Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 19:47:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: GSM според зодията  (Прочетена 13404 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« -: декември 19, 2009, 10:45:06 »

Момичета, от много ровене в интернет се сетих, че тук няма тема за обсъждане на мобилните комуникации. Темата не е тип "Форумски игри", а просто мнения за различните марки мобилни телефони. Обаче намерих и друго- телефон според зодията  pardon защото през последните няколко години мобилните комуникации се наложиха като едно от основните средства за общуване. Астрологията, от своя страна вече хилядолетия изучава начина, по който хората си взаимодействат. Всеки зодиакален знак има специфични предпочитания към начина и средствата за комуникация и това от своя страна ще даде различни предпочитания към GSM апаратите. Покажете снимка на Вашия телефон, какво мислите за него, за останалите марки и отговаря ли зодията на телефона, който имате?  smile

Овните са сред първите, които са се снабдили с GSM апарати. Това е една от причините вече да са сменили няколко модела и марки. Все пак предпочитанията им са към Sony Ericsson, Motorola. От най-новите модели биха се спрели и на Samsung.

Телците са традиционалисти по природа и не сa се втурнали през глава към мобилните технологии. Но около двехилядната година и най-големите консерватори сред тях вече са се снабдили с GSM. Падат си по трaдиционните и скъпи марки като Sony Ericsson и Panasonic.

Близнаците са сред най-ревностните привърженици на новите технологии. Те са и сред любимите клиенти на Мтел и Глобул – не могат да се ограничават в разговорите и плащат винаги големи сметки. Много подходящ за тях е девизът на NOKIA – "Connecting people", защото това е ролята, която играят в междуличностното общуване. Нямат предпочитана марка или модел, често сменят GSM-те, като винаги успяват да продадат изгодно стария си апарат.

Раците не са сред първите, които са станали собственици на GSM-и, но когато притежанието им стана необходимост и те са се снабдили с някой непретенциозен модел от марките LG, Nokia или Siemens. Не обичат много да говорят по мобилните си телефони, ползват ги само при необходимост.

Най-често ще видите Лъвовете с последен модел GSM, поставен на видно място – при мъжете на кръста, при жените – овесен на врата. Държат много на марката и са силно повлияни от рекламата. Последните модели на Samsung и Panasonic в момента печелят техните симпатии.

За Девите основният фактор, който определя модела, който ще закупят е съотношението качество – цена. Харесват скъпите марки, но най-вероятно ще закупят модел без много екстри. Или предпоследен модел, но втора употреба. Като марки – Siemens, Nokia.зните държат изключително много на начина, по-който телефона им звъни. Избират си оригинална мелодия или сами си композират такава. Страшно си падат по моделите с добри аудио възможности. Samsung предлага добри решения за техния вкус.



Скорпионите не обичат да говорят на всеослушание, щом звънне телефона гледат да се уединят някъде и така да проведат разговора. Не държат много на марката, но ще ги видите с някой изискан модел с много функции (Sony Ericsson)



Стрелците обичат да се забавляват и това се отрязява и на предпочитанията им към GSM-те. Ще си купят модел който има много игри, WAP, хубава камера и други подобни екстри (Nokia, Siemens).



Козирозите ще видите най-често с някой солиден модел (по-тежък). Не обичат да сменят марката и трудно ще се разделят със стария си апарат (освен ако не откаже да функционира). Предпочитани модели – Nokia, Ericsson.



Водолеите държат да бъдат оригинални и затова ще се спрат на GSM, който не е популярен. Не си падат по много рекламираните модели. Може би Motorola или LG ще задоволят стремежа им към екстравагантност.



Рибите не са сред най-комуникативните представители на зодиака, макар че има и изключения. Държат GSM апарата да е лек и с елегантен дизайн. Samsung като че ли е най-подходящото решение за тях.

  Лично при мен написаното за Раците, съвсем отговаря на това какъв телефон имам, обичам и как го използвам аз лично имам два- и двата са Нокиа  pardon


* Nokia_5300_final-1.jpg (16.85 KB, 250x403 - видяно 3067 пъти.)
« Последна редакция: декември 19, 2009, 10:47:08 от Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥Сиси♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 19, 2009, 11:46:25 »

 Bravo Сисии
Аз като Водолей мога да кажа, че е точно така. Ще си избера модел, който много хора не харесват и отхвърлят. Едната ми Моторола навремето казваха, че прилича на водомер - с кръгъл дисплей  blum
Сега пък си имам модел, който едва ли някой вече ползва, но едно време бяха мноого скъпи и макар че е антика не искам въобще да се разделя с него.

 Е имам и още 2 по нови, но си ги ползвам само като слушалки.
Мъжо - Козирог - той е с Нокия и не иска и да чуе за друг.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 19, 2009, 11:58:21 »

аз харесвам,малки с капаче,розови и трябва да е здължително Нокия.сигурно за това сикарам вече 2 години с един и същ и просто не виждам неще с което мога да го сменя huhhuh.gif
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 19, 2009, 12:56:04 »

Стрелците обичат да се забавляват и това се отрязява и на предпочитанията им към GSM-те. Ще си купят модел който има много игри, WAP, хубава камера и други подобни екстри (Nokia, Siemens).

Ами познали са,макар че Сименс имах преди 8-9 години и дори и не повторих,Нокия съм имала 6-7 пъти(доста телефони смених за 8 години) и дори сега единия ми е Нокия  blum Но залагам повече на Самсунг  blum
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 19, 2009, 13:04:22 »

ха ха ,а везни? май са ги пропуснали.....
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 19, 2009, 13:25:31 »

везни, везни   sarcastic
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 19, 2009, 13:45:31 »

ами май на тях не им трябват телефони  sarcastic
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 19, 2009, 15:05:43 »

ми аз такова... за тях нищо не видях да пише... ужас ся темата ми отива на кино  cray
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 21, 2009, 17:55:48 »

 То Сименс няма вече:) Явно е старо инфото. За мен повечето не си отговаря, само това, че си слагам индивидуална мелодия, обикновено любима песен smile Обратното на описаната дева, аз харесвам телефони с много функции.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 22, 2009, 10:00:16 »

аз съм си сложила една мелодия от ритуалната зала, не сватбения марш, а една друга мн нежна  girl_in_love така ми звъни милото ми и като го чуя знам че е той, а останалите са ми с обикновенна. Иначе си ги менкам като ми омръзне.
А Ел, за сименс аз гледам тука в нета има някакви модели, ама като се замисля, в магазините не съм засичала...  huhhuh.gif
иначе аз съм ползвала, и съм мн доволна от тях, те са едни от най- здравите телефони излизали на пазара  pardon
Не бих си заменила нокиата за нищо на света.
А този модел стар ли е?


* pic_3_1554.jpg (7.81 KB, 140x240 - видяно 2959 пъти.)
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 22, 2009, 10:13:48 »

Много хубаво това Bravo Сисинко
Дева съм ...и някой неща са верни и за мен. Обичам скъпите телефони и всеки по-близък ми звъни със специална мелодия. Но не обичам телефони втора употреба pardon

Не бих си заменила нокиата за нищо на света.
аз също good
А това за рибите че най им подхожда Samsung ме уби sarcastic
От опит знам , че BENQ са железни телефони judges
« Последна редакция: декември 22, 2009, 10:15:35 от Боги » Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #11 -: декември 22, 2009, 10:19:00 »

Що се отнася до овена , при мен е пълна противоположност, милото едвам ме накара да си купя GSM и то как стана всичко ... тръгнах да си купувам ръчен часовник и се прибрах с GSM - Samsung , повече от 3 год бях със него и сега пак съм със Samsung, но друг модел и нямам намерение да го сменям. Милото също е овен , но за разлика от мен , напълно отговаря на описанието  biggrin
Овните са сред първите, които са се снабдили с GSM апарати. Това е една от причините вече да са сменили няколко модела и марки. Все пак предпочитанията им са към Sony Ericsson, Motorola. От най-новите модели биха се спрели и на Samsung.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 23, 2009, 12:07:41 »

момичетаа вижте на какво се натъкнах  shok
модела е аналогов на Нокиата, но се казва- NCKIA
един модел струва горе долу 125 долара...
този модел го загледах...


* Nckia-N97-Pink-c.jpg (26.24 KB, 500x375 - видяно 460 пъти.)
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 23, 2009, 12:08:42 »

и също така и този...
нещо китайско неземно е но са яки  girl_impossible


* Nckia_8600_Gold_Edition.jpg (69.49 KB, 680x411 - видяно 471 пъти.)
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 23, 2009, 12:10:10 »

ето още един от "хубавите" им модели  shok


* vhvs1256030605812.jpg (69.81 KB, 500x500 - видяно 469 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines