Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 20:13:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 3  (Прочетена 174391 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 13, 2010, 17:41:35 »

skylife, много са хубави картиччките, особено тези с пепрудите girl_in_love

echy_,lionelsa, Violet, много хубави неща сте показали Bravo
Аз вчера направих още няколко мартенички, този път Коско ми помагаше и му беше много забавно и нтересно!!! Wink good
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 15, 2010, 09:06:28 »

skylife, картичките са много нежни  girl_in_love

Аз да ви се похваля - имам перфорато пеперуда и съм много щастлива. Вече нямам търпение да го вкарам в употреба  danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 15, 2010, 12:59:11 »

Аз да ви се похваля - имам перфорато пеперуда и съм много щастлива. Вече нямам търпение да го вкарам в употреба  danceg

Е, сега вече ти завидях и то не благородно, искаааааам и ааааз!!! sad
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 17, 2010, 18:25:52 »

И аз, и аз. Аз с толкова много неща искам да се обзаведа, но пусти му финикийски знаци  angry Искам да си направя малко работно кътче вкъщи и почивните дни да се отдавам на творчесто, ама за сега все още е проек.  give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 17, 2010, 19:50:47 »

valia_diva, а пък ти най-много си за заживдане.  blum С тези коледни подаръци дето получи.

Иначе и аз като теб си мечтая за такъв кът и свободно време за творене  :girl_in_love:Поне скоро си подредих малкото неща, които имам, в кутии за обивки, че какъв хаус беше... :girl_impossible:И дано скоро успея да ги украся...ей за такива неща си мечтая blush
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: февруари 23, 2010, 01:54:03 »

леле какви сръчковици сте се събралиии....и с такива красотийки невероятни...шапка ви свалям..  Bravo Bravo Bravo

я да ви покажа и аз какво сътворих за свети валентин и става наистина ного ефектно..а и целта беше да е изработено лично.видях го от един сайт преди време тук от форума ама беше в друга тема...ако не се лъжа за сватбените покани...но не съм сигурна...




а като го отвориш може да е така като книжка


или ето така разгънато



реакцията на мъжлето беше невероятна и си оправда целия ден на майсторене
... yahoo yahoo
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 23, 2010, 07:40:50 »

Bera, искам да ми кажеш как направи всичко това, от къде взе такава шарена хартия!Искам и аз да направя на моя мъж smile
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 23, 2010, 10:23:16 »

BeRa, станало е просто чудесно! give_rose  Bravo


Тъй като аз показвах как се прави тази книжка-акордеон преди време тук, а и в темата за поканите, защото правих нашите покани по този начин, а наскоро пък на ЛС ми писа една нова съфорумка, чиято кутия беше пълна и не можах да й отговоря, ще покажа отново клипчето как се прави в тази тема. smile


Наистина е много оригинално! И става за чудесен подарък. smile
Златомира, да не забравиш да покажеш и ти като го направиш!  good

http://video.google.com/videoplay?docid=-2976357140165134726#
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #158 -: февруари 23, 2010, 15:20:34 »


BeRa, страхотно!  Bravo

 
...а наскоро пък на ЛС ми писа една нова съфорумка...

 smile Значи не съм единствената, която се е възползвала от идеите и помощта ти, Ble6tu4ka. Миналата година ми прати едно клипче за кутия, която се отваря сама, когато махнеш капака. Аз добавих и малко късмети вътре. Първото ми творение може да се види в галерията. Първоначалната ми идея беше малко по-добра, но просто ме изненадаха в процеса на правене и трябваше бързо да довършвам.  pardon
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 23, 2010, 19:28:03 »

Много се радвам че ви е харесало... Girl_hide
Блещучка верно че ти ми беше вкарала тази муха  girl_wink сега се сещам...
ако пазиш все още сайта имаше страшни идеи вътре...аз си свалих всички клипчета и сега едно по едно ще пробвам когато имам време...

zlatomira__ за цветната хартия не ме питай че шефката ако разбере ще ме убие  girl_impossible  че като намерих в интернет хубави снимки и си ги принтирах на А4  blush после ги изрязах да са квадратни и така... blush  girl_wink но и по книжарниците би трябвало да продават такива цветни хартии ...а после вътре на фантазии изрязвах от тук от там сърчица и цветчета и лепях като по ръчен труд в 1-ви клас  sarcastic но е забавно и после виждаш че си е заслужавало усилията...

пробвайте няма да съжалявате... good good good blum

Р.С. аз само кутийката не мога да схвана от видеото как става и не мога да направя  diablo angry с милото се зверихме зверихме и как завърта таз жена какво прави накрая там не ми става ясно...и не ще и не ще...  pardon
« Последна редакция: февруари 23, 2010, 19:30:01 от BeRa » Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #160 -: февруари 24, 2010, 09:18:33 »

BeRa , страхотно се е получило. Вчера се пробвах с една гланцирана хартия и набързо в офиса, спретнах една мини-книжка. Но , там където се сгъва после се отпуска, може трябва и лепило да се намеси тук smile
Ble6tu4ka в този сайт има прекрасни идеи smile Ще ти пиша на лични като решим да правим поканите, че ми е хрумнала една идея за покани като тези, но само за родителите, че иначе си е голяма играчка smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: февруари 24, 2010, 15:32:16 »

Мимка аз като сгъна цялото листче и се оформи рамката му лепкам малко тиксо преди да сложа снимка или каквото и да слагам...където жената слага розовото картонче...и няма мърдане...нито се наддига нито нищо...а имайте в предвид че хартията колкото е по твърда става по добре...е и да не е някоя картонена де...моята е от 200 градуса... smile

а сайта е златен...хиляди благодарности на Блещучка за находката  yahoo yahoo yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 24, 2010, 17:51:09 »

Ейййййй, че красотиииииии Bravo heart
Аз минавам да покажа моите мартеници в завършен вид - опаковани и чакащи да намерят собствениците си, т.е. да бъдат подарени Wink



Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: февруари 24, 2010, 18:09:36 »

Оооо Булечка страхотни са  Bravo Bravo Bravo
и аз днес правих мартенички но мойте са много еднообразни...септември като си бях в бг си взех направи готови на метър и сега ги рязах и правих с едни заврангулки...но не съм ги снимала...

доста си си поиграла но пък резултата ти е страхотен... good good good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 27, 2010, 15:42:29 »

BeRa, благодаря ти!!!

Ето и последното ми творение Wink пуловер за Коско, той много си го харева yahoo


Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines