Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 15:32:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очакваме нашите съкровища ЮЛИ - АВГУСТ - СЕПТЕМВРИ 5 ча  (Прочетена 114951 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 12, 2010, 11:25:51 »

wanting , не се притеснявай и натоварвай излишно. Щом и според 2-мата лекари всичко е наред. А и щом има верочтност да си забременяла по-късно , значи съвсем няма нищо притеснително. И при мен като ходя на ЖК съм в едни седмици, а като бях на ФМ съм в други.
Успокой се бебчо си е наред  gu6
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: февруари 12, 2010, 11:34:12 »

wanting и leni_beni_  и при мен имаше разлика и то голяма в седмиците, които ми казваха на ЖК и на ФМ. Но моята АГ ми каза, че е нормално, тъй като ехографите са различни и с различни скали. А те все пак определят възрастта по размерите. То затова е хубаво да си ходиш само при един лекар на един апарат. Плюс това след 12-14 седмица е нормално да има отклонения плюс минус една седмица - все пак и бебоците, като нас се развиват различно - едни са по-дребнички, други по-големи. Не се притеснявай, wanting. Мойто АГ ме гледа два пъти през две седмици на ехограф и засече за тези две седмици дали развитието на бебока отговаря на периода. Помоли и твоя док да го направи, за да си по-спокойна smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: февруари 12, 2010, 11:52:43 »

В някоя от книгите ми за бременни четох, че през първото 3 месечие, ехографите могат да дадат разлика 1 седмица най-много и затова през този период най-точно се определя термина. През второто 3 месечие ехото може да дава 2 седмици разлика , а през 3-тото .....забравих  blush
Аз като ходих на ФМ и на мен ми каза лекаря , че може би имам ранна овулация и съм забременяла 1 седмица по-рано отколкото си мисля, но каза че до към 20 г.с почти всички бебета се развиват еднакво. След това едни стават по-едрички, други остават по-дребни
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: февруари 12, 2010, 12:24:13 »

И на мен лекарката вчера ми каза, че това е моят термин(22.09)... занапред мога да чуя различни термини, особено на феталната морфология, но в началото е най-точен... доколкото може да се каже "точен" pardon
На мен тя ми изчисли 22.09 по дата на последния цикъл, но после като видя бебо каза, че е по-големичък като за 8г.с.и 5 дни... това е точно както аз самата си го изчислих с термин 19.09... Еми няма са да правим проблем за 3-4 дни... само бебо си знае кога ще излезе danceg
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: февруари 15, 2010, 13:16:23 »

Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines