Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 01:26:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: GSM според зодията  (Прочетена 13394 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 23, 2009, 23:04:05 »

Реплики на оригиналните телефони са-има и на айфон имитации-но от към 'екстри' и издържане на батерията са много зле-но пък китайците са ги направили 1:1 на външен вид  good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 29, 2009, 08:57:08 »

Да кажа и тук вече съм горда собственичка на този телефон. Бях казала следното, че не бих си заменила нокиата, ама в последствие го замених  blush pardon с друг здрав телефон.


* 59324xcitefun-samsung-star-s5230-1.jpg (32.16 KB, 500x500 - видяно 484 пъти.)
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #17 -: декември 29, 2009, 12:29:37 »

Сиси, този телефон наистина е супер готин. Една моя приятелка си купи такъв още лятото от Англия и наистина е много много хубав, много му се радвам. Завиждам ти благородно! И честито!  yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 29, 2009, 16:32:42 »

Цитат
Рибите не са сред най-комуникативните представители на зодиака, макар че има и изключения. Държат GSM апарата да е лек и с елегантен дизайн. Samsung като че ли е най-подходящото решение за тях.


Съгласна съм, аз съм от "изключения"-та Wink
Наистина много държа телефонът ми да е лек, с елегантен дизайн и да има повечко екстри Wink

В момента съм с Nokia 7370, имам го повече от 3 години и съм много доволна, ако имаше и карта памет щеше да е идеален, много е боен, първите зъбки на Коско пораснаха с него, а колко пъти е падал....., но е много здрав!!!
Още от миналата година съм си харесала един друг, пак е Nokia
« Последна редакция: декември 29, 2009, 16:34:16 от Bulechka™ » Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 04, 2010, 16:43:59 »

Сиси, този телефон наистина е супер готин. Една моя приятелка си купи такъв още лятото от Англия и наистина е много много хубав, много му се радвам. Завиждам ти благородно! И честито!  yahoo
Наделина, въпреки че е модел 2009 от месец март, цената му не е никак висока, даже бих казала че е супер евтин. Като се замисля си заслужава  good
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 03, 2013, 18:10:37 »

Скорпионите не обичат да говорят на всеослушание, щом звънне телефона гледат да се уединят някъде и така да проведат разговора. Не държат много на марката, но ще ги видите с някой изискан модел с много функции (Sony Ericsson)!  good
Харесвам тази марка,но в последно време ползвам само iPhone. Wink
Активен
silva88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #21 -: март 17, 2015, 22:38:45 »

Близнаците са сред най-ревностните привърженици на новите технологии. Те са и сред любимите клиенти на Мтел и Глобул – не могат да се ограничават в разговорите и плащат винаги големи сметки. Много подходящ за тях е девизът на NOKIA – "Connecting people", защото това е ролята, която играят в междуличностното общуване. Нямат предпочитана марка или модел, често сменят GSM-те, като винаги успяват да продадат изгодно стария си апарат.

 danceg наистина е така, дори вчера си поръчах от http://shtepsel.bg/category/samsung/  новият ми телефон и днес успях да си продам старият. Само, че спрях да си купувам нокия, след като се разочаровах  от последната, която имах.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines