животни и аз се пробвах да създам една мечка smile
ето я и нея:
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines